2017’nin En Şık Mezuniyet ve Parti Elbisesi Modelleri

Belki uzun zamandır beklediğin bir akşam belki çok da umursamıyorsun. Nasıl yaklaşıyor olursan ol mezuniyet, arkadaş düğünü gibi etkinlikler insanın hayatta başına çok fazla gelmiyor. Hal böyle olunca böyle özel günler için hazırlanırken biraz daha dikkatli ve seçici oluyoruz. Hayalindeki abiye elbise modeli ne bilmiyoruz ama ona yakın modelleri senin için seçtiğimize eminiz! Duyduk duymadık demeyin! Düğün ve mezuniyet sezonunu açtık!

2017’nin en şık mezuniyet ve parti elbiseleri

1. Dantelin gücüne güven

Dantele davet ve özel akşamların çok uzun zamandır rastlıyoruz. Eski sezonlarda daha romantik ve abartılı silüetler çizerken günümüzde en modern tasarımlarda bile dantel sık sık karşımıza çıkıyor. Sezonun öne çıkan trendlerinden midi eteği özel günlere dantel dokunuşuyla taşıyabilirsin.

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA BARRUS ÜRÜNÜ

2. Kendini siyahın güvenilir kollarına bırak

Dönem dönem renk trendleri değişse de özel davetlerin tartışmasız birincisi her zaman siyah! Mezuniyet balosu ya da en yakın arkadaşının düğünü için aradığın elbisenin siyah olacağı konusunda kararlıysan model seçimi yaparken çok zorlanmayacaksın çünkü seçeneğin bol!

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA SİYAH ELBİSE ÜRÜNÜ

3. Parıldamaktan vazgeçme!

Uzun zamandır beklediğin, hayallerini kurduğun o harika akşam sonunda geldi! Sen parıldamayacaksın da kim parıldayacak! Glitter ve parlaklık modası saçtan, makyaja her yeri sardı bu sezon. Bu harika trende ayak uydurmak için mezuniyet balosundan daha güzel bir ortam düşünülemez!

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA BARRUS ÜRÜNÜ

4. Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun

Kırmızının en dikkat çekici renklerden biri olduğunu artık hatırlatmamıza gerek yok. Böyle iddialı ve unutulmaz bir gecede, ten ve saç rengine yakıştığını düşünüyorsan kırmızı seçeneğini de göz ardı etmemelisin. Renk trendleri ne kadar değişirse değişsin kırmızı girdiği her ortamın kazananıdır, unutma!

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA KIRMIZI ELBİSE ÜRÜNÜ

5. Sezonun en trend rengine şans tanı!

Hazır büstiyerleri dolaplara sokmuşken işi bir seviye daha ileri götürmeye ne dersin? Crop top etek, pantolon birliktelikleri de pek tabii her tarz özel akşama uyum sağlayabilir. Sezonun en sevilen trendi pembeyi özel akşamlara uyarlamamak da olmazdı. Pembe büstiyer, etek birlikteliğinle tüm gözleri üzerinde toplayacağına eminiz.

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA PEMBE ELBİSE ÜRÜNÜ

6. Renkler konusunda cesur ol!

Hep aynı renkte şeyleri giymekten sıkılan, daha cesur ve özgür ruhları buraya davet ediyoruz. Kırmızı, siyah gibi renkler her ne kadar bu tarz gecelerin kazananı da olsalar arada bir farklılığa gitmek kimseyi üzmez. Sen de unutulmaz geceni unutulmaz bir elbiseyle taçlandırmak istiyorsan renk konusunda elini korkak alıştırma!

Editörün Seçimleri:

DAHA FAZLA AKELS BY EBRU AKEL ÜRÜNÜ

DAHA FAZLA ABİYE ELBİSE ÜRÜNÜ

 

2017’nin en şık mezuniyet ve parti ayakkabısı modelleri de burada!

Navigate