Gardıropların Kilit Parçası Beyaz Sneakers’ı Kombinleme Rehberi

Havalar soğumuş, yağmur çamur iyiden iyiye kendini göstermeye başlıyor da olsa biz ondan hala vazgeçemedik! Gardıropların kilit parçası beyaz sneakers’tan bahsediyoruz elbette. Siz de bizim gibi beyaz spor ayakkabının her kıyafetle olan muhteşem uyumuna inanıyorsanız, doğru yerdesiniz. Beyaz sneakers’ın tek handikapı çabuk yıpranıyor ve kirleniyor olmaları. Biz buna da bir çözüm bulduk. Beyaz spor ayakkabınızın temiz kalmasını nasıl sağlarsınız? yazımız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Peki bu kadar sevdiğimiz bu ayakkabıyı nasıl kombinleyeceğiniz konusunda bazen ilhama ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Günlük parçalar dışında beyaz sneakers’larınızı nasıl kombinlersiniz? Cevabı burada!

1. Yaratıcılığınızı Konuşturun.

Beyaz sneakers’larınızı kombinlerken kendinizi frenlemeyin. “Şunun altına bu giyilmez” gibi basmakalıp moda kuralları çoktan geçmişte kaldı. En sevdiğiniz eteğinizi mutlaka topuklu bir ayakkabı ile giymek zorunda değilsiniz. Beyaz spor ayakkabı kombinlerinin bir diğer artısı da kombinlendikleri her kıyafeti casual bir havaya sokmaları. Uzun zamandır giymek isteyip fazla resmi bulduğunuz kıyafetlerinizi beyaz sneaker kombinleri ile yumuşatabilirsiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. ADIDAS Sneaker⎜2. ADIDAS Sneaker⎜3. GANT Sneaker⎜4. SKETCHERS Sneaker


2. En şık elbisenizle kombinleyin.

Önceleri yalnızca spor yaparken ya da daha casual kombinlerde kullandığımız beyaz sneakers’lar sonunda elbiselerin altında da hakettikleri yeri aldılar. Sizi diğerlerinden ayıracak bu esnada rahat etmenizi de sağlayacak bir görünüme kim hayır diyebilir ki? Yalnız elbise altına sneaker giyme işini siz yine de fazla abartmayın. Dress code gerektiren durumlarda yine de rahat topuklulara dönmekte fayda var.

Editörün Seçimleri

  

1. REEBOK Sneaker⎜2. REEBOK Sneaker⎜3. REEBOK Sneaker⎜4. REEBOK Sneaker


3. Takımları çekin.

Sıkıcı ceket pantolon, etek takımlarından kurtulduk, gardıropların en ciddi yüzünü bile kendi moda anlayışımıza göre uyarlıyoruz. İçerisinde kendinizi rahat hissettiğiniz ceket pantolon takımınızın altına ne giyeceksiniz? Tabii ki bir çift beyaz spor ayakkabı! Böylece aldığınız günden beri dolapta nöbette bekleyen kıyafetlerinizi de değerlendirmiş olacaksınız.

Editörün Seçimleri

  

1. NIKE Sneaker⎜2. ADIDAS Sneaker⎜3. VICTORIA Sneaker⎜4. NEW BALANCE Sneaker


4. Asıl amacı için kullanın.

Güzel bir pazar yürüyüşünde yine gözümüz beyaz sneaker’larımıza takılıyor değil mi? Biraz da işlevine uygun kullanmaya ne dersiniz? Spor kıyafetleri gözünüze çok şık görünmüyorsa siz de Gigi Hadid gibi uzun bir palto ve güneş gözlükleri ile kıyafetinize daha cool ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. NIKE Sneaker⎜2. LACOSTE Sneaker⎜3. NINE WEST Beyaz Sneaker⎜4. ROUGE Sneaker

 

BEYAZ SPOR AYAKKABINIZI NASIL TEMİZ TUTARSINIZ?

30 YAŞINA GELMEDEN BU AYAKKABILARI GİYMEYİ BIRAKIN

1 Comment

  1. Pingback: Senin Kırmızı Rujun Hangisi? - Number L

Leave A Reply

Navigate