2019 Makyaj Trendi

Kusursuz bir ten, altın ışıltılar, doğal dudaklar… Kusursuz, doğal ama bir o kadar da gösterişli. Sezonun trendi ‘doğallık’. Doğallığını güzellik stiline taşı!

Bu sezon makyajda minimalizm moda. Sık sık karşılaştığımız nude tonlar ve doğal görünümlü makyaj stilleri, bu yılın trendleri arasında yer alıyor.

Parlak Ten

Tenin parlak görünmesi önemli. Tabi bunun için ilk olarak cildinize güzel bir bakım yapmanız gerekiyor. Bol su içmek bunların en başında geliyor. Bundan sonra ise cilde yapacağınız bakımlar ve sıklıkla nemlendirmek geliyor. Daha sonrasında ise makyajda kendinden ışıltılı, pratik makyaj bazlarını tercih edebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

        

1.Clarins Fondöten               2. Lancome Fondöten       3. Note Fondöten

 

1. Christian Dior Makyaj Bazı        2. Note Makyaj Bazı     3. Physicians Formula Makyaj Bazı

Işıltılı Bakışlar

Gözlerinin renginizi ön plana çıkarmak için, pembe, nude veya mercan tonlarını tercih edebilirsiniz. Göz pınarlarına uygulayacağınız highlighter ile ise ışıltılı ve duru bir bakışa sahip olabilirsiniz. Dudak tonlarında bir parlatıcıyla beraber makyajınızı bitirip fresh bir görünüm elde edebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

1. New Well Stick Highlighter     2. New Well Highlighter          3. Christian Dior Dudak Parlatıcısı

Doğal Dudaklar ve Kalın Kaşlar

Doğal güzelliğinizi yansıtabileceğiniz en ideal yer dudaklarınız. Yeterince güzel dudaklarınızı vurgulamak için bir dudak balmı dokunuşu yeterli. Bol nemlendirilmiş, bakımlı dudaklarınıza uygulayabileceğiniz parlatıcıyla hem çekici hem de duru bir görünüm elde edebilirsiniz. Doğal bir şekilde alınmış kalın sayılabilecek boyuttaki kaşlarınıza ise yoğun kaş boyalarını kullanmak yerine, kaş jeliyle yukarı doğru taramak size daha farklı bir masumluk katacaktır.

Önerilen Ürünler

        

Önerilen Ürünler

1.Bade Natural Kaş & Kirpik Besleyici Serum    2. Bade Natural Gece Balmı    3. Christian Dior Kaş Jeli

        

1.Manyo Factory Treatment Lip Oil     2. Soins Organic Dudak ve Yanak Renklendirici   3. Note Dudak Parlatıcısı

Romantik Görünüm ‘Pembe Yanaklar’

Doğal ve romantik bir görünüm için spordan çıkmış ve kızarmış, sağlıkla parlayan, pembe yanaklar doğal makyaja eklenen yeni bir adım. Bunun için doğal tonlarda, elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayacağınız allık yeterli olacaktır. Doğal kirpikler, sıcak tonlarda bir allık ve sakin, asil toplanmış saçlarla beraber ışıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.

Önerilen Ürünler

       

1.Note Terracotta Allık              2. Shiseido Luminizing Satin Allık    3. Christian Dior Allık

1.Missha Allık                            2. Clarins Allık                         3. New Well Allık

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Navigate