Dizi Stili: Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Lidyana ailesi olarak izleyip merak ettiğiniz dizi stillerinden ilham almaya ara vermeden devam ediyoruz. Dizi Stili: Fi Kıyafetleri yazımıza hala göz atmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz bizden söylemesi! Bugün stilinden ilham alacağımız dizi son zamanların belki de en şık dizisi Ufak Tefek Cinayetler! Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ve karakterleriyle başladığı günden beri konuşuluyor. Taktıkları takılar da giydikleri kadar iddialı ve dikkat çekici. 4 güçlü kadın karakterin üzerinden ilerleyen dizideki bu güçlü kadınların stillerine gelin hep birlikte göz atalım!

Dizi Stili: Ufak Tefek Cinayetler

İlham Al

    

Oya

Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Oya dizinin en ağır başlı ve akıllı kadını. Hatta içlerindeki neredeyse tek düzgün karakter diyebiliriz. Eskiden aralarından su sızmayan lise arkadaşlarından bazı kötü olaylar sonucu kopmuş ve uzun yıllar hiç birini görmemiş. Fakat kader bu ağlarını örüyor ve 4 kafadar tekrar bir araya geliyor. Başarılı da bir doktor olan Oya karakterinin giyimine bayılıyoruz! Genellikle ceket, pantolon takımlarla gördüğümüz oyanın renk seçimi hep pastel ve beyaz gibi sade renklerden yana. Abartıdan uzak aynı zamanda feminen ve şık bir stili olan Oya’nın ilk bölümündeki kombininden ilham aldığımız görünümünü de yukarı bıraktık! Önümüzdeki bölümlerde neler giyeceği konusunda heyecanımız sürüyor!

ÜRÜNLER: 1. SELMA ÇİLEK Ceket⎜ 2. BENDIS Küpe⎜3. BENDIS Kolye⎜4. SELMA ÇİLEK Pantolon⎜5. SİBEL AGAKAY Stiletto⎜6. MICHAEL KORS Çanta


İlham Al

     

Merve

İşte gerçek hayatta gördüğünüz yerde kaçmak isteyeceğiniz, bulaşırsanız bedelini ödeceğiniz kraliçe arı Merve! Kötülükten ve kaostan beslenen Merve karakterine dizide Aslıhan Gürbüz can veriyor. Kontrol hastası, gösteriş meraklısı Merve karakterinin kıyafetleri de şanına yaraşır türden. Pullu payetli elbiseler, bordo, kırmızı, saks rengi tulumlar, dikkat çekici renklerdeki elbiseler Merve’nin stilinde vazgeçilmez parçalar. Mervenin önümüzdeki bölümlerde daha ne fenalıklar yapacağını merakla ve biraz da endişeyle bekliyoruz!

ÜRÜNLER: 1. FINEAPPLE Atkı⎜ 2. BENDİS Kolye⎜3. ONLY Bluz⎜4. IMM6 MAISON MARTIN MARGIELA  Pantolon⎜5. BENDİS Küpe⎜6. ILVI Ayakkabı⎜7. BURBERRY Kol Saati


İlham Al

  

Pelin

Bade İşçil’in başarıyla canlandırdığı Pelin karakteri de en az Merve kadar iddialı. Onun kadar sinsi olmasa da büyük bir cadalozluk potansiyeli taşıyan Pelin’in attığı her adımda Merve’nin bir parmağı var diyebiliriz. Bu geveze karakterin de giyimi kendisiyle fazlasıyla özdeşleşen türden. Bodycon kırmızı elbiseler, farklı ve dikkat çekici kesimlerde ceketler, patlayan renkler Pelin’in gardırobunun vazgeçilmezleri. Eee ne demiş Nil Karaibrahimgil “Biz pas deriz söz Pelin’e geçer” Pelin karakterinin Merve’nin gölgesinden kurtulup esas yüzünü göstereceği günleri de iple çekiyoruz!

ÜRÜNLER: 1. LOT78 Pantolon⎜ 2. BENDİS Küpe⎜3. SELMA ÇİLEK Ceket⎜4. CASAVIE Topuklu Ayakkabı⎜5. DEFNE SAMYELİ FOR LİDYANA Crop Top⎜6. ONLY Bluz⎜7. BENDİS Şahmeran⎜8.MICHAEL KORS Çanta


İlham Al

 

Arzu

Dizinin Oya’dan sonra en düzgün karakterli kadını Arzu. Merve ve Pelin ikilisinin aksine Arzu daha kendi halinde, domestik bir karakter. “Çocuklarım olmadan asla!” mottosuyla yaşayan Arzu’nun stili de kendi gibi sade ve rafine. Günlük stilinde daha çok kot pantolon, gömlek kombinleriyle gördüğümüz Arzu’nun özel günler için yaptığı seçimler çok şık. Süslenmesi gerektiği zaman süslenmeyi bilen kadınlardan. Grubun çilekeşi olan Arzu karakterini Tülin Özen canlandırıyor. Arzu dizinin ilk bölümlerinde sessiz ve biraz hakkını yediren bir karakter gibi lanse edilse de içinde çok büyük bir bela potansiyeli taşıdığına eminiz. Bakalım bu birbirinden güzel 4 kadının başına neler gelecek daha da önemlisi bu şıklık yarışında hangi muhteşem kıyafetleri göreceğiz! Beklemedeyiz!

ÜRÜNLER: 1. NINE WEST Topuklu Ayakkabı⎜ 2. KISMET BY MİLKA Yüzük⎜3. AKELS BY EBRU AKEL Kaftan⎜4. MISS AGELESS Küpe⎜5. d’ARC EXCLUSİVE Kolye⎜7. MAGO JEWELRY Bilezik⎜8. JUST CAVALLI Portföy

*Kombinlerdeki ürünler istisna birkaç ürün dışında birebir aynı ürünler değildir. Karakterlerin stilinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Dizide kullanılan Bendis marka takıları sadece Lidyana.com’da bulabilirsiniz.

Leave A Reply

Navigate