5 Ürünle Pratik Günlük Makyaj

Herkese merhaba:)

Bazılarımız tamamen evden çalışırken, bazılarımız haftanın bazı günleri ofise gidiyor. Evde kalmaktan makyaj yapmamaya alışan ve dışarı çıkarken de üşenenler varsa bu makyaj tam size göre çünkü 5 dakika sürüyor ve sadece 5 ürünle yapılıyor! Ürünleri kendi cilt tipinize veya öne çıkarmak istediğiniz bölgelere göre değiştirebilirsiniz. Ancak herkese yakışacağını düşündüğümüz bu günlük makyajı da denemeden geçmeyin deriz.

Kapatıcı

Eğer cilt problemleriniz sizi rahatsız etmeyecek seviyedeyse, ağır bir cilt makyajına ihtiyacınız olmayabilir. Fondöten yerine iyi nemlendirilmiş yüzünüzün lekelerine ve göz altı morluklarınıza kapatıcı kullanabilirsiniz. Bir sünger veya fırça yardımıyla oldukça kolay yedirebilirsiniz.

Allık

Biraz renk hepimizi mutlu eder, o halde yanaklarımıza ve alnımıza yumuşak görünecek şekilde allık geçebiliriz. Allığın renginin ten renginizle uymasına özen gösterin ki doğal görüntüyü bozmayalım.

Kaş Jeli

Kaşlarımız ifademizi en çok belli eden ve değiştiren yerimiz, kullandığımız kaş ürününe göre daha yumuşak veya daha sert bir ifade yaratabiliriz. Eğer renginden memnun değilsek, kaşlarımızı renkli bir ürünle daha koyu veya açık renk kullanabiliriz. Bizim önerimiz bir ton açık bir ürünle kaşlarınızı yumuşatarak, makyajın doğallığını bozmamanız ve görüntünüzü sadeleştirmeniz yönünde.

Rimel

Sondan bir önceki önemli adım: Rimel. Gözlerinizi öne çıkaran bir makyaj için, rimeli bir kaç kat kullanabilirsiniz. Sarışınlara kahverengi, esmerlere siyah renkli rimelleri yakıştırıyoruz.

Ruj

Şimdi iş bu pratik makyajı bitirmeye geldi. Son dokunuş nude rengi bir ruj. Rujun mat olmaması kış aylarında dudaklarınızın kurumaması için önemli olabilir. Hem de parlaklık hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz:) Lidyana.com’da bu makyaj ürünleri ve çok daha fazlasına göz atmayı unutmayın.

Leave A Reply

Navigate