10 Yaş Genç Gösteren Saç Renkleri

Cildinize çok güzel baktınız, iyi beslendiniz, makyaj konusunda bütün bilgilere de sahipsiniz. Ama hala yaş konusunda istediğiniz yerde değilsiniz. Keşke sihirli bir değnek olsa ve bütün yaşlılık izlerini alıp götürse! Ne yazık ki böyle bir imkanımız yok bu yüzden yaşlanmaya karşı elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.

Söz konusu yaşlanma karşıtı bir şeyler yapmak olduğunda çoğumuzun aklına gelen şeyler cilt bakımı, makyaj hileleri ve estetik operasyonlar oluyor. Peki saç renginizin de sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebileceğini söylesek?

Siz cildinize yaşlanma karşıtı maske ve kremlerle bakım yapmakla meşgulken, belki de sarı saçlarınız sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteriyor.

İşte 10 Yaş Genç Gösteren Saç Renkleri

Karamel Işıltılar

Çok fazla değişiklik yapmak istemeyen esmer ya da koyu saçlılar için aralara biraz ışıltı attırmak güzel bir alternatif olabilir. Karamel ışıltılar, yüz hatlarınızı olduğundan daha yumuşak, saçlarınızı da daha hacimli ve katmanlı gösterecektir.

Editörün Seçimleri

  

1. LOREAL PARIS Röfleli Saçlar İçin Şampuan⎜2. BONACURE Saç Bakım Yağı⎜3. MARLIES MOLLER Boyalı Saçlar İçin Saç Kremi⎜4. KERASTASE Boyalı Saçlar İçin Serum


Doğal Ombre

Saçlarda ombre yani dipten başlayarak üst kısımların koyu, uçlara doğru ise açık renklerin kullanıldığı saç boyama işlemi, uzun zamandır severek takip ettiğimiz bir işlem. Saçlara kontrast ve parlaklık eklemek, olabildiğince genç görünmenizde kilit noktalardan biri. Çok monoton renklerden kaçınmak, cildin daha parlak görünmesini sağlıyor. Bu harika stil, katlı kesimlerde ve daha hacimli saçlarda daha güzel duruyor hatırlatalım.

Editörün Seçimleri

  

1. LOREAL PARIS Şampuan⎜2.LOREAL PARIS Röfleli Saçlar İçin Yoğun Maske⎜3. KERASTASE Uzun Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Maskesi⎜4. BONACURE Gül Yağlı Şampuan


Turuncumsu Sarı

Saçlarınız sarı ya da açık küllü kumralsa turuncu tonlarına merhaba diyebilirsiniz. Ballı, açık kahverengi tonlara ve sarı tonlara sıcaklık katmak, cilt tonuna ve ten rengine genç bir görünüm veriyor. Tek sıkıntısı dip boyası yüzünden sık aralılarla kuaföre gidecek olmanız.

Editörün Seçimleri

  

1. ASHLEY JOY Argan Saç Bakım Serumu⎜2. ASHLEY JOY Saç Havlusu⎜3. LOREAL PARIS Şampuan⎜4. BONACURE Durulanmayan Sprey Saç Kremi


Süpürge Sarısı

Dibi koyu uçları daha açık bir diğer saç rengi trendi olan süpürge sarısı, saçınızı doğal rengine yakın bir bazla başlayıp geri kalanına balyaj, röfle uygulayarak yine kendi saç renginizden fazla uzaklaşmadan yaptırabileceğiniz bir renk. Bu renk de açık tenliler, sarışın ya da açık küllü kumrallar için çok ideal. Bu doğal ama ışıl ışıl görünümünüzü sürdürmek için, saç renginize uygun boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş ürünler kullanmanızda fayda var.

Editörün Seçimleri

  

1. KERASTASE Koruyucu Şampuan⎜2. KERASTASE Boyalı Saçlara Işıltı Veren Saç Maskesi⎜3. ORGANIX Kırılma Engelleyici Şampuan⎜4. NASHI Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Krem


Pastel saç renginin sizin için fazla iddialı bir tercih olacağını düşünüyorsanız biraz cesaret! Sadece genç kadınlara özgü gibi algılanan pastel tonda saç boyaları bir süredir yaşça daha olgun kadınlar tarafından da tercih ediliyor ve onlara da çok yakışıyor!

Editörün Seçimleri

  

1. DAVINES Sakinleştirici Şampuan⎜2. ASHLEY JOY Argan & Zeytinyağlı Şampuan⎜3. DAVINES  Şampuan⎜4. JOHN FRIEDA Mucizevi İyileştirici Şampuan

DAHA FAZLA SAÇ ÜRÜNÜ

2 Comments

  1. Pingback: İşte Kış Mevsiminin Saçlarımıza Yaptıkları - Number L

  2. Pingback: Hangi Gözlük Seninki? - Number L

Leave A Reply

Navigate