Trend Alarmı: Pembe Yeni Siyah!

Trend Alarmı: Pembe Yeni Siyah!

Sezonun en sevilen renginin ne olduğunu söylememize gerek var mı bilmiyoruz ama cevap belli: Pembe! Eskiden yalnızca oyuncak bebek rengi gibi algıladığımız pembeye bu sezon biz de farklı bir gözle bakmaya başladık. Pembe yeri geldi toz pembe oldu yeri geldi kopkoyu tonlarda çıktı karşımıza. İnsanların önceki sezonlarda daha temkinli yaklaştığı bu masalsı renk artık neredeyse herkesin üstünde! Biz de pembenin en güzel tonlarını 3 farklı etkinliğe böldük. Bu harika renge ister işe giderken ister spor salonunda istersen de hafta sonu gezmesinde yer ver, karar senin. Pembe yeni siyah mı bilemiyoruz ama bu sezonun kazanan rengi olduğuna inancımız tam!

Ofis Günü

Pembe bir gömlek ve siyah bir pantolonun bu kadar büyük bir uyum içerisinde olacağına kim inanabilirdi ki? Pembeye kombininin en can alıcı parçasında yer vermek istemiyorsan, pembe bir mokasen ya da çantayla tarzına hareket katabilirsin. Ofis içerisinde kullandığın küçük objeler için de pembe güzel ve iç açıcı bir alternatif olabilir.

Editörün Seçimleri:

 


Sportif Bir Akşam

Spor kıyafetlerinin patlayan yeşillerden ve turunculardan oluşması bizim biraz canımızı sıkıyor. Hazır pastel pembeler her yandan fışkırırken spora giderken giydiğin, ya da sportif bir tarzda giyindiğin günler tercih ettiğin parçalar pembe tonlarında neden olmasın? Beyaz sneakers modasından sonra öne çıkan yeni sneakers rengi belki de pastel pembe olur!

Editörün Seçimleri:

 


Hafta Sonu Kahvaltısı

Sonunda bütün hafta beklediğin o güzel iki gün geldi: Yaşasın hafta sonu! Şöyle güzel bir kahvaltıya en güzel ne eşlik eder? Sezonun modası bol fiyonklu ve fırfırlı pembe bir elbise! Her model terliğin birkaç sezondur çok popüler olduğunu hatırlatırız. Bu yüzden süslü bir terlikle kombinini tamamlayabilirsin. Renkli camlı, geometrik şekilli gözlüklerin ne kadar popüler ve şık olduğunuz hatırlatmamıza bile gerek yok! Umarız haftan pembe rengi kadar pozitif ve tatlı geçer.

Editörün Seçimleri:

 

1 Comment

  1. Pingback: Ayın Rengi: Kırmızının 50 Tonu - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate