Ayın Markası: Ahşap Aşkına! La Moneta

Sizin bu konuda düşünceleriniz nelerdir bilemiyoruz ama bizce bir evi ev yapan onun içindeki samimiyet ve hikayesi olan eşyalardır. İşte La Moneta markası tam da bu noktada yardımımıza koşuyor. Başka yerde göremeyeceğimiz kişiselleştirilebilir paspas modelleri ve ahşapın en sıcak, samimi haliyle La Moneta sayesinde tanışın!

Yuvanız ister klasik tarzda döşenmiş olsun ister modern La Moneta’nın ürün seçkisinden sizin eve de uygun bir şeyler mutlaka çıkacaktır. LaMoneta’nın naturel dokulu dekoratif ağaç ürünleri evinizi de sizin kadar şık yapmak için Lidyana.com’da! Bu ürünler sizlere dekoratif bir zenginlik sunarken kişiye has tasarlanan ürün seçkisiyle evinizde izlerinizi kalıcı hale getirecek. Birbirinden neşeli bu ürünlerle ortamınızda pratik şıklığı yakalarken minik dokunuşların ne kadar çok şey değiştirebildiğine siz bile inanamayacaksınız.

1. Adımı Paspasa Yaz Beni Unutma!

Daha kapıdan girmeden misafirlerinizin evinizin sıcaklığını hissetmeye başlamasına ne dersiniz? La Moneta’nın kişiye özel tasarımla sunduğu paspas modelleri hem sizi hem ailenin diğer fertlerini çok mutlu edecek. Minik dokunuşların ne kadar büyük etkiler yarattığını görünce siz de şaşıracaksınız! Yalnızca kendiniz için de değil bu kişiselleştirilebilir paspas en sevdikleriniz için harika bir hediye alternatifi de sunuyor.

Editörün Seçimleri

  

1. LAMONETA Paspas⎜2. LAMONETA Paspas⎜3. LAMONETA Paspas⎜4. LAMONETA Paspas


2. Mutfaklar Renklensin!

Dümdüz, renksiz bir mutfak düşüncesi ne kadar da üzücü değil mi? Hele bir de yemek yapmayı seven, mutfakta saatlerini harcayan bir insansanız, renksiz, iç karartıcı bir mutfak en büyük kabusunuz olabilir. Siz yine de üzülmeyin bizde çare bitmez! Mutfağınızı birkaç küçük dokunuşla o hep Instagram’da, Pinterest’te gördüğünüz mutfaklara çevirebilirsiniz. Çözüm; La Moneta!

Editörün Seçimleri

  

1. LAMONETA Tarif Standı⎜2. LAMONETA Dekoratif Askı⎜3. LAMONETA Kaktüs Bardak Altlığı⎜4. LAMONETA Ahşap Tablo


3. Boş Duvarlara Hayır!

Bir evin en verimli kullanılabilecek yerlerinden biri de duvarlarıdır. En sevdikleriniz fotoğraflarını asabilir, farklı resim ve posterlerle duvarlarınızı dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz! O eski sıkıcı, hiçbir şey asılmayan renksiz duvarlar artık çok geride kaldı bizden söylemesi!

Editörün Seçimleri

  

1. LAMONETA Fotoğraf Panosu⎜2. LAMONETA Scrabble Duvar Aksesuarı⎜3. LAMONETA Duvar Aksesuarı⎜4. LAMONETA Saksılık


4. Raf Ömrü: Sonsuz!

O en sevdiğiniz bibloların, sizin için büyük anlamlar taşıyan fotoğraf çerçevelerinin vitrinde tozlanmalarına artık gerek yok! La Moneta’nın tasarım harikası ahşap rafları ile artık her şey göz önünde! Üstelik bu raflar bulundukları her odayı daha dekoratif gösterirken, işlevleriyle de odayı daha verimli kullanmanızı sağlıyorlar.

Editörün Seçimleri

  

1. LAMONETA Küçük Çadır Raf⎜2. LAMONETA Üçgen Duvar Rafı⎜3. LAMONETA Ahşap Askı / Anahtarlık⎜4. LAMONETA Salıncak Duvar Rafı

 

EV DEKORASYONUNDA SADELİĞİN ALTIN KURALLARI

DAHA FAZLA LA MONETA ÜRÜNÜ

1 Comment

  1. Pingback: Bizimle Bir 5 Çayı İçmeye Ne Dersiniz? - Number L

Leave A Reply

Navigate