Burç Yorumları – Eylül 2020’de Sizi Neler Bekliyor?

 

Herkese merhaba!:)  Yavaş yavaş yaz aylarını geride bırakıp, şehre dönmeye başlıyoruz. Bazılarımız yazlıklarda, tatillerdeyken, bazılarımız ise huzuru şehirde buldu ve yazı şehirde geçirdi. Bizi ve tüm dünyayı belirsiz bir eylül ayı beklerken, az çok nasıl geçeceğinden bahsettiğimiz, büyük adımlar atarken aklınızın bir köşesinde durabilecek ipuçlarını paylaştığımız Eylül 2020 burç yorumlarınız hazır. Eğer sizi neler beklediği konusunda meraklıysanız, sizi yazının devamına alalım 🙂

 

KOÇ

Bu ay Koç burcunu katılacak düğün, doğum günü, nişan gibi kutlamalar bekliyor. Alırken hevesleneceğiniz veya size geldiğine çok sevineceğiniz özel hediyeler olabilir. Arkadaşlıklarınız zayıflayabilir çünkü minik tartışmalar yaşanmaya yatkın bir ay olacak gibi görünüyor ama bu tartışmalardan güçlenerek çıkmak sizin elinizde. İş hayatında da oldukça dikkatli davranmayı ve para hesabını zor günleri de düşünerek yapmayı unutmayın.

 

BOĞA

Bu ay boğalar için bolca aile, arkadaşlık, huzur ve mutluluk içeriyor olacak. Eylül ayında boğa burcu büyük kararlar alabilir ve bu kararlar para ile ilgili olabilir. Bu kararları alırken etraflıca düşünmenizde ve aceleci olmamanızda fayda var. Bu ay sürpriz bir seyahat durumunuz olabilir, kendinizi buna da hazırlamayı ihmal etmeyin.

 

İKİZLER

Bu ay ikizler için diğer aylardan farklı bir ay olacak, özellikle kariyer bakımından hiç beklemediğiniz sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bu sürprizlerin sizi mutlu etme ihtimali kadar, şaşırtma ihtimali de var. Aşk konusunda ise, bakış açınızı değiştirip ilişkinize objektif bir yorum getirmeniz oldukça önemli. Bu değişim sizi aklınızda olmayan kararlara itebilir. Ayrıca bu ay maddi olarak kötü bir ay olmayacak gibi gözüküyor, harcamalarınız ile doğru adımlar atarsanız para dahi biriktirebilirsiniz.

 

YENGEÇ

Duygusal ilişkilerinizde sizi yoran ve üzen kişiyi görmezden gelmeye ve ona alışmaya çalışıyorsanız, bu kötü alışkanlığınızı bıraktığınız ve kendinize odaklanarak doğru kararları aldığınız bir ay olacak. Ev bu ay sizin için daha da ön planda. Dekorasyon değişikliğine gidebilirsiniz, bütçenizi iyi ayarlamaya gayret göstermeyi unutmayın. Kendinizi keşfedeceğiniz ve geliştireceğiniz bir ay sizi bekliyor.

 

ASLAN

Bu ay her zamanki aceleciliğinizi ve agresifliğinizi bir kenara koyarak, sabırlı ve sakin olmayı denemenizi öneriyoruz. Çünkü bu ay bu gerginlikler büyük tartışmalara dönüşmeye oldukça meyilli. Ancak bu sakinliği sağlarsanız, çevrenizle kurduğunuz ilişkide bir adım atlamış olacaksınız ve bu ilişkiler oldukça gelişecek. Daha uyumlu biri olmanız aşk hayatınızda da size yarar sağlayabilir.

 

BAŞAK

Başak için bu ay ona biraz anılarını, geçmişini ve eskiyi hatırlatarak geçecek. Eski bir arkadaşınızın sizi ziyarete gelmesi veya geçmiş tartışmaların gün yüzüne çıkması şekillerinde yansıyabilir bu durum. Bunların yanı sıra, maddi olarak iyi bir döneme giriyorsunuz, eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız doğru bir zaman olabilir. Yakın zamanda uzun dönemli bir seyahat planınız varsa, harekete geçin deriz.

 

TERAZİ

Siz terazileri bu ay duygu dolu, biraz tartışmalı, biraz barışmalı günler bekliyor ama en sonunda sizin için en iyisi neyse o duruma ulaşıyor olacaksınız. Bu tartışmalar sevgili ile yaşanabileceği gibi iş arkadaşları ile de yaşanıyor olabilir. Ayrıca bu ay oldukça girişimci ve yaratıcı olduğunuz bir sürecin ilk ayı. Güzel bir döneme giriyorsunuz, bir adım atarken çekinmeyin ve fikirlerinizi mutlaka hayata geçirin.

 

AKREP

Akrep burcu bu ay maddi olarak diğer aylardan oldukça farklı bir döneme giriyor olacak. Bu dönem iyi olabileceği gibi kötü de olabilir. Bu konu hakkında çok kafa yormanız ve kendiniz için en doğru adımları attığınızdan emin olun, harekete geçmeden önce birkaç kere düşünün. Arkadaşlık veya aşk ilişkilerinizde, sevdiğiniz birini boş yere kırmamaya özen gösterin, pişman olduğunuzda çok geç olmasın. Saygıyı, sevgiyi ve tabii ki ilgiyi unutmayın. Sizi hem maddi hem manevi keyifli bir ay bekliyor olabilir.

 

YAY

Bu ay yay burcunu ev, dekorasyon veya iş yeri değişikliği bekliyor. Bu değişiklikleri yaparken o yerden kaynaklanan sorunları da geride bırakıyor olacaksınız. Aile bu ayın belki de en önemli oluşumu. Ailenize daha çok vakit ayırarak, onları mutlu edebilir ve kalabalık yemekler yiyebilirsiniz.

 

OĞLAK

Oğlak burçları için bu ay geçmişten gelen kişilerin hayatlarına tekrar girmeye çalıştıkları bir ay olabilir. Bu kişilerin sizi huzursuz etmesine izin vermeyin ve eğer onları atlattıysanız, tekrar hayatınıza almak gibi hatalar yapmaktan kaçının. Bu ay maddi olarak keyfinizi yerine getirecek gibi görünüyor, farklı farklı yerlerden gelir elde edebilirsiniz. Kariyeriniz de bir tırmanışa geçebilir. Başarı dolu bir ay sizi bekliyor.

 

KOVA

Kova için bu ay ev ile alakalı minik problemlerin üstesinden geldiğiniz, yeni insanlarla tanışıp çevrenizi özellikle iş alanında genişletebileceğiniz ancak sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gereken bir ay olacak. Maddi olarak ayın sonuna doğru zorlanmamak adına riskleri iyi hesaplayın ve kenarda para tutmayı unutmayın. Ev bu ay sevdiğiniz ve içinde mutlu olduğunuz bir yer olacak, bu konuda oldukça şanslısınız.

 

BALIK

Bu ay sizi giderken biraz gergin hissedeceğiniz bir seyahat bekliyor olabilir, stres yapmadan sakinliğinizi koruyun. Sizinle tartışmaya çalışan kişiler olursa da aynı sakinliğine devam ederseniz, her şey sizin için yoluna girecek, söz veriyoruz. Ayrıca bu ay planlı olmaya özen göstermeyi unutmayın, yoğun bir Eylül sizi bekliyor olacak. Şansın sizin yanınızda olduğu bu ay, sizi mutlu edecek.

Okuduğunuz için teşekkürler, umuyoruz ki keyifli ve sağlıklı bir Eylül ayı geçiririz:)

Ladin O.

Leave A Reply

Navigate