Bizimle Bir 5 Çayı İçmeye Ne Dersiniz?

Sofralar, en güzel sohbetlerin, en harika anların paylaşıldığı yerlerdir. Bazen bir sofradan kalkmak o kadar zor gelir ki yemek bitse bile saatlerce oturmak istersiniz. Biz bugün o saatlerce oturmak isteyeceğiniz sofraları ayağınıza getirmeye çalışacağız. İster kahvaltı sofrası olsun ister akşam üzeri arkadaşlarla içilecek bir çay için hazırlanmış olsun güzel bir sofrada yenen yemeğin tadı her zaman farklıdır. Misafiriniz kim olursa olsun bu harika sofra ürünleri ile her şey tam istediğiniz gibi olacak! Bize güvenin.

1. Kahvaltı Zamanı!

Uzun uzun yapılan hafta sonu kahvaltılarının tadı başka güzel, yeri de her zaman ayrı oluyor. Hafta içi yoğun iş temposuyla siz de bizim gibi kahvaltıyı geçiştiriyorsanız hafta sonu kahvaltı sofraları sizin için daha da önemlidir. Önemli olan bir arada olmak ama siz yine de görünüme de önem veriyorsanız çatal, bıçak, tabak uyumuna dikkat edin.

Editörün Seçimleri

  

1. TEMPLATE DESIGN Tabak⎜2. THE MIA Servis⎜3. THE MIA 6’lı Çay Fincanı Seti⎜4. THE MIA Çay Kaşığı Seti

 

2. Öğle Molası!

Kahvaltıyı kaçıran tembel tenekelerin kurtarıcısı brunch, öğle yemeğini kahvaltı havasında geçirmeyi sevenler için ideal. Günün akşama nazaran yine de erken saatleri olduğu için brunch sofralarında da abartıya kaçmamakta fayda var. Hafta içi brunch şansı olmayan çalışanlar için en pratif 3 yemek tarifi yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Editörün Seçimleri

  

1. GAVIA Porselen Kupa⎜2. MARBLE & ETC. Sunum Tabağı⎜3. THE MIA Peynir Bıçağı 3’lü Set⎜4. THE MIA Çift Katlı Servis

 

3. 5 Çayına Davetlisiniz!

Daha çok İngiliz kültürü ile bağdaşlaşan 5 çayı bizde biraz daha arkadaş toplanması ve daha fazla yiyecek içeriyor. Annelerimizin yıllarca devam eden altın günleri de bir nevi beş çayıydı diyebiliriz. Çiçekli böcekli fincanlar, süslü tepsiler, çatal bıçaklar 5 çayının vazgeçilmezlerinden. Siz de bu kez 5 çayını geleneğine bağlı kalarak sütle deneyin. Beğenmezseniz de üzülmeyin, türk kahvesi her zaman sizinle!

Editörün Seçimleri

  

1. THE MIA Fincan Seti⎜2. THE MIA Tepsi⎜3. BAKE & MORE Peçete Seti⎜4. THE MIA Çatal Bıçak Seti

4. Akşam Yemeği Hazır!

Günün en hafif öğünü olması gerekirken ne yazık ki kültürümüz gereği akşam yemeklerinde biraz abartıyoruz. Akşam yemeğine davetlileriniz varsa bu kez onlara daha sade ve minimal bir masa hazırlayın. Bakın göreceksiniz yemek bitip masayı toplama işi size düştüğünde çok daha rahat bir akşam olacak.

Editörün Seçimleri

  

1. THE MIA Yemek Takımı⎜2. THE MIA Çatal Bıçak Seti⎜3. NORDBAGEN Mat⎜4. MARBLE & ETC. Sunum Tabağı

 

AYIN MARKASI: LA MONETA

 

 

Leave A Reply

Navigate