2017-2018 Sezonunda Sıklıkla Göreceğiniz En Çarpıcı Saç Renkleri

2017-2018 Sezonunda Sıklıkla Göreceğiniz En Çarpıcı Saç Renkleri‘ni daha önce konuşmuştuk fakat her trend gibi zaman geçtikçe saç renklerinde de farklı farklı tonlar gündeme gelmeye başladı.Yenilenen mevsimle birlikte saçlarınızda da değişime gitmek isteyenleri buraya alalım! Sıcak kızıllardan ışıltılı saçlara, denemeniz gereken sezonun en hit 5 saç rengini sizin için bir araya getirdik.


Sophie Turner

1. Sıcak Bakır

2017 sezonunun en trend kızıl tonu: Bakır Kızıl. Sonbaharın dökülen yapraklarından ilham alan sıcak bakır yazdan kalan bronz teninizle uyum içinde olacak. Kırmızı, tarçın ve turuncu renklerini bir arada barındıran seksi ve dikkat çekici bir renk olan sıcak bakır, özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor.

Ülkemizde uzun süre ‘hürrem saçı’  olarak anılan bu renk, son dönemlerde ağızlardan düşmeyen Game of Thrones dizisinde yer alan Sansa Stark karakteriyle karşımıza çıkıyor. Sansa’ya hayat veren İngiliz güzel Sophie Turner’ın turuncumsu bakır saçları tam bir ilham kaynağı.

 

 

Boyalı Saçlar İçin Seçimler

   


Kylie Jenner

2. Jet Siyah

Canlı ve parlak siyah saçlar önümüzdeki sonbaharda da popülerliğini devam ettirecek.

Eğer saçlarınızı koyu bir renge boyatmak istiyorsanız 2017 yılının en trend renklerinden biri olan jet siyah saç rengini mutlaka denemelisiniz. Hem beyaz tenliler hem de buğday tenliler için uygun olduğunu söylemek mümkün.

Siyah saç taşımak çok kolay olmasa da parlak saçların yüzünüze canlılık katacağı kesin. Saç konusunda bir bukalemun olan Kylie Jenner bile dönüp dolaşıp her seferinde siyah saça dönüyor.

 

 

Renk Koruması İçin Seçimler

   


Emilia Clarke

3. Beyaz Platin

Son zamanlarda popüler hale gelen beyaz platin, soğuk ve cesur tonuyla yaklaşan mevsimin bir başka dikkat çekici rengi. Diğer saç renklerine göre kullanımı hayli zor bu yüzden cilt alt tonunuzu bilmeniz önemli.

Game of Thrones dizisinde Khaleesi karakterini oynayan Emilia Clarke, beyaz platin örgülü saçları ile dikkat çekiyor. Khaleesi saçı olarak anılmaya başlanan bu uzun beyaz saçlar dizi başladığından beri çoğu insanın ilgi odağı. Bu arada küçük bir bilgi de verelim; Emilia Clarke gerçek hayatta kahverengi, omuz hizasında saçlara sahip.

 

 

 

Muhteşem Örgüler İçin Seçimler

   


Kendall Jenner

4. Yoğun Kahverengi

Bazı şeyler hiç eskimez; mesela yoğun kahve tonları. Zamansız renklerden biri olan yoğun kahverengi özellikle sonbahar ve kışa çok yakışıyor. Kestaneden abanoz rengine kadar her cilt tonuna uygun kahve tonları mevcut. Eğer tek ton saç kullanmak istemiyorsanız, saçınızın bir iki ton açığını saç aralarınızda kullanarak kahverengi saçlarınıza hareket katabileceğinizi unutmayın.

Stiliyle gözleri üzerinden çekmeyen Kendall Jenner yoğun kahverengi saçları başarıyla taşıyan isimlerden.

 

 

Yıpranmış Saçlar İçin Seçimler

   


Lily Rose Depp

5. Bronde

Ne kahve ne sarı, ikisinin ortasında olan yeni hit rengimiz bronde, sarının enerjisini ve kahvenin rahatlığını isteyenler için birebir yaratılmış bir renk. Cilt tonunuza göre altın dokunuşlarla ısıtabileceğiniz bu renk, küllü ve koyu renklerle de yumuşak bir görünüm sağlıyor. Bu rengin hem bakımı kolay hem de saçlarınıza natürel bir hava katıyor.

Giydikleri ve yaptığı işlerle son zamanların popüler ismi Lily Rose Depp saçı ile de sıkça konuşuluyor. Bronde’nin harika bir örneğini gözler önüne seren Lily’e biz bu rengi çok yakıştırıyoruz.

 

 

 

Saçını Şekillendirmeyi Sevenler İçin Seçimler

   

DAHA FAZLA SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ 

 

 

4 Comments

  1. Pingback: Yılbaşı Dosyası: Yılbaşına Özel Kolay Örgü Saç Modelleri - Number L

  2. Pingback: İşte Kış Mevsiminin Saçlarımıza Yaptıkları - Number L

  3. Pingback: 2017 Moda Trendlerini 2018'de De Giymeye Devam Et! - Number L

  4. Saçlarım soğuklarda çok kuru oluyor ve sertleşiyor bu yüzden bakım yapıyorum günlük ama tam etkili olmuyordu illaki kuruluk oluyor bu da yıpranma yapıyor o yüzden kalıcı bakım için doğal keratin kullanmaya başladım saçlarımda ne kuruluk sertlik nede yıpranma kalmadı patentli olanı tercih ediyorum doğal olduğuna güvenmek için ve çok memnunum.

Leave A Reply

Navigate