2017 Yazının En Çok Satan Trendleri

Hepimizin kendine has stilleri de olsa bazı trendler bize göz kırpıp kafamızı karıştırıyor. Bazen tek bir sezondan sönüp giden moda trendleri bazen zamansız parçalar da içerebiliyorlar. Yaz gardırobuna birkaç parça ile hareket katmaktan kimseye zarar gelmez diye düşünüyoruz. İşte bu yazın en çok satan trend parçaları:

Bu Yaz Trendleri Yok Satıyor!

1. Bağcıklı Olan Her Şey

İster paçası ister kolları ister yanlarında olsun bağcık şüphesiz bu yazın en gözde trendlerinden biri oldu. Bağcıklı pantolon modelleri senin için fazla iddialı ise üst gruba bir şans verebilirsin. İster bir mayo ister bir bluz yeterki bağcıklı bir parçayı bu yaz gardırobuna kat!

  

1. LULU Tayt Pantolon⎜2. LİDYANA COLLECTION Etek⎜3. LİDYANA COLLECTION Crop Top⎜4. LİDYANA COLLECTION Bluz


2. Kırmızı Mayo

Mayo birkaç sezondur sahillere geri döndü! 80 ve 90’lı yılların gözde plaj giyim parçası mayo 2000’lerdeki baskın bikini modasını sonunda alt etti ve bu sene tek parça mayolar tekrar bikiniyi tahtından etti. Her türlü mayonun kapış kapış gittiği günümüzde mayo trendlerinde en çok tercih edilen renklerden biri kırmızı! Önü yazılı, fermuarlı ya da bağcıklı olsun, mutlaka kırmızı bir mayoyu tatil bavuluna eklemelisin.

  

1. OYE SWIMWEAR Mayo⎜2. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo⎜3. LİDYANA COLLECTION Mayo⎜4. NUR KARAATA Mayo

 


3. Renkli Gözlük

Renkli camlı gözlükler bir dönem gelip bir dönem kaybolsa da günümüzde altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Yuvarlak ve geometrik çerçevelerden sonra şu sıralar gözdemiz plastik camlı büyük gözlükler! Yazın eğlenceli havasını tam olarak yansıtan bu gözlükler yaz kombinlerinin en can alıcı tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Mutlaka edinilmeli!

  

1. AQUA Dİ POLO Güneş Gözlüğü⎜2. AQUA Dİ POLO Güneş Gözlüğü⎜3. AQUA Dİ POLO Güneş Gözlüğü⎜4. AQUA Dİ POLO Güneş Gözlüğü

 


4. Büyük, Renkli Küpeler

Halka altın, gümüş küpeler uzun zamandır en çok tercih edilen küpe modelleri olsalar da yavaştan yerlerini büyük küpelere bırakıyor gibi görünüyorlar. Yaz boyunca ince ve efil efil kıyafetler giymeyi seviyoruz. Üstümüz başımız bu kadar sade iken neden onu renkli aksesuarlarla hareketlendirmeyelim mi? Her saç kesimine ve modeline giden büyük boy küpelerden mutlaka edinmelisin böylece küpelerini kıyafetinden çok da emin olmadığın günlerin kurtarıcı parçası yapabilirsin.

  

1. RACHEL ARAZ FOR LİDYANA Püsküllü Küpe⎜2. ATELIER PETITES PIERRES Püsküllü Küpe⎜3. QUAJE JEWELERY Küpe⎜4. HAATI CHAI Küpe

 


5. Floral, Anvelop Elbiseler

Wrap elbise olarak da geçen anvelop elbiseler bu sezon en çok karşılaştığımız elbise modellerinde başı çekiyor! Mevsimin de etkisiyle daha çok çiçekli desenler içerisinde gördüğümüz anvelop elbiselerde model sınırlaması yok! İster uzun ister orta boy tercih edebileceğin elbiseni her yere giyebilirsin. Görünümüyle oldukça işlevsel olan bu elbiseler sabah parmak arası terlikle akşam küçük dokunuşlar ve topuklu bir çift ayakkabı ile her ortama eşlik edebilir.

  

1. JUST LIKE YOU Elbise⎜2. NOBLE FLOW Elbise⎜3. MAKEITUPTO Elbise⎜4. MAKEITUPTO Elbise

 

2017 İLKBAHAR / YAZ MAYO VE BİKİNİ TRENDLERİ

YAZA DAMGASINI VURACAK RENGARENK ÇANTALAR

 

1 Comment

  1. Pingback: Bu Parçaları Yazın Giymeyin Yoksa Üzülürsünüz - Number L

Leave A Reply

Navigate