3 Farklı Tatil Kombini!

Yaz aylarında gün içinde birbirinden farklı kombinler yapmak kolay değil! Ama olsun, biz sizin için günün farklı saatlerinde deneyebileceğiniz 3 farklı kombinle karşınızdayız!

Yaz sıcağının altında en rahat kıyafetlerden biri elbiselerimiz. Çiçek desenlerinin moda olduğu bu yaz sezonunda siz de Lidyana’nın bu şık elbisesine bir göz atın! Hatırlatalım, bu sezonun uzun kolyeleri, boyun bantları stilinizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardan. Mieva Design’ın yıldız tasarım kolyeleriyle tarzınız tamamlayıp farklılık yaratabilirsiniz. Gözlük; tarzınıza tarz katan küçük ama anahtar unsurdur. Le Specs’in güneş gözlüğü bu sezon yine en trend modellerden!

ÜRÜNLER

LIDYANA Elbise // MIEVA DESIGN Choker // MIKLAN ISTANBUL Kolye // LE SPECS Güneş Gözlüğü


Akşam dışarı çıkmayı kim sevmez! Şık restaurantlarda yemek yemek yaz tatillerinin en güzel aktivitelerinden. Sade ve şık olmayı seven kadınların tercihi No Smokin’in çizgili gömleği ve Setre’nin uzun pantolonu harika bir takım olacak! Bileklerinizi kombinizi tamamlayacak altın sarısı bilekliklerle doldurabilir ve zarafetinizi vurgulayacak stilettolarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

ÜRÜNLER

NO SMOKİN Gömlek // SETRE Pantolon // İLVİ Ayakkabı // ATELİER PETITES PIERRES Bileklik

Lily and Rose siyah kimonosu sezonun trendlerinden! Orantılı dekoltesiyle tüm gözleri üzerinizde toplayabileceğiniz Anais Margaux Paris’in siyah mayosuna ise diyecek yok! Bu sade olduğu kadar oldukça hoş olan kombininizi klasik parmak arası terlikler yerine sıra dışı sandaletlerle tamamlamaya ne dersiniz?

ÜRÜNLER

ANAIS MARGAUX PARIS Mayo // LILY AND ROSE Kimono // CASAVIE Sandalet // SUNDAY SOMEWHERE Güneş Gözlüğü


DAHA FAZLA YAZ STİLİ ÜRÜNÜ

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate