2017 Ev Dekorasyon Fikirleri

2017 sezonu her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de yenilik ve cesaret getiriyor. İnnovasyonun teknolojiyle, teknolojinin tasarım ile buluştuğu dekorasyon modası, farklı olanın peşinden koşuyor, tasarımlarıyla cesur hamleler yapıyor ve avangart tarzın izlerini taşıyor. Farklı tarzların uyumunun yeni uyum anlayışı olduğu bu dönemde monotonluk geride kalıyor ve her atmosferin kendi özgünlüğünü ortaya koyacak şekilde döşenme eğiliminde olması bekleniyor. Gündelik hayatın sıkıcılığına ve rutinlerine böylelikle meydan okunuyor ve bu mekanların bizlerin 21.yy’ın siber dünyasının gri metalik bireyinin ruhunun kurtarıcıları olmaları bekleniyor. Sizin için Avangart, Rustik, Country olmak üzere 2017 ev dekorasyon fikirlerini seçtik.

2017 Ev Dekorasyon Fikirleri – Avangart, Rustik, Country

İlham Al

Avangart Tarz

Klasik tarzın modernite ile buluşmasından doğan avangart tarz, 2017 dekorasyon modasında en dikkat çeken dekorasyonlardan biri. Birbirinden farklı ve iddialı ürünlerin aynı mekanda parlaması avangart ruha oldukça uyuyor. Gold, bakır detaylı ürünler, dekorasyon dünyasına ilham verirken kendisi de bu avangart ruhtan besleniyor. Lidyana.com’daki gold ve bakır ürünlerle siz de kendi evinizde bu avangart ruhu kolayca yakalayabilirisiniz.

Editörün Seçimleri:

   

1. STUDİOFAV Şamdan⎜2. STUDİOFAV Mumluk⎜3.STUDİOFAV  Mumluk⎜4. BAKIRİSTANBUL Masa Lambası


İlham Al

Rustik Ev Dekorasyonu Tarzı

Naturel görünümlü bu tarz, doğaya geri dönüşü işaret etmekte olup ahşap ve eskitme detaylı ürünlerin mevcut atmosfere hakim olmasıyla ortaya çıkıyor. Evinizin görünümünü daha rahat ve casual kılacak ahşap aksesuarlar, tasarımları ve görünümleriyle zamansız tamamlayıcılar. Oturma odanızın fazla ciddi ya da aşırı modern olduğunu düşünüyorsanız birkaç ahşap aksesuarla hareketlendirip, rustik ruhu deneyimleyebilirsiniz.

Editörün Seçimleri:

    

1. LAMONETO Duvar Aksesuarı⎜2. LAMONETO Duvar Rafı ⎜3. LAMONETO  Tablo⎜4. LAMONETO  Duvar Rafı


İlham Al

Country Ev Dekorasyonu Tarzı

Ev dekorasyonu tarzları arasında country tarzını, rahatlığın ön planda olduğu, rahat koltukların yer aldığı, konforun yaşam tarzını belirgin kıldığı bir tarz olarak görebiliriz. Country tarzının en dikkat çeken detayları uzun ve kalabalık sofalar, rengarenk yastıklar ve fazlasıyla rahat ve kocaman koltuklar. Ne kadar yastık, minder o kadar konfor mottosuna inanıyorsanız, her odayı tamamlayacak ürün alternatiflerine göz atmayı unutmayın.

Editörün Seçimleri:

    

1. İKİKIZ Yastık⎜2. İKİKIZ Yastık⎜3. DESIGNERLAND Yastık⎜4. NORDBAGEN Yastık


SEN ÇOK ŞIKSIN, PEKİ YA EVİN? 

1 Comment

Leave A Reply

Navigate