Ayın Stil İkonu: Burak Deniz

Ayın Stil İkonu Burak Deniz!

Türkiye’nin yeni jönüyle tanışın! Onu ilk Tatlı Küçük Yalancılar isimli diziyle keşfettik. Aşk Laftan Anlamaz’a başladığında kendine has küçük bir hayran kitlesi oluşmuştu bile! Hazal Haya ile başrolü paylaştığı Türk işi Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisiyle hayranlarını kendine hayran etmeye devam eden Burak Deniz’in giyim kuşamı da kendisi kadar konuşulmaya değer. Kız arkadaşı Büşra Develi ile Türkiye’nin yeni Branjolie’si, Johnny Depp, Winona Ryder’ı olan Burak Deniz’in biz bugün üç farklı görünümünden ilham aldık. Kıyafet seçimi yaparken ilhama ihtiyaç duyan beyefendileri ve erkek arkadaşına hediye alırken zorlanan hanımefendileri yazının devamını okumaya davet ediyoruz.

Yakışıklı oyuncu tam da soğuk bir kış gününe uygun seçimler yapmış. “Serin havalarda yeterince stil sahibi olamıyorum” tarzında şikayetleriniz varsa bu kombin, dikkat çekici renkte bir aksesuarın görünümünüze nasıl hareket ve stil katacağının en canlı kanıtı. Renkli bereler ve atkılar şık centilmenlere çok yakışıyor hatırlatalım.

Kombindeki Ürünler

1. HELLY HANSEN Parka⎜2. LACOSTE Bere⎜3. GANT Pantolon⎜4. GANT Sweatshirt⎜5. GANT Atkı


Burak’ın günlük stili ne kadar abartıdan uzak ve sıradan görünse de yaptığı seçimlerle yine ön planda olmayı başarıyor. Dümdüz basic bir tişörtü kahverengi bir pantolonla kombinleyip, sırt çantası ve bileklikle hareketlendiren Deniz, kombin yaparken aksesuar kullanmanın ne kadar önemli olduğunu gösterirken çabasız şıklık dersi veriyor. Unutmayın giydiğiniz şey dünyanın en pahalı şeyi de olsa onu şık gösterecek olan şey tavrınız ve özgüveninizdir.

Kombindeki Ürünler

     1.  ALLMUR Tshirt⎜2. JACK & JONES Pantolon⎜3. EASTPAK Sırt Çantası⎜4. FOSSIL Bileklik⎜5. 4FELLAS Bileklik⎜6. VANS Ayakkabı


Cool oyuncumuzu bu kez yeşillikler arasında görüyoruz. Burak Deniz bu doğayla baş başa poz verdiği gün sırasında yine rahat ama kendine özgü tercihler yapmış. Siz de bu tarz seyahatleri ve gezileri seviyorsanız eşofman altı, polar tarzı parçaları gardırobunuza mutlaka katın. Güneşin ne zaman nereden geleceği belli olmaz, şapka takmayı da unutmayın.

Kombindeki Ürünler

     1.  LACOSTE Mont⎜2. LACOSTE Eşofman Altı⎜3. CABANI Deri Bot⎜4. GOORIN BROS. Şapka⎜5. HELLY HANSEN Ceket

*görseller Burak Deniz’in kişisel Instagram adresinden alınmıştır

 

SOKAK STİLİ: ERKEK KOMBİN ÖNERİLERİ

Fİ ERKEKLERİ

 

Leave A Reply

Navigate