2017 Moda Trendlerini 2018’e Uyarla!

Yeni bir yıla girdik diye gardırobumuzdaki 2017 trendlerinden hemen vazgeçecek değiliz! O çok beğendiğin, her yerde aradığın ceketi dolabının diplerine gömmeye için el vermiyorsa bravo çünkü doğru yoldasın. Bazı trendler saman alevi gibi hemen yanıp sönse de 2017 yıllar boyu giyilebilecek, pek çok kombine uyarlanabilecek parçaların yılıydı. 2018 indirimlerine balıklama bir dalış yapmadan önce 2017 gardıroplarını düzenleyelim! İşte 2017’de alıp severek giydiğin moda trendleri 2018’e nasıl uyarlayacağının cevabı:

1. Ekoseden Vazgeçme!

Sezonun en büyük trendlerinden biri hiç şüphesiz ekose parçalar oldu! Yıllar öncesinin sevilerek giyilen bu şahane trendi 2017 güncellemesiyle tekrar gardıroplarımızın başköşesine oturdu. Blazer ceketten, uzun kabanlara ekose desenini geçtiğimiz yıl her yerde gördük. 2018’de de ekose modasına gaz kesmeden devam ediyoruz. Blazer ceket gibi daha mevsimsel parçaları kat kat kombinleyerek kışın da giymeye devam edebilirsiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. BSL FASHION Kaban⎜2. BSL FASHION Kaban⎜3. BSL FASHION Etek⎜4. LIDYANA COLLECTION Pantolon

2. Peluş Hala Her Yerde!

Geç bulduk çabuk kaybetmeye niyetimiz yok! Milyonlarca para yatırıp hayvan zulmüne katkıda bulunulan gerçek kürklerin modası çok şükür birkaç senedir geçti. Zaman şimdi peluş, yapay kürklerin zamanı! 2016 sezonunda mağaza mağaza arayıp bulamadığımız peluş kürkler şimdi renk renk model model karşımızda! Seçiminizi çoktan yapıp peluş kürkünüzü dolabınıza eklediyseniz bu kış da sizi sımsıcak tutacak ondan vazgeçmeyin!

Editörün Seçimleri

  

1. BSL FASHION Peluş Kürk⎜2. LIDYANA COLLECTION Peluş Kürk⎜3. MONX BRAND Peluş Kürk⎜4. ILQARA Peluş Kürk

3. Mor’a Alış!

Bir genelleme yapacak olursak 10 kişiden 9’unun favori rengi değildir mor. Kominlemesi zor olduğu için genellikle tercih edilmez. Ama artık mor rengini çokça beğendiğimiz çoğu görünümde görmeye başladık. Kırmızı, pembe gibi renklerle muhteşem bir uyum sağlayan mor rengi aynı zamanda inanılmaz dikkat çekici bir görünüm sunuyor. İster lila ister mürdüm tonlarında olsun, mor bir kıyafetiniz bu kış mutlaka gardırobunuzda bulunsun!

Editörün Seçimleri

  

1. RIBELLION Sweatshirt⎜2. LOVE’N FASHION PARIS Gömlek⎜3. DUENDE Omuz Çantası⎜4. NINE WEST Ayakkabı

4. Kırmızıdan Bıkmıyoruz!

İddialı görünümlerin kilit rengi olan kırmızı 2017 yılında öyle çok karşımıza çıktı ki artık gözümüzde bir siyahtan efendime söyleyeyim bir lacivertten pek bir farkı kalmadı. Yine de bu bizim için olumsuz bir gelişme mi elbette hayır! Çoğu ten ve saç rengine büyük uyum sağlayan kırmızı kıyafetler 2018’de de karşımıza çıkmaya devam edecek. Halihazırda kırmızı bir kıyafetiniz yoksa bir an önce edinmeye bakın. Hatta baştan aşağı kırmızı kombinler bu aralar çok revaçta, unutmayın!

Editörün Seçimleri

  

1. RUE Etek⎜2. BSL FASHION Triko⎜3. NINE WEST Topuklu Ayakkabı⎜4. HOOOP THE BAG Çanta

5. Bir Taba Çanta Daha Alır Mıydınız?

Doğru çantayı seçmek bazı kadınlar için doğru eşi seçmek kadar zordur. Çanta alışverişi yaparken kafalarda hemen milyonlarca soru uyanmaya başlar. “Her kıyafetimle takabilecek miyim? Gece çıkarken de kullanabilir miyim? Peki ya daha ciddi bir etkinliğe katılmam gerekirse?” Bu tip sorular sizin de kafanızda çokça beliriyorsa çözümü bizde! Taba rengi çantalar! Modeli ne olursa olsun her çantayı olduğundan daha yüksek fiyatlı ve şık gösteren taba rengi, gardırobunuzdaki çoğu kıyafetle de büyük uyum içerisinde olacak!

Editörün Seçimleri

  

1. FASHIONKILER Çanta⎜2. NINE WEST Çanta⎜3. TWINSACTION Sırt Çantası⎜4. KIA ORA DESIGN Çanta

6. Kocaman Küpelere Devam!

Önce rengarenk ve alabildiğine büyük kolyeler hayatımıza girdi. Şimdi sokakta yürürken büyük ve dikkat çekici küpelere bakmaktan gözlerimizi alamaz olduk! Kocaman kocaman küpeler aldınız ve modasının artık geçmeye başladığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Büyük küpe trendi daha uzun yıllar aramızda olacak gibi görünüyor! Almadıysanız bir çift edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Siyah balıkçı yaka kazağın üzerine takıp aynada kendinize bir baktığınızda ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız!

Editörün Seçimleri

  

1. AYDANS JEWELLRY Küpe⎜2. LINYA JEWELLERY Küpe⎜3. ATELIER PETITES PIERRES Küpe⎜4. QUAJE JEWELRY Küpe

 

BEYAZ SNEAKERS’I KOMBİNLEME REHBERİ

BU 6 PARÇAYI ATMAYIN SONRA PİŞMAN OLURSUNUZ!

 

Leave A Reply

Navigate