Burç yorumları – Ekim 2020’de Nelerle Karşılacağız?

 

Herkese yeniden merhaba! Yeni bir ay ve yeni hedefler ile motivasyonumuzu yüksek tutmak için bir sebebimiz var. Neler yaşayacağımızı önceden ipuçları ve önerilerle tahmin etmeyi hepimiz seviyoruz değil mi? Şehre ve yeni normale alışmaya çalıştığımız, son güneşli ve sıcak günleri yaşadığımız bu Ekim ayında sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, yazının devamını okumayı es geçmeyin:)

 

KOÇ

Ekim ayına hoşgeldiniz Koç ve Yükselen Koçlar! Geçen ay kendinize zaman bulamadıysanız veya kişisel sorunlarınıza yeteri kadar kendinizi veremediyseniz, bu ay bunların hepsini yapmanın tam zamanı! Ayın başında büyük haberler alabilirsiniz özellikle de 1 Ekim sizin gününüz olacağından o gün bu haberlerle karşılaşabilirsiniz. Ekim, mesleki gelişiminiz için ilginç bir zaman olacak, çünkü şimdi sizin için yeni veya daha iyi bir fırsat doğacak.

Eğer bir ilişkisi olan bir Koç iseniz bu ay daha önce hiç olmadığınız kadar dürüst olabilirsiniz. Bekar bir Koç ise bu ay tamamen kendinize odaklanmanızı tavsiye ederim. Ayın ilk günü, 1 Ekim Perşembe, tamamen sizinle ilgili. Burcunuzda parlak bir dolunay var. Ancak bu, çöküş veya uzanma gecesi değil. Büyük haberlerin size gelme potansiyeli var, bu yüzden hazır olun. Güçlü enerjiyle dolu bir dünyada yaşıyoruz, ancak kanallar olmalıyız.

BOĞA

Ekim’e hoş geldin Boğa! Eylül sonunda, işinize yarayan bir program bulmak için zamanınızı değerlendirdiniz.Yaratıcı bir projeye başlamak için biraz zaman bulmuş veya profesyonel odak noktanızı değiştirmiş olabilirsiniz. 1 Ekim Perşembe günü cesur Koç dolunayında, bir işbirliği veya kariyerinizle ilgili bir tür iyi haber alabilirsiniz. 16 Ekim Pazartesi günü Terazi’de yeni ay gerçekleşecek bu da geçmiş hakkında kendinize dürüst olmadığınız konuları fark edip dürüst olmanızı sağlayacak.

Eski sevgilinizden geri dönüşler olabilir ve bu durum sizi düşündürüp ilişkiyi erken bitirmiş olabileceğinizi fark ettirebilir. Sorunlarınızın gerçekten uyumlulukla ilgili olup olmadığını veya bu süre içinde birini içeri almanın çok zor olup olmadığını kendinize sorun. Her iki cevap da uygun – ancak özel birine bir şans daha vermek isteyebilirsiniz. Şüphe duyduğunuzda, tavsiye almak için bir terapiste veya güvendiğiniz bir arkadaşa danışın.

İKİZLER

Ekim’e hoş geldin İkizler! Eylül ayının sonunda ilham almış ve motive olmuş hissettiniz. 1 Ekim Perşembe günü cesur Koç burcunda dolunay, görevinizin arkasına biraz daha güç katıyor. Aşk hayatınız, 16 Ekim Cuma günü, ortaklıkların işareti olan Terazi’de yeni ay sırasında yükseliyor.

Doğal olarak ne kadar konuşkan olsanız da, duygularınızı gerçekten açmak zor olabilir. Hisleriniz hakkında konuşmaktansa sahada oynamakta daha iyisiniz. Ama zor bir yıl oldu ve romantik bir ilgi ile bağ kurmaya hazırsınız. Korumanızı indirin ve bu ayı önemsediğiniz birine karşı savunmasız olmak için kullanın. Muhtemelen iyi karşılanacak.

YENGEÇ

Ekim’e hoş geldiniz, Yengeç. 1 Ekim Perşembe günü, heyecan verici Koç burcunda bir dolunay var. Bir Yengeç olarak, Koç enerjisi bazen hassasiyetleriniz için biraz atılgan hissettirebilir. Bu nedenle herhangi bir olası çatışmadan kaçınmak için sakinliğinizi olabildiğince korumaya ve her şeyi üzerinize alınmamaya çalışın. Yılın son Merkür gerilemesi, Akrep’te 13 Ekim Salı ile 3 Kasım Salı arasında gerçekleşir. Merkür gerilemesinden nefret etme eğilimindeyken, geçmiş iletişim hatalarını düzeltmek için kullanılabilecek bir zamandır.

Ek olarak bu ay yeni ve romantik bir partnerle tanışmak veya bir sonraki aşamaya geçmek için ideal bir zaman olabilir. Bu gerileme sırasında hem duygularınızı hem de cinsel arzularınızı itiraf etmeniz daha kolay olabilir. Bazen yengeçler kabuklarında sıkışıp kalırlar, ancak bu ay çekingenliğinizden kurtulmanıza yardımcı olacak.

ASLAN

Ekim’e hoş geldin Aslan! Geçen ay kendinizi biraz fazla geriyormuşsunuz gibi hissetmiş olabilirsiniz. Ayı sağ ayağınızla başlatmak için 1 Ekim Perşembe günü Koç burcunda dolunayda sadece kendinize biraz zaman ayırın. En sevdiğiniz yemeği sipariş edin veya pişirin, onu görecek tek kişi siz olsanız bile çılgın makyaj yapın ve bir dans partisi yapın. 2020’nin en son Merkür gerilemesi 13 Ekim Salı günü başlayacak ve 3 Kasım Salı günü bitecek. O gece sosyal medya kullanımınız için sınırlar belirleyin. Dikkatiniz bu yıl aşk hayatınızdan başka şeylere döndüyse sorun değil ve romantizmi var olmaya zorlamak cazip gelse de, bazen en çok ihtiyacımız olan şey kendini yansıtma zamanıdır.

Bu ay aşk hayatınızda sabretmeyi öğrenirseniz istediğiniz bütün gelişmelerin gerçekleşeceğini göreceksiniz. 16 Ekim Cuma günü Terazi’de yeni ay var, meditasyon yapmak için mükemmel bir zaman. Bu meditasyon sayesinde şimdiye kadarki olayları işlemek için kendinize zaman verip tüm ihtişamınızla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

BAŞAK

Ekim’e hoş geldin Başak! Bu ay özellikle yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsanız kendinizle tekrar temasa geçmek için biraz yalnız kalmanız gerekecek. 1 Ekim Perşembe günü Koç burcundaki dolunay sırasında, dış dünyadan bir mola verin ve bir gecenin tadını çıkarın. Sizi sanatsal yönünüzle temasa geçirecek herhangi bir şey yapmanızı öneririz. 13 Ekim Salı ile 3 Kasım Salı arasında yılın sonuncusu Merkür gerilemesi var. Merkür sizin yönetici gezegeninizdir, bu nedenle her zaman olduğu gibi gerilemeden ekstra etkilenirsiniz.

Dünyada olup biten her şeyi düşündüğünüzde, şu anda kendinizi biraz yalnız hissediyor olabilirsiniz. Bu retro, size eski sevgilinize mesaj göndermek için güçlü bir cazibe yaratabilir. Eski aşıklara ulaşmadan önce gerçek niyetinizi kendinize sorun. Yeniden bağlanmak bazen hoş gelebilir kulağınıza, ancak en iyisi hala bir acı kaynağı olan biriyle hiçbir şeyi yeniden alevlendirmemek. Mevcut durumunuzda kalın. Geçmişe geri dönmeyin; bunun yerine şimdi ortaya çıkan romantik fırsatlara bakın.

TERAZİ

Ekim’e hoş geldiniz Terazi! Sezonunuz geçen ay başladığından beri, imzalı Terazi özellikleriniz her zamankinden daha belirgin hale geldi. Adalet, denge ve ortaklıkların işareti olarak, kişisel ilişkilerinizle ve aktivizminizle aynı anda meşgul olabilirsiniz; sonuçta aşk her ikisinin de kökenindedir. Ancak yüzeyin altında, bazen güvensizliklere yatkın olabilirsiniz. 1 Ekim Perşembe günü Koç burcundaki dolunay cesaretinizi ortaya çıkaracak ve kendinize güvenmeniz için size ilham verecek. Kim olduğunuz ve neye ihtiyacınız olduğu konusunda dürüst olma zamanı. Bu yıl sadece bir Merkür gerilemesi kaldı ve bu 13 Ekim Salı ile 3 Kasım Salı arasında gerçekleşiyor.

Araştırmacı Akrep burcunda gerçekleşen bu Merkür gerilemesi sırasında, insanlar işleri düzeltmek için biraz yardım isteyebilir. Bu ay tamamen seninle ilgili olması gereken bir gece var, soru sorulmadan. 16 Ekim Cuma günü Terazi’de yeni ay sırasında, telefonunuzu uçak moduna alın ve köpük banyosu yapın. İyi bir kitabı açın ve en sevdiğiniz plağı koyun. Bu ay işlerin sizin için nasıl yürümesi gerektiği konusunda partnerinizle dürüst konuşmalar yapmaya çalışın. Bekarsanız, bu zamanı sizin için ne tür bir ilişki yapısının ideal olduğunu düşünmek için kullanın.

AKREP

Ekim’e hoş geldin Akrep! Sezonunuz yaklaşıyor. 1 Ekim Perşembe günü Koç burcundaki dolunay sayesinde bir iyimserlik patlaması yaşıyorsunuz. Bu ay, çevrenizdekilere iyi davranmanız için size ilham veriyor ve size küçük ölçekte çalışmanın büyük fark yaratabileceğini hatırlatıyor. Yılın son Merkür gerilemesi, 13 Ekim Salı gününden 3 Kasım Salı gününe kadar, Seçim Günü olan burcunuzda gerçekleşir, bu nedenle güzel ve düzenli sonuçlar beklemeyin. Bazen takıntılı ve paranoyak olabilirsiniz, Akrep ve Merkür gerilemesi bunu sizden çıkarır. Evet, şu anda korkacak çok şey var, ama hala minnettar olman gereken başka şeyleri de yaşıyorsun.

Merkür burcunuzda gerilediğinde, etkileri daha iyi hissedersiniz ve dikkatli olmazsanız kötü alışkanlıklara düşebilirsiniz. İlişkilerinizi sabote etmek sadece işleri daha da kötüleştirir. Meditasyon yapın, düşünün ve her şeyi kişisel olarak almamaya çalışın. Takviminizde 16 Ekim Cuma’yı romantizm için harika bir gün olarak daire içine alın. Terazi’de adalet ve ortaklıkların işareti olan yeni bir ay var. Yeni aylar yeni başlangıçları temsil eder, bu nedenle ister bekar ister ortak olun, bu hafta sonunu herhangi bir yerleşik kızgınlık veya güvensizlikten kurtulmak için kullanın.

YAY

Ekim’e hoş geldiniz Yay! Eylül ayında, bir minnettarlık pratiği yapmak ve sahip olduğunuz her şeyi takdir etmek için biraz zaman ayırdınız. Şimdi, 1 Ekim Perşembe günü Koç burcunda dolunay sırasında arkadaşlarınızla ve ailenizle güvenli bir açık alanda ya da telefonla görüşmek için bir zaman planlayarak yeniden bağlantı kurma zamanı. Birinin sizi önemsediğini ve sevdiklerinize ulaştığınızda bunu takdir ettiğini hatırlatmak her zaman güzeldir. Yılın son Merkür gerilemesi yoğun Akrep burcunda 13 Ekim Salı ile 3 Kasım Salı arasında gerçekleşir. Merkür gerilemesi transit paranoyak yönünüzü ortaya çıkarabilir. Kendinizi işlerinizi aşırı analiz ederken bulabilir ve hatta neyin yanlış gittiğini sormak için eski sevgilinize ulaşmayı bile düşünebilirsiniz.

