Trend Alarmı: Çizgili Parçalar

Bazı trendlerin seneler geçse de asla modası geçmiyor! Her yeni popüler ürünle güncellenen bu tarz trendlerden biri de çizgi! Jane Birkin’ilerin, Edie Sedwick’lerin meşhur ettiği çizgi deseni o dönem daha çok üst giyimle sınırlı kalıyordu. Popüler olan her şeyi her giyim ürününde gördüğümüz günümüzde, çizginin de çizgi dışına çıkması çok geç bir zamanda olmadı. Neyse ki zamansız bir trend olan çizgi deseni hem tişörtlere, hem gömleklere hem de elbiselere çok yakışıyor. Sen de bu zamansız trendi bir an önce dolabına katmayı düşünüyorsan Lidyana Collection‘ın en trend çizgili parçalarını senin için seçtik. Çizgili parçalarla kombin önerileri de aşağıda!

Trend Alarmı: Çizgili Parçalar

Tek parçanın konforunuzu zamansız bir trendle birleştirme peşindeysen buraya! Gömlek elbise formlarının da oldukça popüler olduğu günümüzde ister carmen elbise dediğimiz omuzları açık elbiselerden birini tercih et ister daha formal görünümlü gömlek elbiseyi… Gömlek elbise gibi parçalara ofis gardırobunda da yer verebilirsin. Omuzları açık elbise modelleri de beyaz sneakers ‘la harika duruyor bizden söylemesi!

Editörün Seçimleri:

  

1. LİDYANA Gömlek Elbise⎜2. LİDYANA Düşük Omuz Elbise ⎜3. LİDYANA Maxi Elbise

 

Tek parça elbisede çok konforlu da olsa tulumun yeri de bir başka! Altına giyeceğin ayakkabıyla bir anda tüm havasını değiştirebileceğin çizgili tulumlar, küçük ama elegan dekolteleriyle de çok şık. Üzerine bir kot ceket atıp bütün gün rahat rahat dolaşabileceğin tulumunu şık bir stiletto ve toplu saçlarla geceye de taşıyabilirsin.

Editörün Seçimleri:

  

1. LİDYANA Tulum⎜2. LİDYANA Tulum ⎜3. LİDYANA Volanlı Tulum

Önceleri yalnızca gömleklerde ve tişörtlerde gördüğümüz çizgi deseni farklı bluz modellerinde de sıkça karşımıza çıkmaya başladı! Yazın vazgeçilmezişortlarla kombinleyebileceğin çizgili crop top, püsküllü jean’lerle çok şık duran tek omuz poplin bluz bizim favorilerimiz!

Editörün Seçimleri:

  

1. LİDYANA Gömlek⎜2. LİDYANA Tek Omuz Bluz ⎜3. LİDYANA Crop Top

DAHA FAZLA LİDYANA COLLECTION ÜRÜNÜ

1 Comment

  1. Pingback: Trend Alarmı: Desenli Şal, Fular Modelleri - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate