Dizi Modası: İçerde

Gelmiş geçmiş en çok izlenen yerli dizilerden biri olan İçerde, aynı zamanda da karakterlerin farklı tarzları ile ilgi çekiyor. Hayranı çok olan bu dizinin oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı, Sarp ve Mert, birbirinden habersiz kardeşler olarak apayrı karakterlere sahip iki insan. Oyunculuk yeteneği dışında karakteri yansıtan kıyafetlerin seçimi, canlandırılan rolün gerçekçi olması açısından önemli şeylerden biri. Bu sebeple Sarp ve Mert’in tarzları da kişiliklerine gayet uygun bir görünüme sahip ve ikisinin karakterlerini tamamlıyor. Biz de bu ikilinin stilinden ilham alarak bazı parçaları sizin için seçtik.

Sarp çetin ve cesur bir karakter. Mafyanın arasında olduğu için belli bir tavır sergiliyor ve ayrıca kıyafeti ile de bu duruşunu pekiştiriyor. Siyah, gri ve asker yeşili tonları ona özgüvenli ve güçlü bir görünüm sağlıyor ayrıca güneş gözlüğü, kapşonlu mont, deri ve şapka gibi parçalar ve materyaller, Sarp’ın görünüşünü daha da asileştiriyor. Her zaman deri botlarını giyiyor ve cool tavırlarından da hiç vazgeçmiyor.

ÜRÜNLER: 1. RUERULES Deri Ceket 2. SELIM BAKLACI Kapşonlu Mont 3. MAVI Siyah Kot 4. MAVI Kot Ceket 5. LE SPECS Güneş Gözlüğü 6. AMERICAN VINTAGE Tshirt 7. AMERICAN VINTAGE Tshirt 8. HEMINGTON Balıkcı Kazak 9. GANT Gömlek 10. CABANI Bot 11NEW ERA Şapka 12. EASTPAK Sırt Çantası

Mert küçük yaşta bir sokak çetesinden kaçırılmış ama çocukken yaşadıkları travmadan kendisini kurtarmayı başarmış gibi. Komiser olduğu için rahat ama güzel seyleri giymeyi seviyor Mert karakteri. Gri ve siyah tonları arasına mavi ve kırmızı gibi canlı renkleri de eklemeyi tercih ediyor, bu yüzden Sarp’a nazaran daha casual ve renkli bir stili var.

ÜRÜNLER: 1. GANT Yelek 2. PLAIN JANE HOMME Kapşonlu Hırka 3. HEMINGTON Kaşmir Kazak 4. DIESEL Saat 5. HEMINGTON Hırka 6. DESA Bot 7. OUTKAST PEOPLE Ceket 8. MAVI Kot 9. GANT Gömlek 10. HAKAN AKKAYA Pantolon 11. LACOSTE Kazak 12. AMERICAN VINTAGE Gömlek

1 Comment

  1. Pingback: Dizi Stili: Fi Erkekleri - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate