4446 |  1

Karadayı Dizisinin Hakime Hanım’ı Feride’nin Takıları Bendis ile Lidyana’da!

Karadayı dizisi yepyeni bir takı koleksiyonuna ilham verdi. Fenomen  dizinin güzel hakimesi Feride’nin takıları; kendini sıra dışı hissetmek isteyen tüm kadınlar için Bendis markası ile Lidyana.com’da satışa sunuldu.

Bendis; hayatında her daim farklılıklar yaratan “güçlü” ve “özel” kadınlara, “çok özel” tasarımlar sunan yepyeni bir takı markası. Ay Tanrıçası Bendis’in adını taşıyan markanın  ilk koleksiyonu ise, Karadayı dizisinin güçlü, kendinden emin, ilkelerinden taviz vermeyen kadın karakteri Feride’den yola çıkılarak hazırlanan aksesuar serisi oldu. Bir diziden ilham alarak ilk tasarım ürünlerini hazırlayan Bendis, aksesuar dünyasında yerini aldı.

Bendis Altın Kaplama Yapraklı Toka http://bit.ly/16E0rDA

Karadayı dizisinin Hakime Hanım’ı Feride’nin saçına taktığı yaprak tokayla kısa sürede dikkatleri çeken Bendis’in Karadayı Koleksiyonu; swarovski, inci ve doğal taşları, altın ışıltısı ile bir araya getirerek, güçlü kadınlara zamansız ve göz alıcı bir şıklık sunuyor.

Bendis Ruby Taşlı Küpe http://bit.ly/YKKhnw

Bendis Tavuskuşu ve Ruby Küpe http://bit.ly/YjPmDS

Bendis‘in tamamı el işçiliğiyle üretilen ve formlarıyla her dönemin modasına uyum gösteren küpe, kolye ve saç aksesuarları, en sade kombinleri bile sıra dışı ve“cool” bir stile dönüştürecek tasarımlarıyla Lidyana.com’da satışa sunuluyor.

Bendis’in Karadayı’dan ilham alan koleksiyonu için Lidyana.com’u ziyaret edebilirsiniz: http://bit.ly/1430PeX