2017 İlkbahar/Yaz Mayo Ve Bikini Trendleri

Yaz iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken, tatil bavulu hazırlıklarına hafiften başladık. Bir tatil bavulunun olmazsa olmazı nedir? Tabii ki son moda bir mayo ve bikini! O zaman tatil zamanı iyice yaklaşmadan hazırlıklar tamamlansın. İşte 2017 İlkbahar/Yaz Mayo Ve Bikini Trendleri;

Çapraz Detaylar

Göğüs ve boyun kısmındaki çapraz detaylar birkaç sezondur yükselişte. Hemen her rengine rastlayabileceğin bu harika modeli tatilinin biraz daha ileriki günlerinde bronzlaştıktan sonra giymeni tavsiye ederiz. Güneşin altında biraz kestirme yapmaya karar verirsen bu mayo modeliyle şekilli yanabilirsin bizden uyarması!

  

1. OYE SWIMWEAR Mayo⎜2. MOVOM SWIMWEAR Mayo⎜3. NUR KARAATA Mayo

Fırfır Rüzgarı

Fırfır detaylar elbise ve bluzlardan sahillere hücum etti! Daha çok bikini üstlerinde rastladığımız bu trend, çok şık ve feminen görünmeni sağlayacak. Fırfır üstlerini tatil akşamları jean şort ve mini eteklerinin üzerine büstiyer niyetine de kullanabilirsin.

  

1. LESS IS MORE Mayo⎜2. ILQARA Bikini⎜3. AYYILDIZ  BEACHWEAR Bikini

Derin V

Derin v yaka mayo modelleri de bu yazın hitlerinden olmaya aday. Üzerine etek ya da pantolon geçirip body olarak da kullanabileceğin bu mayo modeli, vücut takıları ve çoklu kolyelerle harika bir biçimde tamamlanıyor. Bu model de tatilin biraz daha bronz zamanlarında tercih edilebilir.

  

1. AYYILDIZ  BEACHWEAR Mayo⎜2. NUR KARAATA Mayo⎜3. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo

İpten Ayrıntılar

Geçtiğimiz sezonlarda hep göğüs dekoltesinde rastladığımız ip detayları bu yaz daha çok yan kısımlara kaydı. Desenli ve abartılı modelleri çok sevmiyor, yine de detayların gücüne inanıyorsan ip detaylı mayolara şans ver.

  

1. NUR KARAATA Mayo⎜2. ILQARA Mayo⎜3. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo

Fermuarları Çek!

Fermuar detaylı mayolar, bu yazın en iddialı parçalarından. Göğüs dekoltesini seviyorsan bu model tam senlik! Derin v yaka modelde olduğu gibi fermuar detaylı mayonu günlük giyiminde de uygun bir alt parçayla rahatça kullanabilirsin.

  

1. OYE SWIMWEAR Mayo⎜2. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo⎜3. MOVOM SWIMWEAR Mayo

Nakış İşi

Nakış detaylar bu sezonun en dikkat çeken trendlerindendi. Neden plaj giyimde de öyle olmasın? Düz ve özelliksiz mayo ve bikini modelleri artık çok gerilerde kaldı. Eğlenceli ve farklı tasarımların peşindeysen nakış işli mayo ve bikiniler aradığın parça olabilir.

  

1. LESS IS MORE Mayo⎜2. LESS IS MORE Mayo⎜3. LESS IS MORE Mayo

Kadifenin Büyüsü

Eskiden genellikle daha kışlık parçalarda karşımıza çıkan kadife kumaşı öyle çok sevdik ki sahillere bile taşıdık! Gardırobunda mutlaka bir tane de olsa kadife bir parça vardır. Sahil çantanda da olmaması için hiçbir neden göremiyoruz.  Yalnız dikkat et, kadife mayolar daha çok sahilde vakit geçirirken tercih edebileceğin parçalar.

  

1. ILQARA Mayo⎜2. ILQARA Mayo⎜3. ILQARA Mayo

Doğal Tonlar

Makyajdan gardıroplara hızlı bir geçiş yapan nude ve doğal tonlar bu kez karşımıza mayo ve bikini formunda çıkıyor. Eskiden daha neon ve canlı tonlarda gördüğümüz yeşiller, sarılar artık daha ılımlı ve pastel. Ten rengi kıyafetlerden hoşlanıyorsan ten rengi bir bikini de fena bir fikir değil!

  

1. MINIMALVAMP Zincir Kolye⎜2. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo⎜3. DIRECT MESSAGE Bikini

Büstiyer Mi Bikini Üstü Mü? 

Her sezon plaj giyimi günlük giyime daha da mı yaklaşıyor ne? 2016 yılında halter yaka mayo ve bikiniler ne kadar modaysa küçük bir tişörtü andıran bikini üstleri 2017 yazının en öne çıkanlarından. Farklı bikini altlarıyla da rahatça kombinleyebileceğin bu üstler çok şirin ve trend görünüyor!

  

1. LESS IS MORE Bikini Üstü⎜2. AYYILDIZ BEACHWEAR Bikini⎜3. ILQARA Bikini


DAHA FAZLA PLAJ GİYİM ÜRÜNÜ

1 Comment

  1. Pingback: 2017 Yazının En Çok Satan Trendleri - Number L

Leave A Reply

Navigate