Bu Cadılar Bayramında Ev Partisine Davetlisin!

Herkesin hayal gücünün sınırlarını zorladığı, makyaj videoları izlemekten helak olunan ama bir o kadar da eğlenceli o zaman geldi! Arkadaşlarınla uzun zamandır eğlenceli bir akşam geçirmedin ve bir bahane arıyorsan Halloween yani Cadılar Bayramı’ndan daha güzel bir bahane olamaz. Cadılar Bayramı’nın teması malum ne kadar korkutucu o kadar iyi! Yılda yalnızca bir kere giyeceğin bir kostüm partisine boşuna para harcayacağına kendi Cadılar Bayramı partini kendin yaratabilirsin. Peki nasıl?

1. Önce evi süslemekle başla!

Cadılar Bayramı’nın belki de en eğlenceli tarafı ev süslemeleri. Burada hayal gücünü tamamen serbest bırakabilirsin. Yırtık tüller, bal kabağı şeklinde cupcake’ler, her yerden taşan kuru kafalar… Bake & More‘un Halloween süsleri tam da bu iş için harika alternatifler sunuyor. Ne kadar korkunç olursa o kadar iyi! Cadılar Bayramı partisine özel tariflerle yiyecekler, içecekler hazırlaman da çok önemli. Pinterestte istemediğin kadar tarif bulacağına eminiz.

                    

1. BAKE&MORE Konfeti⎜2. BAKE&MORE Etiket⎜3. BAKE&MORE Fotoğraf Çerçevesi ve Aksesuarları⎜4. BAKE&MORE Kürdan⎜5. BAKE&MORE Süs⎜6. BAKE&MORE Afiş⎜7. BAKE&MORE Afiş⎜8. BAKE&MORE Afiş⎜9. GANT Sweatshirt⎜10. BAKE&MORE Kağıt Bardak⎜11. BAKE&MORE Mum Feneri⎜12. BAKE&MORE Peçete


3. Rahat ve korkutucu bir ortam yarat!

Ev partilerinin en büyük sıkıntısı fazla kalabalık olduğunda rahat bir ortam oluşmaması. Evini olduğundan daha rahat bir hale getirmek için bir takım değişiklikler yapabilirsin. Halloween ruhunu yansıtacak yastıklar ve posterler en çok işine yarayacak parçalar.

       

       

1. İKİİKİ Poster⎜2. İKİİKİ Poster⎜3. İKİİKİ Poster⎜4. İKİİKİ Poster⎜5. İKİİKİ Yastık⎜6. İKİİKİ Yastık⎜7. İKİİKİ Yastık⎜8. İKİİKİ Yastık


2. Teknolojiden yardım al!

Bütün akşam korkunç hikayeler dinleyip oturacak değilsiniz ya! Kendinizi biraz da müziğe kaptırın. Odandaki büyük koltukları, masaları biraz farklı düzenleyip dans edecek alan yaratabilirsin. Halloween’ın en hit parçalarını da alta bıraktık! Bu cadılar bayramı partisi uzun süre konuşulur, müziğin sesini iyi ayarla komşularla pişti olmanı istemeyiz bizden uyarması!

       

1. VERTO PİKAP Pikap⎜2. JBL Bluetooth Hoparlör⎜3. MARLEY Bluetooth Hoparlör⎜4. THE MIA Light Box

 

DAHA FAZLA PARTİ ÜRÜNÜ

EV DEKORASYONUNDA SADELİĞİN ALTIN KURALLARI

Halloween Hit’leri

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Navigate