En Zarif İç Çamaşırı Koleksiyonu: JetLag

Yeni kıyafetler, güzel bir parfüm ya da çok sevdiğiniz bir ayakkabı modunuzu yükseltebilir ama yeni bir iç çamaşırı kadar özgüven yükselten bir şey yoktur. Çoğu zaman sizden başka birinin görmediği parçalar da olsa güzel iç çamaşırlarının kişiye kendini daha iyi hissettirmek gibi büyülü bir gücü var haydi kabul edelim. Çamaşır seçiminiz ister iddialı ister basic olsun, JetLag’ın iç çamaşırı koleksiyonuna bayılacaksınız!

En Zarif İç Çamaşırı Koleksiyonu: JetLag

İç çamaşırlarına artık günlük stillerde de rastlıyoruz çünkü en az onlar kadar iddialılar ve tartışmasız çok şıklar. Dantel hala iç çamaşırı denilince aklımıza gelen ilk şeylerden biri. Ama eski moda çamaşırlardaki dantelleri unutun. Dantelin modern yorumuyla tanışın.

Editörün Seçimleri:

  

 


Tişörtlerin yakasından görünen bantları tişört detayı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çapraz bant detaylı sütyen ve büstiyerler bu sezon oldukça popüler. Sade görünümüne hareket katmayı tercih edenler için harika bir alternatif.

Editörün Seçimleri:

  

Sabahları daha da güzel kılan bir kıyafete ne dersiniz? Slogan modası uyku mahmurluğunuzu en şık biçimde tamamlayacak sabahlıklara da sıçradı! Gelin adayı ya da kahve tutkunu olun fark etmez, bu sabahlıklar tam sizlik!

Editörün Seçimleri:

  

Sıcak havalarda ev rahatlığı için tişört şort takımı kadar kurtarıcı bir parça olabilir mi? İçinde kendinizi çok rahat hissedeceğiniz, aynı zamanda renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla modunuzu yükseltecek şortlar ve tişörtler her gardırobun üst raflarında yerini almalı.

Editörün Seçimleri:

  

DAHA FAZLA JETLAG ÜRÜNÜ

Leave A Reply

Navigate