Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

24 Ekim itibari ile akrep burcuna girmiş olacağız. Farkındalığı yüksek, kararlı, mücadeleci akrepler, gözlerini karartacak bir şeyin peşine düştüklerinde onları o işten alıkoymanız imkansızdır. Bu kararlı ve azimli tavrın olumsuz yönleri de var elbette. Söylemesi gereken şeyleri biriktirip sonradan parlayan, sorduğunuz her insanın kinci olarak adlandırabileceği bu kararlı ve zihin okuyan burç grubuna ne hediye alabiliriz hep birlikte bakalım.


AKREP KADINI

Akrep kadınının bu güne kadar ‘benim olacaksın’ deyip de elde edemediği şey yoktur. Derin ve mesafeli güzelliği ilk bakışta anlaşılmaz zaten onun da istediği budur. Akrep kadınını keşfettikçe seversiniz. Biraz kıskanç da olsalar iyi ve kötü dengesini güzel ayarlayabilirler. Gizemli güzelliğini yansıtacak koyu renk kıyafetler, küçük dekolteler, akrep kadınının stilini oluşturur. Gizli saklı şeylerden çok hoşlanmayan akrep kadınına hediye seçimi yaparken de net olmakta fayda var.


1. Monx Brand, Yapay Kürk

Hazır havalar soğumaya başlamışken Akrep kadınının gardırobundaki kilit parça sizden olsun! Yapay kürk trendi birkaç sezondur yükselişte bu kış da altın çağını yaşayacak. Modayı takip etmeyi seven Akrep kadınına sezonun en hit trendini hediye etmek, onu ne kadar iyi tanıdığınızın en büyük kanıtı olacak.

 

 


2. Nine West, Bot

Akrep kadını gizemi ne kadar sevse de detaylardaki şıklığa da o derece düşkündür. Tamamen gold bir bot belki onu çekmez ama topuk detayı altın rengi olan, senelerce giyebileceği bu topuklu botun sade şıklığı ile tavlayamayacağı akrep kadını yok diyebiliriz.

 

 

 


3. Dahlia Jewellery, Yüzük

Akrep kadınları her ne kadar modern görünümleri tercih etseler de içlerinde bir yerde geçmişe duyulan hayranlıkları dikkat çeker. Vintage tasarımlı bu pırlanta yüzük, hem tasarımıyla kolay rastlayabileceğiniz bir parça değil hem de çok değerli. Yani bir akrep kadınının bir hediyeden bekleyebileceği her şey; eşsiz ve paha biçilmez!

 

 


4. Guerlain, Ruj

Akrep kadını denilince gözümüzde hemen koyu göz makyajı ve kırmızı ruju ile tüm gözleri kendine çeviren bir kadın canlanıyor. Eğer akrep burcu bir ruj seçimi yapacaksa bunun kırmızı olacağına adımız gibi eminiz. Doğuştan ilgi mıknatısı Akrep kadınına makyaj malzemesi almayı düşünüyorsanız en iyisini almaya dikkat edin!

 

 


5. Ilqara, Çanta

Eş durumlarında Akrep kadını ne kadar kıskançsa, kişisel eşyalarında da biraz kıskanç olabilir. Paylaşımcı bir burç da olsa kendinde olan şeyi başka bir kadında görmekten fazla hoşlanmaz. Bu yüzden hediye seçimi yaparken iki kez düşünmekte fayda var! Alelade bir çanta ile Akrep kadınının gönlünü alamazsınız! Ilqara’nın bu farklı tasarımlı çantası güzel bir hediye alternatifi olacaktır.

 

 


6. Marc Jacobs, Saat

Akrep kadını size ‘ben markaya, lükse hiç önem vermem’ dese de çok inanmayın. Onların önem verdiği aslında tasarımcı adı ya da ürünün ne kadar pahalı olduğu değil, sıradanlıktan ne kadar uzak olduğudur. Özgünlük adına elleri her zaman için tasarım parçalara gidebilir. Minimal olsa da dikkatleri üzerine çeken bu Marc Jacobs saat, akrep kadını hediye seçimleri için iddialı bir örnek.

 

 


7. Tukutukum, İpek Fular

Koyu renk stilini renkli aksesuarlarla hareketlendirmeyi seven akrep kadınları için ipek bir fular kurtarıcı bir parça olabilir. Hem materyal seçimi ile elegan hem de tasarımı ile dikkat çekici bu Tukutukum fuları akrep kadınının boynunda sıkça görebilirsiniz.

 

 

 


8. The Mia, Çiçeklik

Gold detaylarla süslenmiş bu çiçekliği görünce Akrep kadınının kalp atışlarının hızlanacağına eminiz. Akrep kadını farkındalığı ve hayal gücü gelişmiş bir kadındır. Siz ona bu çiçekliği verin o ondan belki de bir takı kutusu çıkartacaktır, kim bilir!

