Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yenilenmeyi seven, keskin, seksi ve çekici akrep burçlarına ne hediye almalı diye düşünüyorsanız önerilerimize bir göz atın.


AKREP KADINI

Akrep burcu kadınının derin, gizemli bir güzelliği vardır. O, mıknatıs gibi çekici, gururlu ve güvenlidir. Bu özellikleri kıyafet seçimlerine de yansımaktadır. Akrep kadını modayı olabildiğince yakından takip eder ve genellikle tercihlerini koyu renkli kıyafetlerden yana kullanır. Siyah ile birlikte koyu kırmızı uyumuna bayılır. Giydiği koyu renklerle tarzını yansıtan akrep kadınlarına nasıl hediyeler alınabilir bir göz atalım!


1- Vero Moda, Blazer Ceket

Çekici ve cool akrep kadınları farklı parçaları bir araya getirmeye bayılırlar. Vamp ve şık görünmek onlar için çok önemlidir. Akrep kadının en sevdiği renklerin başında siyahın geldiğini de bilmeyen yoktur. Vero Moda’nın bu siyah blazer ceketiyle çekici kombinler yapacakları kesin!

 

 

 2- Only, Şort

Seksi olmayı seven akrep kadınları kombinlerinde tercihlerini şort ve eteklerden yana kullanmaya bayılırlar. Only’nin deri detaylı şortu kombinlerini tamamlayan anahtar parça olacağına şüphe yok!

 

 

 

 


3- Mehry Mu, Çanta

Mehry Mu çanta siyah renk seven akrep kadınlarının kombinlerine renk katacak.

 

 

 

 


4- Casavie, Siyah Postal

Çekiciliğinin yanısıra rahatlığından ödün vermek istemeyen akrep kadınlarının siyah tercihlerine her zaman yardımcı olacak Casavie postallar birebir.

 

 

 


5- Daniel Wellington, Saat

Daniel Wellington saat, aksesuarlardan vazgeçemeyen akrep burçlarının kombinlerinin sevilen bir parçası olacak.

 

 

 

 


6- Chole, Parfüm

Akrep burçları için renklerin yanısıra kokuları da bir o kadar etkileyici olmalıdır! Gizemli güzellikleriyle ortalığı kasıp kavuran Akrep Kadını için kullandıkları kokular da bu güzelliğin en önemli tamamlayıcılarından biridir. Chloe Love ışık saçan kokusuyla tam da akrep kadınlarının vazgeçilmezi olacak bir parfüm seçimi.

 

 

 


7- Penta Silver, Yüzük

Takı düşkünü olan akrep kadınları Penta Silver altın rengi yüzükle çok güzel kombinler yapabilirler!

 

 

 

 


8- Christian Dior, Ruj

Siyahı koyu kırmızı ile harmanlamayı seven akrep burcu kadınları için Christian Dior ruj vazgeçilmez olabilir.

 

 

 

 


DAHA FAZLA AKREP BURCU KADINI HEDİYE ÜRÜNÜ

 

 


AKREP ERKEĞİ

Akrep burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği bakışlarıdır. Karşısındaki insanı bakışları ile hipnotize edebilen akrep burcu erkeklerine nasıl hediyeler alınır diye düşünüyorsanız önerilerimize bir göz atın.


1- Desa, Ceket

Akrep burcu erkeği için siyah rengi hangi mevsimde olursa olsun vazgeçilmez renklerin başında gelir. Özellikle siyah ve deri kombinasyonu onlar için bir tutkudur. Kıyafet tercihlerini deriden yana kullanan Akrep burcu erkeği için Siyah Desa Deri Ceket vazgeçilmez olabilir.

 

 

 


2- Elle, Bot

Karizmatik Akrep burcu erkekleri için deri ceketin altına giyecekleri Elle bot harika bir seçim olabilir.

 

 

 


3- HB Essentials, Bileklik

Eğer onu şaşırtmak ve özel olduğunu hissettirmek istiyorsanız hediye seçiminizi kişiselleştirilebilir ürün
lerden yana kullanabilirsiniz. Aksesuara önem veren Akrep burcu erkekleri için deri ve gümüş detaylı, kişiselleştirilebilir HB Essentials bileklik seçiminiz tam isabet olacaktır.

 

 

 

 


4- Bvlgari, Parfüm

Tutkulu bir karaktere sahip Akrep burcu erkeği için, dış görünüşün yanı sıra tercih ettiği koku da bir o kadar önemlidir. Bvlgari Man in Black parfümü onların karizmalarına karizma katacak özel seçimlerden biri.

 

 

 

 


5- Diesel, Saat

Diesel saat, aksesuarlardan vazgeçemeyen akrep burcu erkeklerinin kombinlerinde sevilen bir parça olacak.

 

 

 


6- Fred Perry, Çanta

Akrep erkeği siyah ve koyu renk uyumuna bayılır. Fred Perry lacivert çantanın onların bütün kombinlerine uyum sağlayacağı şüphesiz!

 

 

 


 

7- FIFA 17, Oyun Konsolu

Erkeklerin futbola ve oyun konsollarına olan düşkünlüğünü hepimiz iyi biliyoruz. Eminiz ki bu yıl çıkan FIFA 17 onların vazgeçilmezi olacak.

 

 

 


DAHA FAZLA AKREP BURCU ERKEĞİ HEDİYE ÜRÜNÜ

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate