Boynunuzdan Çıkarmak İstemeyeceğiniz Büyüleyici 20 Kolye

Hemen hemen herkesin kendisiyle özdeşleşen bir takısı ya da eşyası vardır. Yüzükler ve kolyeler ise sürekli üzerinizde taşıyacağınız ve kendinizi ifade etmenizi sağlayan en özel seçeneklerdir. Sizin için seçtiğimiz kolyeler hemen hemen her kombininize eşlik edebilecek sadelikte ve hiç çıkarmayacağınız kadar anlamlı parçalar arasında.

Kolyenizi seçmeye başlayın:

1. Atelier Petites Pierres

“Made with love” mottosuyla yola çıkan, zamansız ve trend takılar üreten Atalier Petite Pierres’in Pink Stars ve Dropped Leaves Kolyeleri her sezona ve stile uyum sağlayabilecek şıklıkta.

2. Kiralık Aşk

Çok sevilen ve fenomen haline gelen Kiralık Aşk dizisinin çok konuşulan takıları, dizi ile aynı adı taşıyan marka ile hayat buluyor. Kiralık Aşk Kalp Kolyeyi, Kırmızı elma kolyeyi, Kiralık Aşk bilekliklerini ve daha fazlasını Lidyana’da keşfedin!

3. Mieva Design

’Statement Piece’ tasarımları tamamen el yapımı ve eşsiz olmaları ile dikkat çeken Mieva Design, hayatın sıkıcı takılar takmak için çok kısa olduğunu düşünen iki arkadaş tarafından kurulmuş. Farklılığın önemini vurgulayan marka, Altın rengi detaylı süet tasma ve kişiselleştirilebilir gümüş kolye gibi herkesin karakterine ve stiline uygun modeller tasarlıyor.

4. Bendis

>

“Güçlü” ve “Özel” Kadınlara “çok özel” tasarımlar sunan Bendis, Sonsuzluk Kolyesi ve Mathilda Kolye gibi minimal takılarla farklı stillere güzellik ve renklilik katıyor.

5. d’Arc Exclusive

Takı trendlerinden daima haberi olan ve bunu kişisel stiline taşıyan şık kadınların tercihi d’Arc Exclusive Jacu Beyaz Taşlı Kolye ve Pembe Altın Kaplama Kalp Kolye gibi takı trendine yön veren parçaları beğeniye sunuyor.

6. You Design

Burada tasarımcı sizsiniz! Birbirinden farklı ve iddialı kolye modellerini sevdiğiniz kişilerin isimlerinin baş harfleriyle ya da sevgilinizle baş harflerinizle seçebilir, İsimli Hayat Ağacı Kolye ve Klasik Harfli Yan Kolye gibi asla unutulmayacak hediyeler verebilirsiniz.

7. Roya


Son zamanların en çok konuşulan takılarından Chocker’larda Roya imzasını keşfedin. Çeşitli materyallerden model model üretilen bu trend takı için en güzel örnekler; Solana Siyah Choker ve Samila Lacivert Kadife Choker.

8. Lunatique Jewelry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindeki ışığın farkında olan ve bunu göstermekten çekinmeyen tüm kadınlara sade çizgileri ile pırlantanın ışıltısını birleştirerek zarif bir şıklık sunan Lunatique Jewelry, Gümüş Burç Yıldız Haritası Kolye ve Ananas Kolye gibi hem eğlenceli hem de eşsiz alternatiflerle stilleri süslüyor.

9. 34 VK Design

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%100 elde üretilen, çevre dostu ürünleriyle farklılığının farkında olanlara hitap eden 34VK Design, Tornado Meets Volcano No: 21 Unisex Kolye ve Wolfy Unisex Kolye gibi unisex ve farklı tasarımlarıyla günlük stillere hareket katmaya devam ediyor.

10. La Femme By Begüm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

La Femme; Lades Kolye ve Kutupyıldızı Sallantılı Choker ile günlük yaşantınızın vazgeçilmezi haline gelip, özel günlerinizin ”takı”ntısı olmaya aday.

 

BU YAZ TAKILARI AKLIMIZA TAKILDI

EN TREND YAZ KOLYELERİ

5 Comments

  1. Pingback: En Trend Yaz Kolyeleri - Number L

Leave A Reply

Navigate