Haziran Ayı Burç Yorumları

Hayatta bazı zorlukları aşmaya çalışırken yıldızlardan yardım almaktan daha doğal ne olabilir? Haziran ayı burç yorumları ile yıldızlara soruyoruz. Yeni bir seyahat planın mı var, bu aralar canın mı sıkkın? İş hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler mi var? Aceleci davranma. Bakalım gezegenler kafanı karıştıran durumlar hakkında sana ne söyleyecek?

İKİZLER

Hem güneş hem de patron gezegenin olan Merkür’ün Haziran’ın 6’sından itibaren senin burcunda olmasından mütevellit bu sıralar keyfin yerinde! Patron gezegeninin senin burcunda olması, meydan okuduğun zorluklarda ev sahipliği avantajına sahip olduğun anlamına geliyor. Özünde var olan iletişim yeteneklerini kullan ve kendi başarı hikayeni yaz! Yay burcundaki dolunayın etkisiyle ikili ilişkilerinde  yakın olduğun biriyle ya daha fazla yakınlaşacaksın ya da onu hayatından çıkartıp yoluna devam edeceksin. Kararın ne olursa olsun ayın 21’inde Merkür para evine geçiyor ve bu gelişmeyle birlikte zirveye oynuyorsun. Ayın 23’ünde Yengeç yeni ayı senin burç evinde böylece daha fazla para kazanmanın yollarını buluyorsun. Bu kadar başarı üzerine biraz duygusallaşmış olabilirsin ama sen bunu hak ettin İkizler!

Kendini Şımart

Haziran ayı boyunca nakit sıkıntısı çekmeyecek olan İkizler burcu için önerimiz yeni bir cüzdan!

LACOSTE Yazbukey Beyaz Kadın Cüzdan

 


YENGEÇ

Bu ay aydınlatıcını fazla kaçırma yengeç çünkü ay boyunca zaten parlayacaksın! Talepkar Mars ayın 4’ünde yengeç burcunda sen de bu sayede istediğin her şeyi almaya odaklanacaksın. Mars enerji seviyeni yükseltebilir her ne kadar cezbedici de görünse kendini hırpalayacak kadar çok çalışma. Ayın 9’unda Yay dolunayı sağlık bölgende ve günlük rutinindeki hareketlenmelerde sana yardımcı olabilir fakat engelleyebilir de. Bu aralar uyguladığın diyetin ya da yaptığın sporun karşılığını alıyor musun? Almıyorsan değişikliğe gitme zamanı! Ayın 21’inde güneş ve Merkür burç evine girdiğinde ne kadar çalıştığını herkes görecek ve çiçek gibi olacaksın. Ayın 23’ündeki yengeç yeni ayını kendin için bir milat olarak görebilirsin. Yeni ve taze bir başlangıç arıyorsan, hiç durma!

Kendini Şımart

Haziran ayı boyunca radikal kararlar alacak olan Yengeçler için önerimiz bu radikal kararlara adım atarken rahat edecekleri bir çift sneaker!

ADIDAS Superstar Glossy Toe Mint Sneakers

 


ASLAN

Bu ay senin hayatında her şey sütliman Aslan ve emin ol bu kötü bir şey değil. Önümüzdeki 30 gün boyunca şahane bir doğum günü ayına hazırlanmaya odaklan. Ayın 9’undaki Yay dolunayı yaratıcılık bölgende ve halledemediğin ne varsa farklı bir çözüm yoluyla onlardan kurtulmanı sağlıyor. Bu işi düzgün bir şekilde kotarırsan en sonunda hayatından daha fazla zevk almaya başlayacaksın ve mutlu olan sen olacaksın. Ayın 21’inde güneş ruhsal bölgene girdiğinde biraz kendi içine dönmenin zamanı gelmiş demektir. Çok denemek istediğin bir meditasyon programına yazılabilir, kişisel gelişim kitaplarına şans verebilirsin. Ayın 23’ündeki yengeç yeni ayının etkisiyle doğanın sana ilham vermesine izin ver. Tek başına çıkacağın bir doğa ya da sahil yürüyüşü sana beklediğinden daha fazlasını öğretebilir, ön yargılı olma Aslan!

Kendini Şımart

Haziran ayında kendilerine odaklanmayı düşünen Aslanlar için önerimiz küçük notlar alabileceği motive edici bir defter!

KNOCK KNOCK Defter

 


BAŞAK

Koruyucu gezegeniniz olan Merkür 6 Haziran’da profesyonel hayat bölgenize girdiğinde övgüleri toplamaya hazır olun Başaklar! Merkür başarı grafiğini parıl parıl parlatırken, tüm gözler üzerinde olacak. Yay dolunayı ev bölgene girdiğinde özel hayat ve sosyal hayatın arasında dengeyi kurmakta biraz bocalayabilirsin ama yılma, sen bunu da atlatırsın. Merkür 21 Haziran’da toprak grubunda ve seni arkadaş grubunla çıkacağın tatilin planlayıcısı yapıyor. Ayın 23’ündeki yengeç yeni ayının etkisiyle biraz yeni anılar oluşturmaya ne dersin? Sana onu yıllardır tanıyormuşsun gibi hissedecek biriyle tanışırsın belki, kim bilir? Ne kadar kalabalık o kadar iyi Başak, bunu aklından çıkarma!

