2019 Coachella!

COACHELLA

ABD California eyaletinin Coachella Vadisi’nde düzenlenen ve yılın en büyük açık hava festivalleri arasında yer alan ‘Coachella 2019‘ başladı. Uzun süredir büyük heyecanla beklenen, dev organizasyona, Türkiye ve dünyadan pek çok isim akın etti. 2019 Coachella Festivali’ne Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kylie Jenner, Hailey Baldwin, Victoria’s Secret melekleri, Brooklyn Beckham ve sevgilisi Hana Cross gibi isimler katıldı. Festivalde seçilen kıyafetler geçen senenin aksine bu sene daha sade ve gösterişsiz. O yerlere kadar uzanan renkli saçlar, pelerinler, transparan elbiseler ve abartılı kombinler yerini daha sade ve basic parçalara bıraktı.

Bu sadelik akımının temeli aslında festivale katılan ünlü isimlerin (Kendall Jenner ve Gigi Hadid gibi) payı oldukça büyük. Asıl amacı müzik ve eğlence olan bir festivale giderken amaçtan sapılmaması, abartılı ve rahatsız parçalar yerine daha sade ve rahat parçaları seçip orda en iyi şekilde vakit geçirmenin doğruluğunu gözler önüne serdiler belki de. Yıl 2019 ve artık dikkat çeken, ilgi gören şey ‘abartı’ değil ‘sadelik’.

Coachella 2019’da performans sergileyecek yıldızlar geçidi şöyle; Anderson .Paak, Janelle Monáe, Virgil Abloh, Juice WRLD, Kid Cudi, Aphex Twin, Blood Orange, Pusha-T, Gucci Gang, Sheck Wes, Jaden Smith, 070 Shake ve K-pop act BLACKPINK

 

Festivale dünyaca ünlü isimler akın etti. Kimisi çok beğenildi, kimi de çok eleştirildi. Tabi sonuç olarak festivale giden isimlerin giydikleri en çok merak edilen konular arasında hep ilk sırada yer aldı. Her ne kadar bu bir müzik festivali olsa da… Üzücü bir durum ama gerçek bu. Müziklerden çok gidenler konuşuluyor. Her neyse şimdi festivale gelen ünlü isimlere bir bakalım.


Seçilen Ürünler

                      

1.City Ceren Mercanlı Şort        2.Fineapple Eşofman Altı           3. Fineapple Eşofman Üstü


                        

1.Kısmet By Milka Yüzük          2. Kısmet By Milka Daire Küpe  3. Kısmet By Milka Tektaşlı Kolye


 


Seçilen Ürünler

                              

1.Komono Gözlük                   2. Komono Gözlük               3. Komono Gözlük


                                    

  1. Vans Old Skool             2. Birkenstock                       3. Vans UA Authentic


Seçilen Ürünler

                                  

  1. Etz Design Kot Ceket              2.Tuba Ergin Tulum                      3. Mavi Bot

                              

1.Birkenstock                                2. Bsl Askılı Çizgili Büstiyer          3. Tukutukum Fular


 

 

 

 

 

1 Comment

Leave A Reply

Navigate