ÇABASIZ ŞIKLIK İÇİN 8 FARKLI YAZ KOMBİNİ

Herkese merhaba!

Hızla değişen trendler ve dolabınızdaki kargaşa tatil valizinizi hazırlarken aklınızı karıştırıyorsa, iyi giyinmenin de basit yolları olduğunu hatırlatmak isteriz. Hepimiz bazen giyinme dolabının önünde saatler geçiriyoruz. Bu seçim sırasında kendinizi bir anda işe 45 dakika geç kalmış bulmamanız adına, size 8 farklı yaz kombinini ipucu ve önerilerle beraber sunuyoruz. Bu kombin önerilerinin en iyi yanı ise, sizi pek yormadan ve vaktinizi almadan hazırlanabilecek olmaları.

Bir sonraki giyinme karmaşanızda, gardrobunuzun tümünü değil kombinlerinizi revize edince ne kadar farklı görünümler elde edebileceğinize siz de şaşırabilirsiniz. Eşsiz Türk tasarımlarını ve global markaları aynı çatı altında sunan Lidyana’dan en uygun opsiyonları da o stili yeniden yaratmanız için derledik.

Saten Elbise

İpucu: Hem şık hem rahat olmak için altına babet tercih edilen bir saten elbiseyi, topuklu ayakkabı ile bambaşka değerlendirebilirsiniz. Bu görünümü biraz daha renk katarak sağlamak için:

 

Bikini ve Etek

İpucu: Sonbaharda giydiğiniz uzun eteği rafa kaldırmadan, yaza uyarlayabilirsiniz. Plajda, restoranda veya teknede plaj giyimini şıklaştırmak için tercih edebileceğiniz etek önerisi:

Beyaz Gömlek

 

İpucu: Tüm kış beyaz gömlek giydikten sonra yazın eliniz gitmiyorsa, farklı stildeki beyaz gömleklere göz atmanızı öneririz:

 

Mini Elbise

 

İpucu: Hem seçmesi hem giymesi hem de kombinlemesi hızlı bir seçim olabilir elbise. Yaza uygun olarak desenden kaçmayan mini elbise önerimiz:

Crop ve Etek Takım

 

İpucu: Hızlı, kolay ama şık kombinlerle devam ediyoruz. Bu takımlar sizin için kombini çoktan yapmış oluyor. Bu stili yeniden yaratan önerimiz:

Oversize Ceket

İpucu: Serin yaz akşamlarında üstümüze sıradan bir ceket atmak yerine, oversize bir blazer tercih edebiliriz. Bu ceketi erkek arkadaşınızın dolabından da ödünç alabileceğiniz gibi, kendinize ait olmasını isterseniz önerimiz:

Tüvit Takım

İpucu: Şıklığı çaba yerine giydiğiniz kumaş ile de sağlayabilirsiniz. Mesela bunu sağlayan kumaşlardan birinin tüvit olduğunu düşünüyoruz. Takım önerimiz:

Bandana

İpucu: Renkli bir fuları bandana yaparak tüm stilinizi  değiştirebilirsiniz. Farklı fular bağlama yöntemleriyle birden fazla kombin yaratmak için önerimiz:

Stil önerilerimizi kombinlerinizde kullanırsanız, lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın!:) Okuduğunuz için teşekkürler:)

Ladin O.

Leave A Reply

Navigate