En Trend Yaz Kolyeleri

Bahardan yaza hafiften geçiş yaptığımız bu günlerde biz yazlıkları çoktan indirdik. Eksik olan kıyafet ihtiyaçlarımızı çıkarttık, terliklerimizi ve mayolarımızı hazırladık. Kıyafetlerimiz, en sevdiğimiz mevsimlerden olan yaza iddialı bir giriş yapmaya artık hazır! Peki ya aksesuarlar? Güneş gözlüğü yazın en vazgeçilmez aksesuarı da olsa, hareketli ve stil sahibi bir görünüm için bir gözlükten fazlasına ihtiyacımız var!

Örneğin en trend yaz kolyeleri neler? Haberiniz var mı?

Madalyon kolye, melek kolye, harf kolye derken üst üste takılan kolyelere gözümüz iyiden iyiye alıştı. Sen de takı seçimi yaparken gözün hep daha fazlasındaysa bu yaz boynundan çıkarmak istemeyeceğin kolye modellerini senin için seçtik. Kolyelerle çok ilgiliysen bu yazılarımız da ilgini çekebilir: Ona Olan Aşkınızın En Şık İspatı: Sevgililer Günü KolyeleriBoynunuzdan Çıkarmak İstemeyeceğiniz Büyüleyici 20 Kolye.

1. BENDIS Zincir Kolye⎜2. BENDİS Misket Kolye⎜3. ATELIER PETITES PIERRES Zincir Kolye

1. Zincir Kolyeler

Birkaç sezondur sessiz ama kendinden emin bir şekilde mücevher kutularımızın baş köşesine yerleşen zincir kolyeler, uzun dönem aramızdan ayrılmayacak gibi görünüyor. Bu kolyelerin en belirgin özelliği giydiğiniz her parçayla mükemmel uyum içerisinde olmaları. İster basic bir tişört ve jean’in üzerine takın ister beyaz bir gömlek ya da uçuş uçuş bir elbisenin… Zincir kolyelerin bir diğer işlevi de diğer kolye modelleriyle de çok uyumlu. Birden fazla kolye takmayı sevenler için harika bir alternatif.

Editörün Seçimleri:

  


1. YOU DESIGN Harf Kolye⎜2. YOU DESIGN Harf Kolye⎜3. GUFO JEWELERY Harf Madalyon Kolye

2. Harf Kolyeler

Çocukluğumuzdan hatırladığımız madalyon benzeri harf kolyeler, bu yazın en trend kolyeleri olacak gibi görünüyor. Birden fazla kolye kullanmayı sevenlerin zincir kolyelerle birlikte tercih ettiği bu kolyelerin en güzel yanı kişiselleştirilebilir olması. Üzerine ister kendi baş harfini ister çok sevdiğin bir insanınkini yaptırabilirsin. Bu ayrıcalıklı özelliği sayesinde harf kolye modelleri hediye olarak da fazlasıyla tercih ediliyor.

Editörün Seçimleri:

  


1. LUNATIQUE JEWELERY Kaktüs Kolye⎜2. GUFO JEWELERY Flamingo Kolye⎜3. NİSA GÜMÜŞ Sedefli Ananas Kolye

3. Figür Kolyeler

Her dönemin meşhur bir hayvanı vardır. Zamanında her şeyin baykuşlu ve geyikli olduğu o dönemi ne çabuk unuttunuz? Bu günlerin popüler hayvanı ise flamingo! Flamingoyu baykuş kadar sık görmüyor olabilirsiniz ama birkaç ay sonra bir bakacaksınız her yerden flamingo kolyeler çıkıyor! Aynı şey ananas için de geçerli! Tişörtlerden, çantaların üzerindeki patch’lere, ananasa kıyafetlerde manavdan çok  rastlar olduk. Kaktüs diğer ikisine oranla daha nadir rastlayabileceğin bir figür bu yüzden çok da popüler olmayan bir kolye arayışındaysan kaktüsü kimselere kaptırma! “En sevilen hangisi?” diyorsan ananas kolye sana göz kırpıyor, kaçırma! Bu harika minimal kolyeleri de diğer kolyelerinle bir arada takabilirsin.

Editörün Seçimleri:

  


1. LİDYANA ACCESORIES Üçlü Kolye⎜2. ATELIER PETITES PIERRES Çoklu Kolye⎜3. BENDIS İki
Kanat Kılıç Kolye

4. Çoklu Kolyeler

“Multi layered” ya da “layered” olarak da anılan bu çoklu kolyeler ile bir taşla iki kuş vurmuş olacaksın. Çoklu kolyeler, en taze trend olan “evde ne kadar kolye varsa boynuna takma” trendi için en uygun parçalardan. Bu kolyeler sayesinde her seferinde farklı bir kolye almak yerine hoşuna giden tek bir çoklu kolye de alabilirsin. Yine de söz konusu kolye olduğunda asla çok diye bir şey yoktur, unutma!

Editörün Seçimleri:

  

 


DAHA FAZLA KOLYE ÜRÜNÜ

4 Comments

  1. Pingback: Bu Yaz Takıları, Aklımıza Takıldı! - Number L

  2. Pingback: Bu Parçaları Yazın Giymeyin Yoksa Üzülürsünüz - Number L

  3. Pingback: Boynunuzdan Çıkarmak İstemeyeceğiniz Büyüleyici 20 Kolye - Number L

Leave A Reply

Navigate