Doğal Hafta Sonu Bakımı İçin Gereken 10 Ürün

Hazır kış gelmişken yeni yıl kararlarından birini senin için biz aldık. Kararımızı açıklıyoruz: Bu hafta sonu en azından bir günü kendine ayırmak. Önce çok da geç olmamak şartıyla istediğin saatte uyan, güzel bir kahvaltı yap. Sonrasında kafanı dağıtmak ve daha zinde hissetmek adına dilersen küçük bir yürüyüş yapabilirsin. Yok ben yürüyüş faslını atlayacağım diyorsan ya da yürüyüşten döndüysen küveti doldur ya da uzun uzun duş al. Sana özel geçecek olan bu günde en doğal ve organik cilt bakım ürünleri de bizden! 


Fiyonque Vanilya ve Bal Aroma Therapy Mum
1. Fiyonque, Vanilya ve Bal Aroma Therapy Mum

Kendinle baş başa kalacaksan bulunduğun ortamın ambiyansı da çok önemli. Bu güzel bakım gününde ilk adım mis kokulu bir mum yakıp odanın havasını değiştirmek. Vanilya çiçeğinden elde edilen vanilyanın huzur veren aroması, balın rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisiyle birleşince ortaya çıkan bu harika mumdan kendini mahrum bırakma!  

DAHA FAZLA MUM ÜRÜNÜ

 


Gold-Linger Creamer Banyo Topu
2. Bomb Cosmetics, Gold-Linger Creamer

Küvetini doldurduysan içine nemlendirici etkili gül ve hindistan cevizi yağı özlü banyo topunu at. Banyo topunun, içerisindeki özleri güzelce suya bırakmasını bir süre bekledikten sonra küvette keyifle uzanmaya başlayabilirsin. İstersen bu arada bir kitap oku ya da sakin bir şarkı dinle. Önemli olan tek şeyi unutma: Bugün sadece sana özel ve başka hiçbir şeyi düşünmek zorunda değilsin.

DAHA FAZLA LOLABOMB ÜRÜNÜ

 


Bomb Cosmetics, Cloud 9 Vücut Scrub
3. Bomb Cosmetics, Cloud 9 Vücut Scrub

Vücudumuz iyice yumuşadıysa sıra en önemli aşamalardan birine geldi: Peeling. Yıllardır kese yapmanın ne kadar yararlı bir şey olduğunu savunan anneannelerimiz artık rahatlayabilir çünkü kese ya da yabancıların deyimiyle exfoliate artık cilt bakımının en önemli adımı oldu. Yabancı blogger’lar yeni yeni duyup övüyor da olsa biz zaten yıllardır bu yöntemi uyguluyoruz. Sen de adaçayı ve papatya yağı özlü peeling kreminden bir miktar al ve bütün vücudunu ölü derilerden arındır.

DAHA FAZLA PEELING ÜRÜNÜ


Organix Duş Yağı Argan Extra Güçlü Nemlendirici
 4. Organix Duş Yağı Argan Extra Güçlü Nemlendirici

Peeling ne kadar yavaş uygulansa da ölü deriyi temizlediği için cildini biraz yıpratabilir bu yüzden önlemi duşta ya da banyodayken almakta fayda var. Organix’in duş yağından bir miktar alıp vücuduna uygulayabilirsin. Bu harika yağın şöyle bir güzelliği de var. Hem saça hem vücuda uygulanabiliyor! Saçınla ilgili bakım aşamalarını yaparken cildin de biraz yağlı kalıp nemlensin.

DAHA FAZLA ORGANIX ÜRÜNÜ

 


Fenjilyan Peeling Etkili Temizleme Jeli
5. Fenjilyan, Peeling Etkili Temizleme Jeli

Hazır yağlanmış saçımıza da belki de maske yapmışken yüzümüzü de aradan çıkartalım. İçinde bulunan E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktiren Fenjilyan yüz temizleme jeliyle yüzünü güzelce temizle. Böylece bakım süren sona erdiğinde yüzün de cildin gibi genç, arınmış ve sıkı olacak.

DAHA FAZLA YÜZ TEMİZLEME ÜRÜNÜ

 


Foreo Luna Play Yüz Temizleme Cihazı
6. Foreo, Luna Play Yüz Temizleme Cihazı

“Ben daha da derinlemesine bir temizlik istiyorum” diyorsan yüzünü temizleme aşamasında bir uzmandan yardım almanın sakıncası yok. Foreo’nun dünyaca ünlü yüz temizleme cihazını deneme zamanın gelmiştir belki de. T-Sonic titreşimleri ve silikon yapısı ile canlı deriye zarar vermeden ölü derinin, makyaj artıklarının ve gün içinde cilt yüzeyine biriken kir ve yağların temizlenmesini sağlayan bu mucizevi ürün, çoğu yabancı güzellik Blogger ve Vlogger’ının vazgeçilmezi olmuş durumda.

DAHA FAZLA FOREO ÜRÜNÜ


Bade Natural, Saf Hindistan Cevizi Yağı
7. Bade Natural, Saf Hindistan Cevizi Yağı

Vücudunu ve yüzünü güzelce arındırdıysan son bir su tutup artık duştan çıkabilirsin. Duştan çıkınca bakım bitti sanıyorsan yanılıyorsun daha ikinci kısmı yeni başlıyor. Tırnaklardan yüze, cilt bakımından saç bakımına faydaları saymakla bitmeyen hindistan cevizi yağını utanmasak kaşık kaşık yiyeceğiz. Sen de duştan sonra bu mucizevi yağ ile tüm vücuduna uzun uzun masaj yap. Yalnız bizden söylemesi kendi kokun karnını acıktırabilir çünkü bu harika yağ tüm faydaları yetmiyor gibi muhteşem kokuyor.

DAHA FAZLA BADE NATURAL ÜRÜNÜ


Dr. Brandt, Xyy Power Dose Vitamin D Serum
8. Dr. Brandt, Xyy Power Dose Vitamin D Serum

Vücut nemlendirme işleminden sonra sıra yüzümüzde. Dr Brandt’ın D vitamini serumu yüzünü güneş gibi parıl parıl ve canlı yapacak. Yüz kremine birkaç damla damlat ya da direkt avucuna damlatıp yüzüne uygula. D vitamininin yenileyici etkisiyle yüzün yumuşacık ve pürüzsüz olacak.

DAHA FAZLA SERUM ÜRÜNÜ

 

 


Palmer’s, Dudak Bakım Kremi
9. Palmer’s, Dudak Bakım Kremi

Soğuk kış günlerinde en çok zarar gören her zaman dudaklarımız oluyor. Banyo sonrası nemli bir havluyla dudaklarını hızlı hızlı ve sertçe sil. Bu dudaklarındaki ölü deriyi atman için uyguladığın bir işlem. Dudakların tamamen ölü derisini attığında tamamen doğal, organik ve vegan içerikli Palmers’ın dudak bakım kremini uygula. Pamuk gibi dudaklara sahip olduktan sonra en sevdiğin pijamalarını giyip en sevdiğin diziyi izlemek için koltuğa uzanabilirsin. Keyifli hafta sonları!

DAHA FAZLA DUDAK BAKIMI ÜRÜNÜ


 

Egyptian Magic Çok Amaçlı Cilt Bakım Kremi
Bonus: Egyptian Magic Krem

Hani her derde deva olan bazı kremler vardır anneannelerimizden, annelerimizden duyarız. Egyptian Magic cilt kremi bu sürekli duyduğumuz çok yönlü mucize kremlerden biri. Dünyanın en popüler, tamamen doğal içerikli (Arı Balı, Zeytinyağı, Arı Poleni, Balmumu ve Arı Sütü) cilt bakım kremi ünvanını elinde tutan Egyptian Magic, balsam formülünde ve ele alındığında vücut ısısıyla yağ haline dönüşüyor. Nereye uygulayacağınızın cevabı ise çok basit: Her yerinize. Kuru, güneşten zarar görmüş ciltler, çatlamış dudaklar, hamilelik, sık kilo vermeyle oluşan çatlaklar, egzama ve sedef hastalığı sayabildiğimiz kullanım alanları. Bu joker kremi sen de dolabında mutlaka bulundur.


DAHA FAZLA KOZMETİK & KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNÜ

3 Comments

  1. Haika Yazınız İçin Teşekkür Ederim. Bonus da Verdiğniiz ” Egyptian Magic Krem ” Nereden Bulabilirim Acaba?

  2. Pingback: Hafta Sonunu Kendine Ayır! - Number L

Leave A Reply

Navigate