Haftanın Stil İkonu: Emma Roberts

Haftanın Stil İkonu: Emma Roberts

Bu haftanın stil ikonu, güzelliğini teyzesi Julia Roberts’tan alan, küçük yaşta oyunculuğa başlayıp pek çok başarılı film ve dizi projesiyle karşımıza çıkan Emma Roberts. Günlük stilinde daha sade parçalara yer veren Emma, bazı ödül törenlerindeki kırmızı halı görünümleri çokça konuşuluyor. Emma’nın günlük stili, sportif hali ve kırmızı halı görünümünden ilham alarak hazırladığımız kombin önerileri umarız senin de hoşuna gider.

Scream Queens ve American Horror Story’nin başarılı yıldızı Emma Roberts, günlük stilinde kişiliği gibi rahat parçalara yer veriyor. Son zamanların yükselen trendi kesik jean pantolonunu yine yükselişte olan işlemeli deri ceketi ile kombinleyen Emma, kıyafetlerinin içerisinde çok rahat ve cool görünüyor.

Kombindeki Ürünler

   

Holywood starı olmanın bir numaralı kuralı olan spor, Emma Roberts’ın da günlük planlarında yer alıyor gibi görünüyor. Gayet işlevsel bir spor kombini yapan Emma, rahat olduğu yalnızca bakarak bile anlaşılabilecek bir kombin yapmış. Düz siyah taytını beyaz basic bir tişörtle bir araya getiren Emma, ayakkabı ve spor sütyeni ile bu kombine biraz renk katmayı başarmış.

Kombindeki Ürünler

   

Kırmızı halıda bile sadeliği elden bırakmayan Emma Roberts, vücut hatlarını ortaya çıkaran, balık etek dediğimiz modelde siyah bir elbise tercih etmiş. Siyahın düz ve minimal duruşunu turkuaz küpelerle dengeleyen Emma, bu görünümüyle sade şıklık konusunda ilham veriyor.

Kombindeki Ürünler

   

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate