Ayın Stil İkonu: Emily Ratajkowski

Ayın Stil İkonu Emily Ratajkowski!

Son zamanlarda Gigi-Bella kardeşlerden arta kalan zamanlarda görebildiğimiz ve çok beğendiğimiz tek bir isim var: Emily Ratajkowski! Ressam John Ratajkowski’nin biricik kızı Emily, 26 yaşında bir model/oyuncu. İlk olarak Robin Tickle’in fazlasıyla tartışma yaratan Blurred Lines klibinde karşımıza çıkan Emily, kadın vücudunun metalaştırılmasına karşı ve azılı bir feminist.

Emily Ratajkowski, günlük stilinde salaş parçalara öncelik veriyor. Yazlık mini bir elbise, yırtık şortlar, denim kombinler onu içerisinde fazlasıyla görebileceğiniz kıyafetler. Doğal güzelliğinden olsa gerek Emily’e en ağır makyajlar da yakışıyor çok sade olanlar da. Ama imza görünümü ne derseniz nude tonlarda kullandığı lip gloss‘lu dudakları diyebiliriz!

Kombindeki Ürünler:

 

 


 

Emily’nin şık bir etkinliğe giderken yaptığı kıyafet seçimleri de oldukça dikkat çekici. Vücudunda öne çıkarmak istediği kısımları iyi tanıyan ve buna uygun kıyafetler seçen Emily’nin sezonun modası siyah beyaz kareli balık eteğine ve onunla muhteşem bir uyum içerisindeki çizme ve crop top’ına bayıldık! Sade ve çabasız bir saç modeli ve nude tonlarındaki makyajı da kombinde başrol olan etekten rol çalmıyor.

Kombindeki Ürünler:


 

Bugüne kadar Emily Ratajkowski’nin giyip kendisine yakıştırmadığı çok az şey olmuştur diye düşünüyoruz. En azından biz ona her giydiğini çok yakıştırıyoruz. Cannes 2017’de giydiği bu gecelik elbise de giydiği her abiye elbise gibi şık ve göz alıcı. Yine çok sade bir modeli renkli kolye ve küpeler gibi detaylarla hareketlendiren Emily Ratajkowski’ye smokey eye göz makyajları çok yakışıyor bunu da belirtmeden geçmeyelim.

Kombindeki Ürünler:

 

HAFTANIN STİL İKONU: BELLA HADİD

HAFTANIN STİL İKONU: LILY ROSE DEPP

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate