Şubat Ayı Burç Yorumları

2018 şubat ayında bizi neler bekliyor? Burca göre stil önerileri ve 2018 burç yorumları burada!

KOVA

Güvenli alanınızdan çıkma vakti geldi Kovalar! İnsanlara aslında ne istediğinizi söylemenin şimdi tam zamanı. Gardınızı indirin, biraz savunmasız olmaktan kimseye zarar gelmez. 2018 yılı büyük bir motivasyon senesi olacak. Heyecanlandığınız her projenin arkasında durun, kimsenin hevesinizi kırmasına izin vermeyin!

1. LULU Tulum⎜2. MARE ATELIER Çanta⎜3. SKAGEN Kol Saati

BALIK

Balıklar için 2018 yepyeni başlangıçların yılı! İçinizde uzun zamandır sakladığınız liderlik vasfını artık ortaya serme vakti! Kafanızın içi ilham verici fikirlerle dolu ama ne düşündüğünüzü kimse tahmin edemez değil mi? İşte yoğun zamanlar sizi bekliyor ama üstesinden geleceksiniz. Bilgeliğinizle etrafınızdaki insanları aydınlatın sevgili Balıklar, bu dünyanın size ihtiyacı var!

1. DUSK & DAWN Şortlu Takım⎜2. PAPARY Güneş Gözlüğü⎜3. LA MER Vücut Losyonu

KOÇ

Aşk! Aşk! Aşk! Bu ay kalbiniz sevgiye sonuna kadar açık sevgili Koçlar! Ne kadar harika bir yıl başlangıcı değil mi? Karnınızda uçuşan kelebekleri ortaya çıkartmanın zamanı geldi! Sevgiliniz varsa güzel bir akşam yemeği organize edin. Bekar koçlar da sahalara dönmeye hazır olsun! Bu ay sizin ayınız olacak!

1. DUSK & DAWN Ceket⎜2. JULIETTE Madalyon Kolye⎜3. NINE WEST Topuklu Ayakkabı

BOĞA

Eski yaralarınızı nasıl sarabilirsiniz sevgili Boğalar? Negatif durumları kabul edip önünüze bakmanın zamanı geldi. Bu ay boğalar için zincirlerini kırma zamanı! Yapabilirseniz küçük bir seyahat planı hayata bambaşka bir pencereden bakmanızı sağlayabilir. Özünüze dönün Boğalar, gerçeği yalnızca içinizde bulabilirsiniz!

1. MONX BRAND Peluş Kürk⎜2. NINE WEST Madalyon Kolye⎜3. LA FEMME BY BEGÜM Küpe

İKİZLER

Kalbi kırık İkizler bu ay yaralarını sarıyor! Düşe kalka yürüttüğünüz ilişkilerinizi artık zorlamayı bırakın. Etrafınızda zamanını ve enerjisini size harcayabilecek bir sürü güzel insan var, açın artık şu gözlerinizi! İş yerinde bu aralar biraz yoğun günler geçirebilirsiniz ama telaşa mahal yok sevgili İkizler, siz bunun da üstesinden gelirsiniz!

1. ADIDAS Mont⎜2. TWINSACTION Sırt Çantası⎜3. MOONBOOT Kar Botu

YENGEÇ

Canım Yengeçler 2017 ne kadar da zor bir yıldı değil mi? Neyse ki 2018’e girdik şimdi Yengeçler derin bir nefes alıp her şeyi geride bırakabilir. Bu yıl biraz daha fazla uyuyup pozitif enerjiyle dolup taşan insanlara sarılın. Biraz meditasyon yapın, sağlıklı beslenin, kendinize iyi davranın. Sonunda her şey çok güzel olacak, unutmayın!

1. ILQARA Etek⎜2. BVLGARI Parfüm⎜3. NINE WEST Babet

ASLAN

Aslan 2018’de adeta ateş ediyor! Kariyerinizde o kadar sağlam ve hızlı ilerliyorsunuz ki siz de bazen olan bitene inanamıyorsunuz. 2017 bu seneki başarılarınızın yalnızca bir ön gösterimiydi. Bütün negatifliklere rağmen yılmadan direndiğiniz için sizi canı gönülden kutluyoruz! Güç sizinle Aslanlar! Kim tutar sizi!

1. SELİM BAKLACI Sweatshirt⎜2. CONTIGO Suluk⎜3. NIKE Spor Ayakkabı

BAŞAK

Nefes al, ver! Bir süredir kurtulamadığınız bu iç sıkıntısı bu ay nihayet son buluyor sevgili Başaklar. Büyük bir iyileşme süreci içerisindesiniz. Birini kaybettiyseniz ve bunu bir türlü aşamıyorsanız artık son duraktasınız. Bu büyük ferahlamayla açılacak olan boşluğu çok önemli insanlar doldurabilir. Modunuzu yükseltecek şeyler yapın, biz hep sizin yanınızdayız!

1. LACOSTE Kaban⎜2. REFLECT Sweatshirt⎜3. GANT Ayakkabı

TERAZİ

Teraziler cüzdanları hazırlasın üç vakte kadar para gelecek! Sonunda iş yerinde beklediğiniz büyük atılım gerçekleşiyor. Büyük bir ikramiye mi desek, yeni bir terfi mi desek? Evren fırsatlarını size çoktan sundu tek yapmanız gereken uzanıp almanız! Kendinize güveninizi kaybetmeyin Teraziler! Güven size kazandıracak!

1. ONLY Ceket⎜2. LACOSTE Gömlek⎜3. ONLY Pantolon

AKREP

2018 Akrepler için büyük haberlerin yılı olacak! Kariyer değişikliği, belki de medeni durumunuzda hiç beklemediğiniz bir güncelleme? Bu günlerde sevdiklerinize ve iş arkadaşlarınıza çok büyük yardımınız dokunacak. Başkalarına yardım ettiğinizde ne kadar iyi hissettiğinize inanamayacaksınız! O kocaman kalbinizi açın Sevgili Akrepler!

1. LULU Tulum⎜2. NINE WEST Topuklu Bot⎜3. MIANQA Omuz Çantası

YAY

Var olmanın dayanılmaz hafifliği bu sene Yayların üzerinde! Kendinizi keşfetmekle geçecek olan 2018’de artık hiçbir Yay eskisi gibi olmayacak! Hem aşk hem iş meselelerinde pırıl pırıl bir sene sizleri bekliyor! Tek yapmanız gereken pozitif kalmak ve tüm bu iyiliğe şükranlarınızı sunmak. Hayat ne getirirse getirsin dengenizi bozmayın.

1. BARRUS Elbise⎜2. NINE WEST Ayakkabı⎜3. KIA ORA DESIGN Çanta

OĞLAK

Gecikmeler ve hayıflanmalarla geçen bir yıldan sonra Oğlaklar küllerinden yeniden doğuyor! Bu kez korkunun sizi engellemesine izin vermeyin. Risk alın, cesur olun çünkü buna hazırsınız! Hayal ettiğiniz ne varsa 2018 size hepsini verecek. Aradığınız aşksa sonunda bu kadar beklediğinize değecek! Evrenin sizin için büyük planları var sevgili Oğlaklar, şansınıza güvenin!

1. RUE Pantolon⎜2. DIOR Göz Farı⎜3. NINE WEST Portföy Çanta

 

Leave A Reply

Navigate