2019’un En Sevilen Trendleri

Yılı neredeyse yarılamış olabilir ama bu şık giyinmemek için bir bahane sayılamaz! Bu yıl pek çok trendin ve rengin geri dönüşüne şahitlik ederken pek çok yeni trendi de aramıza kazandırdı. Slip elbise modelleri, midi etek modeller ve beyaz bot modellerinin bu kadar popüler olacağına kim ihtimal verebilirdi ki! Hele o kulaklarımızdan çıkarmadığımız halka küpeler, ne iyi ettiler de tekrar mücevher kutularımızı şenlendirdiler.

Fashion week’lerde ve influencer’larda gördüğümüz bazı trendleri dolabımıza uyarlamakta zorlansak da, her trendi kendimize adapte edebileceğimiz bir dünyada yaşıyoruz. Gelin hep birlikte 2019 yılının en popüler moda trendlerini birlikte keşfedelim.

Yeşilin En Güzel Tonu

Her sezonun yükselen bir renk trendi vardır bu sezonunki de pistachio yeşili! Koyu pastel yeşili tonlarındaki bu rengi hem yaz parçalarında hem de kış kıyafetlerinde sıkça göreceğiz. Sezonun yükselen diğer renk trendleri tereyağ sarısı ve mor rengi ile de büyük uyum içerisinde olan yeşilin bu tonu o kadar sakin ve minimal ki dolabınızda zamansız bir parça olarak baş köşede yerini alabilir.

   

1. RIBELLION Etek⎜2. NOCTURNE Pantolon⎜3. BEACH & BEYOND Bikini Altı⎜4. KOTON Elbise

Leopar Deseni

Bu sezon neredeyse her yerde gördüğümüz tek bir desen var: Leopar! Daha önceki senelerde aşırı feminen ve abartı gözüyle bakılan leopar deseni bu sezon bütün kıyafet ve aksesuarlara damgasını vurdu. Kıyafetlerde leopar deseni kullanmayı çok sevmiyorsanız aksesuar tercihinizi leopar desenli olanlardan yana kullanabilirsiniz.

   

1. KOTON Bluz⎜ 2. MIZALLE Küpe⎜3. ANAIS MARGAUX PARIS Mayo⎜4. RIBELLION Etek

Neon Çılgınlığı

Canlı renklerin yalnızca yaz aylarında giyildiği o zamanlar artık geride kaldı! Bu yaz neon renkleri her yerde gördük şimdi sıra kış ve sonbahar mevsiminde! Neon renkler fazlasıyla dikkat çekici oldukları için onları satın alıp kombinlemek bazen zor olabilir yine de kişisel stiline güvenen, renkli giyinmeyi seven insanlar için bu trend en sevilen trendlerden oldu. Siz de görünümünüze neon parçalar eklemek istiyor ama cesaret edemiyorsanız daha sade parçalarla kombinleyip, deneyebilirsiniz.

   

1. FINEAPPLE Eşofman Altı⎜2. FREESTYLER APPAREL Mayo⎜3. NOCTURNE Ceket⎜4. KOTON Kemer

Baştan Ayağa Deri

Deri özellikle dış giyim, ayakkabı ve çantalarda sıkça rastladığımız bir materyal de olsa bu sezon herkes Matrix’ten fırlamış gibi deri kıyafetlerle gezecek! Özellikle elbise, tulum gibi tek parça kıyafetlerde gördüğümüz deri trendi neon gibi biraz iddialı fakat doğru şekilde kullanıldığında çok feminen ve şık durduğu da bir gerçek.

   

1. DEFACTO Ceket⎜2. KOTON Şort⎜3. LIDYANA COLLECTION Etek⎜4. TUBA ERGİN Ceket

Kış Çiçekleri

Merly Streep’in Şeytan Marka Giyer’de ne dediğini hatırlayalım: “İlkbaharda çiçek deseni? Çığır açan bir fikir!” Evet, çiçek deseni neredeyse her sezon zaten sıkça rastladığımız bir desen fakat bu sefer tasarımcılar bütün çiçekleri sonbahar ve kışa uyarlamış. Daha koyu tonlarda, karanlık modelleri sonbahar ve kış aylarında sıkça göreceğiz.

   

1. KEIKEI Elbise⎜2. RIBELLION Pantolon⎜3. NOCTURNE Tulum⎜4. KOTON Pantolon

Leave A Reply

Navigate