 

 

 


AKREP ERKEĞİ

Siz her şeyden haberi olmayan tek bir Akrep erkeğine rastladınız mı? Biz rastlamadık. Bir akrep erkeğini kalabalıklarda nasıl mı tanırsınız? Karşısındaki insana attığı ‘Yaptığının ve söylediğinin çok farkındayım ama yüzüne vurmuyorum. Her an patlayabilirim gardını al’ bakışlarından elbette! Sır saklamanın neredeyse imkansız olduğu Akrep erkeklerinin tek özelliği Sherlock Holmes kadar gözlemci olmaları değil tabii ki! Sevdikleri insanlara çok değer verirler ve onları da yukarı çekecek, geliştirecek şeyler yapmaya özen gösterirler. Sevdiklerinin yanında alabildiğine espirili ve eğlencelidirler. Her akrep erkeğinin kişisel bir stili mutlaka vardır ve dış görünümlerine diğer burç erkeklerine oranla daha çok özen gösterirler. Peki bu fazlasıyla dikkatli centilmenlere ne hediye edebiliriz? Hep birlikte bakalım.


1. Samsung, Akıllı Saat

Teknolojik aletlerle ilgili bir fikre mi ihtiyacınız var? O zaman hemen akrep erkeğine koşun çünkü teknoloji konusunda Akrep erkeğinden daha iyi bir süpervizör olamaz. Hediye konusunda garantici davranacaksanız Samsung’un akıllı saati Gear bu teknoloji aşığı burcu tatmin etmeye yeter de artar bile!

 

 


2. Fineapple, Sweatshirt

Kşisel stiline ve dış görünümü konusunda dikkatli davranan Akrep erkeği trendleri de yakından takip eder. Her trendi kendi görünümüne uygulamasa da ona neyin yakışıp yakışmadığının mutlaka bilincindedir. Fineapple’ın espirili sweatshirt’leri eşsiz tasarımları ile akrep erkeğinin gardırobuna girmeye hak kazanabilir.

 

 


3. Christian Lacroix Papier, Defter

Değişik bir hediye ile gönlünü kazanamayacağınız bir Akrep erkeği yoktur. Tıpkı bu tasarım defter gibi! Yeter ki o hediyeyi almak için çaba sarf ettiğinizi, onun neyi sevip neyi sevmediğinizi enine boyuna düşündüğünüzü ona hissettirin ve gerçekten de düşünerek karar verin. Son anda almış olmak için alınan hediyeleri hemen fark ederler. Kişiliğine ve karakterine uygun olmayan hediyelerin Akrep erkekleri için hiç bir değeri yoktur, hatırlatalım.

 


4. Abercrombie & Fitch, Parfüm

Erkeksi, karşı konulmaz, cesur, kendinden emin, seksi bir tasarım… Tam da Akrep erkeğinin bir parfümden bekleyeceği her şey bu kokuda vücut buluyor. Kavun, tonik ve cin notalarının bulunduğu kompozisyon baş döndüren bir açılış sunan bu parfüm sayesinde Akrep erkeğini nasıl etkileyeceğinizi buldunuz; ona imza kokusunu hediye ederek!

 

 


5. Solfera, Bileklik

Akrep erkeğine baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye almak istiyorsanız sevdiği renklerden oluşan bir bileklik şık bir alternatif olabilir. Çoğu burca mensup erkeğin aksine Akrep erkekleri stil sahibi olmak konusunda dikkatlidirler bu yüzden saat, bileklik gibi erkek aksesuarlarını severek kullanabilirler.

 

 

 


5. Adidas, Sırt Çantası

Kaliteden ödün vermeyen Akrep erkeğinin seçimlerini yaparken göz önünde bulundurduğu bir diğer şey aldığı ürünün işlevsel olup olmadığıdır. Sırt çantalarının Akrep erkeklerinin stilinde önemli yerleri vardır. Genellikle koyu renk giyinmeyi seven Akrep erkeğine siyah bir sırt çantası hediye etmek, akıllıca bir seçim olabilir.

 

 


7. Biggshop, Termos

Kupayı herkes alır önemli olan farklı bir hediye vermek! Sizin hayatınızdaki Akrep çaya mı bağımlı yoksa kahveye mi bilmiyoruz ama organize ve eksiksiz planlar yapmayı seven, doğayla arası iyi olan Akrep erkeği için termosun doğru bir hediye alternatifi olduğunu biliyoruz.

 

 

 


8. JBL, Hoparlör

Hediye alacağınız akrep erkeğini yeterince iyi tanımıyor yine de hoş bir intiba bırakmak istiyorsanız teknoloji sizin kurtarıcınız! Teknolojik her türlü ıvır zıvıra, alet edevata zaafı olan Akrep erkeğini etkilemek için bir bluetooth hoparlörden daha iyi bir seçim olamaz!

 

 

 


YENGEÇ BURCUNA HEDİYELER

İKİZLER BURCUNA HEDİYELER

5 Comments

  1. Pingback: Yay Burcuna Ne Hediye Alınır? - Number L

  2. Pingback: Oğlak Burcuna Ne Hediye Alacağım? - Number L

Leave A Reply

Navigate