Kendini Şımart

Organizatör ve arkadaş canlısı Başaklara hediye önerimiz biriktireceği yeni anılar için gerekli olan bir fotoğraf makinesi!

POLAROID Fotoğraf Makinesi


TERAZİ

Teraziler aşk meşk konularında genellikle geleneksel davransa da yönetici gezegenleri Venüs asi gezegen Uranüs’le ayın 3’ünde ittifak kurduğundan beri bu konuda her şey olabilir.  Venüs ayın 6’sından beri kardeş burcun Boğa’da yani olağandışı bir şeyler de olsa sana çok doğal gelebilir. Boğa, bu aralar samimiyet bölgeni yönetiyor yani ikili ilişkiler konusunda her şey çok çabuk gelişip çok yoğun yaşanabilir. Ayın 9’undaki Yay dolunayı iletişim bölgende olduğu için söylemen gereken şeyleri söylemende yardımcı olacak. Aynı gün Jüpiter senin burcunda ve her şeyi yoluna koymakta kararlı. Ayın 23’ündeki yengeç yeni ayı kariyerinde o kadar güzel gelişmelere yol açacak ki sevinç gözyaşlarına boğulabilirsin. Kollarını bu güzel fırsata aç ve her anın tadını çıkar Terazi!

Kendini Şımart

Aşk konusunda beklenmedik olaylar yaşayacak olan Teraziler için önerimiz yepyeni ve romantik bir parfüm.

CHLOE Parfüm


AKREP

Ayın 9’undaki Yay dolunayı para bölgeni ışıl ışıl aydınlatırken artık rahat bölgenden çıkıp cesur bir tavır takınmanın zamanı geldi Akrep. Yeni bir iş ya da para birikim planları banka hesabında devrim niteliğinde gelişmelere yol açabilir. Ayın 23’ündeki yengeç yeni ayı Akrep burcunun kişisel gelişim bölgesinde bu yüzden bu aralar biraz duygusal hissedebilirsin, işin iyi tarafı yeni ay yeni ve heyecan verici fırsatları da karşına çıkaracak! Bu belki uzaklarda bir tatildir. Farklı hissettiriyor diye harika bir fırsatı sakın geri çevirme! Venüs Pluto ile iş birliği yapıp ikili ilişkilerine burnunu sokuyor bu yüzden sevdiğin bir insanla küçük bir sürtüşme yaşayabilirsin. Ayın 29’unda Merkür ve Pluto karşı karşıya geliyor bu yüzden kendinle ilgili eksik hissettiğin konular tekrar su yüzüne çıkabilir ama üzülme Akrep ayın son günlerinde kendine her zamankinden daha çok inanacaksın.

Kendini Şımart

Bu ay sürpriz bir seyahat yolu gözüken Akrepler için önerimiz yeni ve canlı bir yaz çantası!

HOOPTHEBAG Çanta


YAY

Takvimini işaretle çünkü 9’u haftasının senin için büyük planları var Yay! Öncelikle, burcundaki dolunay uzun zamandır beklediğin bir şeyi başarıyla tamamlamana yardımcı oluyor. Daha da iyisi, patronun olan gezegen Jüpiter’de 4 aydır süren retro gerilemesi hayal kurmanı engelliyordu ama 9’u haftası bu sorunun da ortadan kalkıyor. Satürn en Polyanna Yay’ı bile bir pesimiste çevirebilir neyse ki eski numaralarına artık dönebilirsin. Jüpiter aranın bozuk olduğu insanlarla kara bulutlarını da dağıtıyor. Yengeç yeni ayının etkisiyle hayatında yeni ve çekici bir yola giriyorsun. Kendin gibi hissetmeye geri döndün Yay, güzel günler seni bekliyor!

Kendini Şımart

Özüne dönmekte kararlı Yay’lara önerimiz modunu yükseltecek mesajlar yazabileceği bir lamba.

CINEMATIC LIGHT BOX Lamba


OĞLAK

Zodyak burçları içerisinde sen her zaman en çalışkan olsan da bu ay yıldızlar birazcık da olsa dinlenmene müsaade edecek. Ayın 9’undan itibaren Yay dolunayı rahatlama bölgeni aydınlatıyor böylece hayattan biraz mola alabileceksin. Güneş ile Satürn burcunun refah evinde birbirine karşı geldiğinde, sandığından daha fazla yıpranmış olduğunu fark edebilirsin. Sağlıklı beslenmek, yeterli uyku, bol su ve vitaminler gibi temel ihtiyaçlarını ihmal etme. Şanslısın ki yengeç yeni ayı ikili ilişkiler evinden sana yardıma geliyor. Arkadaşın, sevgilin, iş arkadaşın ya da ailen arkanı kollayacak merak etme Oğlak!

Kendini Şımart

Sağlığına dikkat etmesi, gereken oğlaklar için önerimiz bolca su tüketmelerini sağlayacak eğlenceli bir bardak.

BAN.DO Bardak

 


KOVA

Zodyak’ın hayalperestleri olarak sizin her fikriniz zaten bu dünya için fazla Kovalar!Ayın 3’ünden itibaren Venüs yönetici gezegenin Uranüsle iş birliği yaptığında, artistik bir fikir ya da yaratıcı bir ilham ay boyunca  motive olmanı sağlayacak. Ayın 9’undaki dolunaydan sonra yakın çevrendeki birinin aslında nasıl bir insan olduğunu göreceksin. Gördüğün şey hoşuna gidebilir, hatta o insanı her zamankinden daha çok sevebilirsin ama işler tam tersi bir yola girerse iki tarafın da hayatlarına birbiri olmadan devam etmesi daha doğru. Enerjini üzülmeye harcamak yerine sağlık bölgendeki Yengeç yeni ayını kendinle ilgilenmek için kullan. Uzun zamandır düşündüğün o spor salonuna yazıl ya da yogaya başla. Belki de hiç tanımadığın bir tarafınla tanışacaksın, kim bilir!

Kendini Şımart

Yeni bir spor dalıyla haşır neşir olmaya kararlı Kovalar için önerimiz spor yaparken rahat hareket etmelerini sağlayacak bir tayt.

ANAIS MARGAUX PARIS Tayt


BALIK

Ayın 9’undan itibaren Yay dolunayının etkisiyle Balık’lar fazlasıyla göz önünde. İçine kapanık biri de olsan herkes arada bir başarıları sebebiyle takdir edilmek ister. Tüm gözlerin üzerine dönmesinden kaynaklanan bu ilgiyi iyice sindir Balık çünkü Neptün retrosu ayın 16’sunda burcuna geldiğinde işler bir süreliğine tuhaflaşabilir. Ortada çok kötü bir durum yok, yönetici gezegeninin burç evinde geri vites yapması sana yeni bir bakış açısı kazandıracak. Suyun altında gözlerini açabiliyor gibi olacağın bu dönemde günlük tutup işlerin nasıl da değiştiğini yazabilirsin. Ayın 23’ünde Yengeç yeni ayının etkisiyle duygusal bir patlama yaşayacaksın. Ne hissediyorsan hisset kendini engelleme! Bir kere kendini rahat bıraktığında, işler tekrar daha eğlenceli bir hal alacak emin ol!

Kendini Şımart

Hatalarından ders alma konusunda her zaman zorlanan Balıklar için bu ay önerimiz şöyle bir arkalarına yaslanıp iyice düşünmelerine yardımcı olacak bir yastık.

NORDBAGEN Yastık Kılıfı


KOÇ

Ayın başlarında aşk tanrıçası Venüs ve değişim gezegeni Uranüs iş birliği yaptığında Koçların hayatlarında romantik ve unutamayacakları bazı gelişmeler olacak. Mars’ın duygu evindeki etkisiyle, duygularını olabildiğine coşkulu yaşayabileceksin. Birkaç gün sonra, Yay dolunayı seyahat bölgende bu da tatil için harika bir zaman demek! Yeni aşkını da yanında götürebilirsin. Bu ay çok da aşk dolu geçmiyorsa üzülme, bu duygularla alakalı öngörü yaratıcılık tarafını da tetikleyebilir. Özellikle ayın 23’undaki Yengeç yeni ayında sanatsal projelerine biraz sevgi kat. Zihninde bir şeyler büyüyor yapman gereken tek şey onları ortaya çıkarmak Koç!

Kendini Şımart

Zihnindeki taze fikirlerle ne yapacağını bilmeyen Koçlar için önerimiz yaratıcı fikirlerini aktarabileceği, sanatsal projelerle süsleyebileceği çizim defteri.

ECCOLO Çizim Defteri


BOĞA

Senin burcun çok da değişken bir burç değil Boğa ama Venüs ve Uranüs burcunda iş birliği yaptığında gerçekten beklenmedik olanı beklemeye başlayabilirsin. Sevindirici bir gelişme olarak bazı net olmayan şeyler sonunda çözülüyor eğer izin verirsen her şey bittiğinde kendini çok iyi hissedeceksin. Ayın 6’sından itibaren Venüs senin burcunda, yani ne olursa olsun Venüs önündeki kara bulutları dağıtacak ve yeniden kendin gibi hissetmeye başlayacaksın. Eski havanı ve neşeni geri kazanıyorsun Boğa, etrafındakilerin de bunu fark etmemesi imkansız. Yay yeni ayı önsezilerin, borçların gibi bazı gizli saklı kalmış, düşünmekten kaçındığın konuları önüne getirecek. İlk başta bu konularda zorlanacaksın fakat Yengeç yeni ayı iletişim bölgeni aydınlatmaya başladığında her şey kolay bir hal alacak ve istediğin her şeyi söyleyebileceksin. Sık dişini Boğa!

Kendini Şımart

Biraz aydınlık düşüncelere ihtiyaç duyan Boğalar için önerimiz güneş kolye. Güneş parladığında herkes için parlar unutma!

GİMORA Güneş Kolye

 

 

 

Leave A Reply

Navigate