Haftanın Stil Ikonu Lily Rose Depp

Haftanın Stil İkonu Lily-Rose Deep!

O Holywood dünyasının bir zamanlar en beğenilen çiftinin kızı, Chanel’in tanıtım yüzü, Karl Lagerfeld’in yeni keşfi ve moda dünyasının yeni it girl’ü… Lily Rose Depp, yalnızca 17 yaşında olmasına rağmen modellik ve oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. 90’lardan fırlamış gibi duran parçaları kendine has tarzıyla harmanlayıp ortaya uçlarda ama şık kombinler çıkartıyor. Gelin Johnny Depp ve Vanessa Paradis’in biricik kızı Lily-Rose Melody Depp’in alışılmışın dışında tarzına birlikte göz atalım.

Lily-Rose günlük kombinlerinde genellikle salaş bir denim ve tişört kombinine yer veriyor. Postal tarzı botlarıyla görünümüne grunge ve 90’lar esintileri ekleyen Lily-Rose aslında tam olarak günümüzde 17 yaşındaki kızlar nasıl giyiniyorsa öyle giyiniyor. Holywood dünyasındaki bazı yaşıtları gibi erken yaşta ağır makyajlar, estetik operasyonlar geçirmeyen Lily’i bu tavrından dolayı seviyor ve takdir ediyoruz. Hazır söz dış görünüşünden açılmışken Lily ile ilgili en çok aranan bilgiyi de paylaşalım; Lily Rose Depp 1.60 boyunda ve 47 kilo.

Kombindeki Ürünler:

Rol aldığı The Dancer filminin fotoğraf çekimine sweatshirt, şort kombiniyle katılan Lily-Rose, tüm klişeleri yıkıyor. Daha çok uzun elbiselerin, abartılı kıyafetlerin tercih edildiği ödül törenine spor ama şık bir kombinle katılan Lily-Rose, bu sportif kombinini feminen kırmızı topuklu ayakkabılarla dengelemiş. Makyajını her zaman daha mat ve sade ürünlerle yapan Lily-Rose, yine de makyaj konusunda yüzündeki en dikkat çekici kısma yani gözlerine yoğunlaşıyor.

Kombindeki Ürünler:

 

Chanel’in son defilesinde podyuma pembe bir gelinlikle çıkan Lily-Rose yaşından dolayı tartışmalara sebep oldu. Chanel defilesine katılırken tercihini yine şorttan yana yapmış. Aksesuar seçimini rugan topuklu ayakkabı ve uzun zincir kolyeden yana yapan Lily-Rose, yine sade bir kombini dikkat çeken parçalarla bir araya getirip biraz daha kadınsı bir görünüm çizmiş.

Kombindeki Ürünler:

3 Comments

  1. Pingback: Ayın Stil İkonu: Emily Ratajkowski - Number L

    • Merve Gülbayrak Reply

      Beğenmenize sevindik. Zaten artık doğallık moda 🙂 Sevgiler

Leave A Reply

Navigate