Dizi Stili: Fi’nin En Dikkat Çeken Takıları

Dizi Stili: Fi’nin En Dikkat Çeken Takıları

Uzun zamandır merakla beklediğimiz, Azra Kohen’in çok satan romanından uyarlanan Fi sonunda izleyicisiyle buluştu. Sizi bilemiyoruz ama biz izlediğimiz günden beri dizi hakkında konuşmayı bırakamaz olduk. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi başarılı oyuncuları harika performanslarla izlediğimiz dizide en çok dikkatimizi çeken bir diğer şey oyuncuların stilleri.

Serenay Sarıkaya – Duru

1. Duru’nun Kolyesi, Kısmet By Milka

Can Manay’ın görür görmez vurulduğu dünyalar güzeli Duru’nun stili de güzelliği gibi sade ve abartısız. Genellikle içerisinde rahat ettiği, dans ederken hareketlerini kısıtlamayan kıyafetleri tercih eden Duru’nun takı tercihleri de iddiadan uzak ve minimal. Kendisiyle özdeşleşeceğine emin olduğumuz yıldız kolyesi Kısmet By Milka imzası taşıyor.

 

Berrak Tüzünataç – Özge

2. Özge’nin Küpeleri, Kısmet By Milka

Dizinin asi kadını Özge’yi canlandıran Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya’nın karakterine göre daha maskülen ve net. Özge, inandığı şey için sonuna kadar savaşmayı göze alan gözükara bir gazeteci. Sportif ama kendine has bir tarzı olan Özge’nin asi yanına uygun olarak seçtiği çoklu küpeler de Kısmet By Milka’nın elinden.

Dizinin ilk 3 bölümü yayınlandığı günden beri gündemden düşmedi. Önümüzdeki bölümlerde neler olur bilemiyoruz ama dizi oyuncularının stillerini incelemeye devam edeceğiz! Takipte kalın!

DAHA FAZLA KISMET BY MİLKA ÜRÜNÜ

3 Comments

  1. nefessiz izlediğim bir dizi Fi özellikle takı tutkunu olduğumdan dolayı duru karakterinin kullandığı aksesuarları çok seviyorum

  2. Pingback: Dizi Stili: Fi Kıyafetleri - Number L

  3. Pingback: Dizi Stili: Fi Erkekleri - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate