2017’nin En Şık Mezuniyet ve Parti Ayakkabısı Modelleri

Mezuniyet partisi denilen o büyük etkinliğe sayılı günler kala hala bazı seçimler yapmakta zorlanıyorsan telaşa kapılma, biz senin için buradayız! Geçen yazımızda o muhteşem akşam için seçebileceğin 2017’nin En Şık Mezuniyet ve Parti Elbisesi Modellerini yazmıştık. Bu kez sıra en önemli tamamlayıcı olan ayakkabıda! Aslında bütün akşam dans pistinden inmek istemeyeceğini biliyoruz. Seçtiğimiz topuklu ayakkabılar her ne kadar rahat olsalar da gecenin ilerleyen saatlerinde ayaklarını yorabilirler çünkü hiçbir topuklu ayakkabı yeterince rahat değildir!  Bu yüzden ne olur ne olmaz diye bir çift babeti de bir şekilde yanında getirmeni öneririz. Elbise ve ayakkabı hazırsa saç ve makyaj önerileri için beklemede kal!

2017’nin En Şık Mezuniyet ve Parti Ayakkabısı Modelleri

 

Muhteşem Birliktelik

Lame ve gümüş birlikteliğinin modern bir tasarımla karşımıza çıktığı bu ayakkabıyı neredeyse her model ve renkte elbise ile giyebilirsin. Ayakkabı bu joker özelliğiyle çok avantajlı çünkü seni bu yaz gideceğin bütün etkinliklerde ayakkabı derdinden kurtarabilir.

DAHA FAZLA ILVI ÜRÜNÜ

 

 


İncelikli Detaylar

Dore ve siyahın bu kadar uyumlu olacağını düşünmediysen karşında seni şaşırtacak bir ayakkabı! Topuğundaki zarif inci detayıyla farklılaşan bu ayakkabı, uzun yıllar kullanabileceğin modası asla geçmeyecek, klasik bir model.

DAHA FAZLA ILVI ÜRÜNÜ

 

 

 


Kırmızının Gücü

Kırmızı renkte bir ayakkabı almak her ne kadar radikal bir karar gibi görünse de sezon trendi kalın topuk ve püskülle bir araya geldiğinde çok şık durduğunu inkar edemezsin. Beyaz, bej, somon rengi elbiselerle giyebileceğin bu ayakkabıyı günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsin.

DAHA FAZLA ROUGE ÜRÜNÜ

 

 


O Bir Klasik

Hayatın boyunca giyebileceğin joker ayakkabılara bir yenisini ekle! Casavie’nin ince topuklu, ince bantlı ve taşlı ayakkabısı bütün incelikleri bünyesinde toplamış. Bu zarif ayakkabı modelini uzun, kısa, siyah kırmızı aklına gelebilecek bütün elbise modeli ve rengiyle giyebilirsin.

DAHA FAZLA CASAVİE ÜRÜNÜ

 

 


Püsküllü Bela

Püskül trendine o kadar alıştık ki sanki yıllardır kullanıyormuşuz gibi benimsedik. Ayakkabı, çanta, süet ceket derken küpelere kadar sıçrayan püskülü bu harika akşam için kullanabilirsin. Bizden tavsiye: Bu kadar hareketli bir ayakkabıyı sade bir elbiseyle kombinle.

DAHA FAZLA ILVI ÜRÜNÜ

 

 


İnci Zerafeti

İnci süslemeli, bilekten bantlı bu süet ayakkabı tam bir prenses ayakkabısı. Küçükken barbie’lerinin ayaklarında görebileceğin kadar masalsı olan bu ayakkabıyla fark edilmen ve eşsiz olman garanti!

DAHA FAZLA CASAVIE ÜRÜNÜ

 

 

 


Bohem Şıklık

Bu ayakkabıyı ilk gördüğünde fazla günlük bir model olduğunu düşünebilirsin ama unutma mezuniyet partisi de olsa sade ve günlük parçalar kullanmak isteyenler de olacaktır. Beyaz dantelli uçuş uçuş bir elbisenin altında bu ayakkabı da eminiz diğerleri kadar dikkat çekici duracak.

DAHA FAZLA ELLE AYAKKABI ÜRÜNÜ

 


Bej Duruş

Bir ayakkabı düşünün rengiyle gardırobunuzdaki hemen her parçayla uyumlu olsun! “Tek bir topuklu ayakkabı alıp yıllarca giymek istiyorum” diyen, günlük stilinde çok fazla topuklu ayakkabı giymeyenlere önerebileceğimiz bej topuklu, hem elbiselerle hem jeanlerle çok uyumlu.

DAHA FAZLA CASAVIE ÜRÜNÜ

 

 


Yıldızlarla Dans

Gecenin yıldızı olmaya kararlı bünyeler için en uygun ayakkabı tabii ki önünde altın yıldız detayı olan bu zarif siyah topuklu! Giyeceğin ayakkabı dikkat çeksin ama ayağında incecik ve zarif dursun istiyorsan bu ayakkabıya kesinlikle bir şans ver!

DAHA FAZLA CASAVIE ÜRÜNÜ

 

 


Pudra Altın İkilemi

Risk almayı sevmeyenleri de unutmadık. Hayatta bir kere yaşayabileceğin bir etkinliğe katılıyor da olsan fazla cesur adımlar atmayı sevmiyorsan Marjin’in bu yarı kapalı, pudra gold karışımı, orta topuk ayakkabısıyla rahat edebilirsin.

DAHA FAZLA MARJİN ÜRÜNÜ

 

 

 


DAHA FAZLA TOPUKLU AYAKKABI ÜRÜNÜ

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate