Bu Kokuların Çekiciliği Kadınlar Tarafından Onaylandı!

Yıllarca bir imza kokun olsun diye uğraştın, eşe dosta hangi parfümü kullanıyor diye sordun. Google’da “En iyi erkek parfümü hangisi?” aratması bile yaptın ama hala sana yakışan, istediğin etkiye sahip parfümü bulamadın. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz çünkü kadınları baştan çıkaran erkek parfümleri hangileri çok iyi biliyoruz. Sana sunduğumuz erkek parfümü çeşitleri içerisinden biri hem tenine hem tarzına uyacaktır buna eminiz, çünkü seçtiğimiz parfümler hem dünyada en çok kullanılan erkek parfümleri hem de çoğu en iyi erkek parfümü seçildi. Hazırsan çekiciliği kadınlar tarafından onaylanmış olan parfümleri keşfetmen için seni yazının devamını okumaya davet ediyoruz.


Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme
Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme
1. Yves Saint Laurent – La Nuit De L’Homme

İşte istediğin yerde istediğin zaman kullanıp tüm gözleri üzerinde toplayacağın koku! Yumuşak ve tatlı notalarıyla bu parfüm çoğu kadını etkisi altına alıyor. Açılışı baharat notalarıyla yapan La Nuit De L’Homme, lavantayla rahatlatıcı bir kapanış yapıyor. Tüm dikkatleri üzerine çekmek gibi bir amacın varsa bu parfümü yaz kış ayırt etmeden her sezon kullanabilirsin.

 

 


Versace Eros
2. Versace – Eros

Aşk tanrısı Eros’un okları Versace Eros sayesinde artık senin elinde!  Etkileyici ve seksi bir koku olan Versace Eros, taze nane yaprakları ve yeşil elma notaları ile anında tazelenmeni sağlayacak. Temiz ve dengeli bir koku olan Versace Eros, etrafındaki tüm kadınlardan olumlu yorumlar almana sebep olacak. Bu dengeli kokuyu hem gece hem gündüz her türlü ortamda ve etkinlikte kullanabilirsin.

 

 


Paco Robanne One Million
3. Paco Rabanne – One Million

İşte erkeksi koku diye buna denir! Baharatlı ve erkeksi olmasına rağmen çiçeksi notalara da sahip olan Paco Robanne One Million, kullananlarının neredeyse %90’ının memnun kaldığı ve olumlu yorumlar aldığını söylediği bir koku. Doğal bir çekicilik mıknatısı olan bu parfümü de işe, okula, hafta sonu aktivitelerine kısacası her yere giderken sıkabilirsiniz.

 

 


Issey Miyake L’Eau D’issey Pour Homme
4. Issey Miyake – L’Eau D’issey Pour Homme

Çok yönlü ve sofistike bir parfümün peşindeysen Issey Miyake L’Eau D’issey Pour Homme odunsu notaları meyve özleriyle bir arada sunarak aradığın farklı kokuyu sana getiriyor. Hem ofiste hem de sakin bir pazar kahvaltısında kullanabileceğin bu parfüm, bergamot, greyfurt ve sedir ağacı notalarından oluşuyor.

 

 

 


Jean Paul Gartier Le Male
5. Jean Paul Gartier – Le Male

Men’s Fitness tarafından kadınları en çok etkileyen parfümlerden biri olarak seçilen Le Male, serseri ve uçarı tiplere göre. Birbirine zıt aromaların bir araya gelerek oluşturduğu bu eşsiz koku şimdiden bir klasik oldu bile! Kalabalıklar içerisinde öne çıkmayı seviyorsan ve dikkatleri üzerinde toplamaya hevesliysen Jean Paul Gartier Le Male aradığın koku.

 

 

 


Hugo Boss Boss
6. Hugo Boss – Boss

Havada aşk kokusu var! Şık bir akşam yemeğine en çok yakışacak olan parfümü senin için bulduk. Hugo Boss’un imza parfümü Boss, tatlı olduğu kadar erkeksi de bir koku. Elma, sardunya ve tarçın notalarını en uyumlu şekilde bir araya getiren Hugo Boss Boss, incelikli ve ağır olmayan bir parfüm.

 

 

 


Armani Code
7. Armani – Code

Sade olmasına rağmen gösterişli, hafif olmasına rağmen kalıcı… Armani Code, klasik bir parfüm nasıl kokmalı kanıtlar nitelikte bir koku. Bergamotla baharatlandırılmış limonla da dengelenmiş notalardan oluşan bu parfüm hoşlandığın kadından ikinci bir randevuyu kapmanı garantileyecek. İş görüşmesine ya da bir randevuya gidiyor ol fark etmez, bu kokuyla karşına kim çıkarsa çıksın etkileyeceksin.

 

 


John Varvatos Artisan
8. John Varvatos – Artisan

John Varvatos Artisan kadar büyüleyici bir kokuya çok nadir rastlarsınız. Kalabalık bir ofiste çalışıyorsan insanları kokunla rahatsız etmek istemezsin. Şişe tasarımı gibi kendisi de eşsiz olan Artisan ile “bu ağır koku nereden geliyor?” soruları yerine “bu harika koku kimden geliyor?” sorularına maruz kalabilirsin bizden söylemesi. Mandalina, kekik, mercanköşk, lavanta, mor zencefil gibi birbirinden bağımsız notaları en mükemmel biçimde bir araya getiren Artisan, kaliteni ve eşsiz kişiliğin ortaya çıkaracak.

 


DAHA FAZLA ERKEK PARFÜMÜ ÜRÜNÜ

Leave A Reply

Navigate