Üretken olma hissini seviyorsunuz, bu yüzden, kendi kendinize zarar verecek şekilde hareket etmeden önce, o enerjiyi yönlendirmek için profesyonel, yaratıcı veya kişisel, tamamlamanız gereken herhangi bir görevi seçin. 16 Ekim Cuma günü Terazi burcundaki yeni ayda kendinize odaklanın. En sevdiğiniz kişisel bakım aktivitelerinize katılın. Dinlenmek ve yeniden şarj olmak için tamamen anında olun.

OĞLAK

Ekim’e hoş geldin Oğlak. Geçen ay tamamen ilişkilerinize odaklanmak içindi. Dünya sona eriyormuş gibi hissettiğinde bile yanınızda kalacak insanlara ihtiyacınız olduğunu öğrendiniz. Şimdi, 1 Ekim Perşembe günü Koç burcunda dolunay aşk hayatınız için iyi haberler getirecek. Yılın son Merkür gerilemesi 13 Ekim Salı günü başlıyor ve 3 Kasım Salı günü sona eriyor. Geceyi evde kalan partnerlerle geçirin veya aklınızı bir şeylerden uzaklaştırmak için dijital bir bekleme planlayın.

KOVA

Ekim’e hoş geldin Kova! 1 Ekim Perşembe günü Koç burcundaki dolunayda bir yaratıcı enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Kısa ömürlü olma ihtimaline karşı fikirleri not almak için yanınızda bir not defteri bulundurun. Şimdi onları kaydedebilir ve topu daha sonra yuvarlayabilirsiniz. Yılın son Merkür gerilemesi, seçim olacak olan 13 Ekim Salı ile 3 Kasım Salı arasında gerçekleşecek. Umut ve istikrarın direği olun. Bunu yapabilirsin! Kendinize ve sevdiklerinize odaklanmak için 16 Ekim Cuma günü Terazi burcundaki (denge ve ortaklıkların işareti olan) yeni ayı kullanın. Bir ilişkiniz varsa, bu gece epik bir romantizm getiriyor.

Ardından, yoğun Akrep mevsimi 22 Ekim Perşembe günü başlıyor. Son birkaç ayın stresi size gelmeye başlayabilir ve etrafınıza bakıp kime güvenebileceğinizi merak etmeye başlayabilirsiniz. Akrep mevsimi hepimizden yüzeyin altına inmemizi ister. Başkalarının katkılarını fark ettiğinizde onlara teşekkür edin. Unutma, sen bir lidersin, bu yüzden cesaret verici sözlerin büyük bir güç taşıyor.

BALIK

Ekim’e hoş geldin Balık! Geçen ay, 2020 stresiyle başa çıkmak için sağlıklı sınırlar belirlemeye çalıştınız. Dinlenmek ve canlanmak için kendinize zaman ayırdınız. Şimdi, 1 Ekim Perşembe günü Koç burcundaki dolunayda ihtiyaçlarınızı ortaya koymaya hazırsınız ve daha fazla arkadaşlık arıyor olabilirsiniz. Şu anda yalnız hissetmemelisin Balık, çünkü değilsin. Uzanmak ve bağlantılar kurmak için şu anda sahip olduğunuz enerji patlamasını kullanın.

Merkür gerilemesi 13 Ekim Salı günü başlar ve Seçim Günü olan 3 Kasım Salı gününe kadar devam eder. Merkür gerilemesinin iletişimi daha zor hale getirdiği göz önüne alındığında, bu gece oturması zor bir gece olabilir. Terazi burcundaki yeni ay, 16 Ekim Cuma günü aşk hayatınız için iyiye işaret. Terazi, ortaklıkların ve adaletin işaretidir, bu yüzden partnerinizle bağlantı kurun. Bekarsanız da çok güzel fırsatların bu ay önünüze çıkacağından emin olabilirsiniz. Farklı geçmişlere sahipseniz, yeni bir şeyler öğrenmeye kalbinizi açın.

Okuduğunuz için teşekkürler:)

Naz B.

Leave A Reply

Navigate