Elbise Kombinleri 2018

‪Artık elbise sezonunu açma vakti! Havalarin her gecen gün daha da ısındığı bahar aylarına geldiğimize göre renklenmenin, çiçekli elbiseler ‘i dolaptan çıkarmanın tam da zamanı. ‪

Bu sene de en çok giyilecekler arasında yer alan bu zamansız desen, hem romantizmi hem de özgürlüğü çağrıştırıyor. Çiçekli elbiselerin yanı sıra midi boy elbiseler, patlayan renkler, asimetrik kesimler de bu sezon elbise modellerinde sıkça rastlayacağımız trendler.

Mevsim ne olursa olsun elbiseler her zaman için biz kadınların dolabının olmazsa olmazı. Tek parça olmalarının konforuyla tamamlayıcı aksesuar arayışı dışında bize bir zorluk çıkartmıyorlar bu yüzden üzerine ne giyeceğim telaşı olmadan rahatça evden çıkabiliyoruz. Doğru bir elbiseyi tamamlayıcı bir kolye ve bu güneşli havalar için havalı bir güneş gözlüğü ile destekledik mi ta daa artık hazırsın bile!

Her ne kadar dünya kadar para verdiğimiz o harika abiyeyi günün her anında giymek istesek de malesef belli başlı giyim kurallarına uymamız gerekiyor. Nasıl en yakın arkadaşımızın düğününde mayonun üzerine giydiğimiz yazlık elbiseyi giyip gidemiyorsak elibiseleri de okazyonlara göre ayırmak önemli. Bu yaz tatile de gideceksiniz, düğünlere de. Peki ne giyeceksiniz?

En Yakın Arkadaş Düğünü

Yaz yaklaşırken düğün sezonunu açmışl bulunmaktayız hepimize hayırlı olsun. Çeyrek altınları hazırlamak kolay asıl bütün teyzelerin ‘E artık sana da sıra geldi’ ‘senin yok mu nişanlın?’ sorularını gözleriyle sorduğu bu etkinliklerde ne giyeceğini seçmek olay. Şık elbiseler arasından hangisinin bu özel güne uygun olacağını seçmek zor. Daha sade bir elbiseyi elbise çanta yardımıyla hareketlendirebilir ya da şık bir abiyeyle akşamı kotarabilirsin.

  

1. BARRUS Elbise⎜2. AKELS BY EBRU AKEL Elbise⎜3. TUBA ERGİN Elbise⎜4. LOVE’N FASHION PARIS Elbise

Nişanımız Var

Nişanlanan ister sen ol ister en yakınındakiler bu tarz organizasyonlarda yüzükten, mekandan ve katılımcılardan daha önemli tek bir şey vardır; elbise seçimi! İş görüşmesine giderken giyilebilecek bir elbise ile gelinin kız kardeşi abiyesi arasındaki çok ince çizgide duran nişan elbiseleri, seçimi zor olan parçalardan. Bizden tavsiye fazla abartma ama çok da basite kaçma. Etkinlik daha aile içinde, basit olacaksa daha sade seçimler yapabilirsin.

  

1. RUE Elbise⎜2. XTSY Elbise⎜3. RIBELLION Elbise⎜4. BSL FASHION Elbise

Uzanmışım Kumsala

Bu elbise önerileri ile dilediğin görüntüye ufak bir kaç dokunuş ile zahmetsiz bir şekilde sahip olman mümkün. Çiçekli elbiseler ile retro bir görüntüden, çabasız şıklığa, spordan casual bir kombine geçişin sadece üzerindeki tamamlayıcı parçaları değiştirmenle ile tamamlanmış olacak. Tatil sezonu yaklaşmışken bavullar elbiselerle dolsun!

  

1. LIDYANA COLLECTION Elbise⎜2. LIDYANA COLLECTION Elbise⎜3. C-YA Elbise⎜4. RIBELLION Elbise

 Hafta Sonu Kahvesi

İstanbul trafiğinde eve gidip akşam için üst değişmektense bir gününü aynı elbise ile sadece babetten topuklu ayakkabıya geçiş sağlayarak tamamlaman mümkün. Gündüz için sade bir babet veya bir spor ayakkabı, gece için ise bir topuklu ayakkabı bütün görünümünü baştan yaratmanı sağlayacak.Elbiseni bir blazer ile kombinleyerek daha klasik bir görüntü elde ederken, serin mayıs akşamları için deri bir ceketle cool bir görünüm elde etmek hiç de zor olmayacak.

  

1. RIBELLION Elbise⎜2. JUST LIKE YOU Elbise⎜3. RUE Elbise⎜4. CASE STUDIES Elbise

DAHA FAZLA ELBİSE ÜRÜNÜ

BU ELBİSELERLE HİÇBİR DÜĞÜNDE PİŞTİ OMAYACAKSIN!

Leave A Reply

Navigate