Bu Kışın Yükselen Trendi Suni Kürkler Ve Peluşlar!

Geçmişten günümüze her dönemde zenginliğin ve asaletin simgesi olan kürkler 2018-2019 kış sezonuna da büyük damga vurdu. Sokakta kafamızı çevirdiğimiz her yerde bir kürk detayına rastlamak mümkün hale geldi. Peluş kürk çantalar, kürk ponponlu bereler, suni kürk detaylı t-shirtler, ceketler, kabanlar gibi birçok örnekle gündelik hayatta karşılaşabiliyoruz. Tabi bu durumda hayvan severlerin de katkısı göz ardı edilemeyecek kadar büyük önem taşıyor. Hayvanlara işkence edilmeyen yollarla elde edilen suni kürkler artık daha uygun fiyatlarla dolaplarımızda yer alıyor ve şimdi kafamıza yüzlerce soru geliyor. Bu ihtişamlı kürkleri nasıl kombinleyebiliriz? Nasıl gündelik hayata taşırız? Peluş bir kürkle de nasıl spor görünümü yakalarız?

      

  İddialı duruşu, büyük hacmi ve gösterişli tavrıyla peluş bir kürkü kombinlemek biraz çaba sarf ettirebiliyor. Bu görkemli tavrı kırmak ve biraz daha gündeliğe taşımak için spor ayakkabılardan, botlardan, jeanlerden, taytlardan ve basic t-shirtlerden faydalanabilirsiniz.Boğazlı kazak, jean ve altına giyebileceğiniz yüksek tabanlı büyük botlarla kürkünüzü gündeliğe taşıyıp tüm gününüzü kurtabilirsiniz yada boyfriend pantalonunuzun üstüne gardrobunuzda kolaylıkla bulabileceğiniz düz basic bir t-shirt, altına da içinde kendinizi en rahat hissettiğiniz ayakkabınızla beraber kürk kombininizi tamamlayabilirsiniz.

     

     Kürklerinizi daha da gündeliğe taşımak ve spor bir kombin elde etmek için üstünüze geniş ve rahat bir sweatshirt, altına spor bir tayt ve yine gündelik bir spor ayakkabısıyla beraber kombinleyip şıklık ve rahatlığın bir arada olduğu bu kombinle birlikte tüm gün rahatça gezebilirsiniz!

Kombin Önerileri

          

         

Suni kürklerden vazgeçemeyenler arasında dünyaca ünlü isimler de yer almakta.Bunların arasında Kendall Jenner, Kylie Jenner  ve Kim Kardashian gibi dönemin modasına yön veren birçok isim de var.Şimdi bu isimlerin kombinlerine göz atalım…

     

Sıklıkla Tercih Edilen Tasarım Kürkler

      

Kadınların olmazsa olmaz rengi kırmızı! Yoğun geçen, yorucu günlerin sonunda beklenmedik bir davette içinize giyebileceğiniz siyah mini bir elbise ve üstüne alabileceğiniz kırmızı kürkünüzle kısa zamanda hazırlanıp, kırmızının etkisiyle birleşen görkemli kürklerle bulunduğunuz davetin en gözde ismi siz olabilirisiniz!

   

Rihanna’da kürkte kırmızıyı tercih eden ünlü isimler arasında!

 

2 Comments

  1. Çok başarılı bir blog yazıtı olmuş. Çok beğendiiim. ❤️

Leave A Reply

Navigate