Birbirinden Şık ve Kullanışlı 2017 Çanta Modelleri

Çanta biz kadınlar için her zaman seçimi zor bir parça olmuştur. Bazı çanta modelleri her kıyafete yakışmaz, bazıları da bize fazla sıradan gelir. Her kombine farklı bir çanta takma seçeneğimiz olmadığı için genellikle kilit ve uyumlu modeller seçmeye dikkat ederiz. Yaz aylarında renk konusunda ne kadar cömertsek, kış aylarında bir o kadar kendimizi frenliyoruz. Daha koyu renkte kıyafetleri tercih ettiğimiz sonbahar kış sezonunun en uyumlu çantalarını sizin için seçtik.

Sırt Çantaları

Eskiden okulla özdeşleştirdiğimiz sırt çantası modelleri son yıllarda günlük stillerimizin de vazgeçilmezi oldu. Spor sırt çantası modellerinden çok süet, deri materyallerden üretilen tasarım çantaları çoğu yerde görür olduk. Sırt çantasının en büyük avantajı eşyalarımız için fazlasıyla alan sağlamaları. Siz de odanın yarısını çantasına atmadan evden çıkmayanlardansanız geniş ve şık bir sırt çantası modeline yatırım yapmanın tam zamanı bizden söylemesi.

Editörün Seçimleri

  

1. MEHRY MU Sırt Çantası⎜2. MAERA DESIGN Sırt Çantası⎜3. TWINSACTION Sırt Çantası⎜4. HIVAATALIER Sırt Çantası

Bucket Çantalar

Bucket bir diğer adı ile kova çantalar son sezonlardaki yükselişine gaz kesmeden devam ediyor. Yukarıdan büzgülü çanta olarak da adlandırabileceğimiz bu çantalar kombinlendiği her kıyafete cool’luk ve stil katıyor. Büyük ya da küçük modellerinden tercih edebileceğiniz büzgülü çantalardan bir tane edinmenizi öneririz çünkü uzun zaman kombinleri süslemeye devam edecekler.

Editörün Seçimleri

  

1. DUENDE Omuz Çantası⎜2. KIA ORA DESIGN Çanta⎜3. PINCA Omuz Çantası⎜4. HIVAATALIER Çanta

Tote Çantalar

Klasikten şaşmayanları da unutmadık. Tote çanta modelleri shopping bag olarak da sıkça rastladığımız modeller. Sırt çantaları gibi tote çantalar da işlevselliğiyle her zaman ön planda. Kocaman tote çantanızın içine dünyaları sığdırabilirsiniz. Bu kadar avantajının yanında tote çanta modelleri fazla spesifik çantalar olmadıkları için sadelikleri ile kombin avantajı sunuyorlar.

Editörün Seçimleri

  

1. CASAVIE Çanta⎜2. VOVİ Çanta⎜3. CATTO CATTO Çanta⎜4. MEHRY MU Çanta

Minimal Çantalar

Çantam görünümümden rol çalmasın diyorsanız onun da çaresi var. Minimal ve sade modeller yine her kıyafete uyumlu olması ile büyük avantaj sağlıyor. Aynı zamanda çok belirgin bir görünümleri olmadığı için uzun yıllar kullanabileceğiniz, zamansız bir parça olarak gardırobunuza katabilirsiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. PARFOIS Omuz Çantası⎜2. MAERA DESIGN 2’li Çanta⎜3. MICHAEL KORS Omuz Çantası⎜4. CASAVIE Sırt Çantası

 

DAHA FAZLA ÇANTA MODELİ

YAZA DAMGASINI VURAN ÇANTA MODELLERİ

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate