İşte Black Friday’de En Sevdikleriniz😍

Black Friday çılgınlığı tam gaz devam ediyor! %80’e varan indirime ek %10 indirim fırsatını siz çok sevdiniz! İşte Black Friday indirimi boyunca en çok sevilen ürünler!

1. Sneakers

Adidas’tan Reebok’a, Vans’ten Nike’a tüm sneakers markaları Black Friday indiriminin yıldızı oldular! Siz de büyük indirimden faydalanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun çünkü stoklar hızla tükenmek üzere!

1. ADIDAS Sneakers⎜2. REEBOK Sneakers⎜3. ADIDAS Sneakers

2. Bot

Sezonun en dikkat çekici bot tasarımları alışveriş severlerin gözünden kaçmadı! Casavie’nin en trend bot modelleri bu Black Friday’de en çok sevilen ürünler listesine iddialı bir giriş yaptı bile!

1. CASAVIE Bot⎜2. CASAVIE Bot⎜3. CASAVIE Bot

3. Madalyon Kolye

Madalyon kolyelerin önlenemez yükselişi Black Friday süresince de devam etti! Son dönemin en trend takısı olan madalyon kolyeleri mücevher kutunuza katmak istiyorsanız acele edin!

1. LİDYANA ACCESSORIES Madalyon Kolye⎜2. LIDYANA ACCESSORIES Madalyon Kolye⎜3. d’ARC EXCLUSIVE Madalyon Kolye

4. Saat

En önemli aksesuar olmadan Black Friday düşünülemezdi! Daniel Wellington, Michael Kors ve çok daha fazla dünyaca ünlü saat markası da “kara cuma”nın en çok satanlarından oluyor!

1. DANIEL WELLINGTON Kol Saati⎜2. DANIEL WELLINGTON Kol Saati⎜3. MICHAEL KORS Kol Saati

5. İç Çamaşırı-Pijama

Hazır yeni yıl yaklaşıyorken iç çamaşırı alışverişi yapmanın tam zamanı! Jetlag markasının en çekici çamaşırlarının yanı sıra soğuk günlerde sıcacık hissetmemizi sağlayacak pijama takımları da bugün çok revaçta!

1. JETLAG Sütyen⎜2. JETLAG Pijama Üstü⎜3. JETLAG Sütyen

6. Makyaj Malzemesi

Sakin olun ama Black Friday Başladı! yazımızda böyle önemli indirimlerde makyaj malzemelerine yatırım yapmanın ne kadar doğru bir karar olduğundan bahsetmiştik ki bizi yanıltmadınız! Makyaj tutkunları Black Friday fırsatından yararlanıp şimdiden stokları yapmaya başladılar!

1. MAX FACTOR Ruj⎜2. MAX FACTOR Maskara⎜3. MAX FACTOR Far Paleti

7. Dış Giyim Ürünleri

Mevsim soğuklarını fırsat bilenler bu Black Friday’in en karlı çıkanları oldu. %50’ye varan dış giyim ürünleri indirimiyle hem uygun fiyatlı bir parçayı kaptılar hem de bu kışın soğuğundan kurtuldular!

1. LIDYANA COLLECTION Uzun Hırka⎜2. LIDYANA COLLECTION Kaşe Kaban⎜3. LIDYANA COLLECTION Uzun Hırka

8. Spor Giyim

Kış ayı gelince spor salonu üyeliklerine geri dönülmüş anlaşıldı! Black Friday indiriminde en çok satan bir diğer kategori de spor giyim ürünleri oldu. Siz de Izumi Luxury’nin net %70 indirimine ek sepette %10 indiriminden faydalanın, bu rengarenk ürünlerle spor motivasyonunuz artsın.

1. IZUMİ LUXURY Tayt⎜2. IZUMİ LUXURY Bustiyer⎜3. IZUMİ LUXURY Tayt

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate