Ev Dekoru İçin Püf Noktalar ve İnce Detaylar

Evinin Dekoru Sende!

Ev dekoruna olan ilgi son yıllarda iyice arttı. Tabi buna neden olan etkilerden biri de sosyal medya. Bunun içinde daha çok takipçi, beğenilme arzusu ve hiçbir önemi olmayan ‘beğeni sayısı’ gibi etkenler de var. Aslında gerçek olan tek şey sizsiniz ve sizin arzularınız. Diğerlerinin hiçbir önemi yok. Bunun farkına varanlar ve en çok kendi isteklerini, kendi hayallerini gerçekleştirmek isteyenler yazının devamını okuyabilir.

Ev dekorunda son yıllarda en çok kullanılan tarz, minimalist diliyle modern stildir diyebiliriz. Sade ama tasarım parçalar, hem etnik hem modern dekorlar, ufak detaylarla zenginleşen ‘fresh’ ev dekorasyonları oldukça ilgi çekici. Doğru yerde, doğru dekoratif ürünleri kullanarak algıyı değiştirmek mümkün. Değişen algıyla beraber hem evinizin hem de sizin auranız tamamen farklı bir hal alacaktır.


‘Sadelik’ moda anlayışında her zaman işe yarar. Bu salon dekorunda da minimalist ama kendi içinde bir çizgisi olan tasarım parçalarla birlikte bir bütün oluşturmuşlar. Salonu renkle değil seçtikleri dekor ürünleriyle harekete geçirmişler. Tek renk seçimi ve kullanılan cam, metal dekor ürünleri evi ferahlatmış.

Seçilen Ürünler

                       

       1. The Mia                                       2. The Mia Light Box                3. Mudulight Abajur

                                     

1. Palazzo Concept Sehpa          2. The Mia Dekor Cam Ananas     3. Palazzo Concept Sehpa

Tercihinizi koyu ve soğuk tonlardan yana yapmak isteyebilirsiniz ama buna rağmen daha soft bir görünüm elde etmek istiyorsanız sıcak renk tonuna sahip olduğu için ahşap eşyalar kullanabilirsiniz. Bunun yanında kullanacağınız ‘cam’ detaylı dekor ürünleri de bu renk tonlarıyla beraber oldukça iyi uyum sağlar.

Seçilen Ürünler

                                    

1. The Mia Dekor                         2. LaMoneta Saksılık               3. The Mia Siyah Sehpa

                                       

1. Day Studio Sehpa               2. The Mia Tepsi                          3. Cu Atelier Saksılık
İngiliz tarzı bir dekor istiyorsanız daha sıcak tonları tercih edebilir ve ince detaylı, ahşap dekor ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede daha samimi bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı tonlarda seçtiğiniz ahşap mobilyalarla hem farklı hem de çok ilgi çekici bir mutfak görünümü elde edebilirsiniz.

Seçilen Ürünler

                                  

   1. LaMoneta Dekor Notluk        2. LaMoneta Tablo                  3. Minval Aksesuar

                                   

1. Warm Design Duvar Dekoru  2. Bakır İstanbul Gazetelik     3. LaMoneta Duvar Aksesuarı


Tüm eşyalarınızı beyaz seçerek ortamı daha ferah, geniş ve temiz bir havaya sokabilirsiniz. Bu şekilde açık renk seçimler yaparak küçük olan yerleri daha büyük gösterebilirsiniz ya da aynalı aksesuarları kullanıp yansıma mantığıyla küçük odanızı daha da büyütebilirsiniz.Ahşap aksesuarlar ya da toprak tonlarında eşya seçimleri yaparsanız bunları yeşil dekor ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Değişik saksılar seçip içine istediğiniz bir bitkiyi koyabilirsiniz. Bu sayede ortamın enerjisini yükseltirsiniz.

Seçilen Ürünler

                                         

1. Rumm İç Mimarlık Sukulent      2. B25 Home & Design Saksı       3. The Mia Yapay Muz Ağacı

                                           

1. The Mia Dekor Saksı           2. Ilyum Saksı                           3.Bakır İstanbul SaksıLeave A Reply

Navigate