Her Daim Beyaz!

BEYAZ’A !

Bu kışın yükselen trendi full look beyaz.

Eskiler ne der biliriz.Kışın beyaz giyinmek önceleri oldukça garip karşılanır ve hatta yargılanırdı.Tabi şimdi devir değişti.Kışın da beyaz en çok tercih edilen renkler arasında yerini aldı.Üstelik dünyaca ünlü isimlerin de sık sık tercihi beyazdan yana olmaya başladı.

Pekii kışın beyaz giyerken nelere dikkat etmeliyiz?

İlk olarak beyazın olası kusurlarımızı ön plana çıkardığı büyük ve üzücü bir gerçek.Bu yüzden ilk olarak vücudumuzu iyi tanımalıyız ve kombinlerimizi buna göre yapmalıyız.Mesela geniş kalçalarımız varsa beyaz pantolondan kaçınmak yerine üstüne giyeceğimiz t-shirtü baskılı, desenli yada renkli seçip dikkati üst bölgede toplayabiliriz.Arkası uzun t-shirtler seçip kalçamızı kapamak mantıklı bir seçim olabilir.

Bel oyuntusu olmayıp bu görüntüden yakınan kadınlar ise full look beyaz görünüm tercih edip t-shirtlerini pantolonlarının içine sokup üstlerine aldığı kaban ve hırkalarla kombinlerini tamamlayabilirler.Ön görünüşten belin yan kısımları görünmediği için daha oyuntulu bir bel görünümü yakalanabilir.

Önerilen Ürünler

1.Cot Culture | 2.Casavie | 3.Casavie | 4.Ribellion

Önerilen Ürünler

1.Lidyana Pop-Up Store | 2.Casavie

Doğru parçalar bir araya geldiğinde beyazlar içinde bir kuğu gibi görünebilirsiniz.Beyaz kot, beyaz kazak ve beyaz suni bir kürkü kalın tabanlı kaba botlarla bir araya getirebilirsiniz.Tercih ettiğiniz botlar sayesinde kombininizi daha gündeliğe taşımız olacaksınız.

Önerilen Ürünler

1.Rue | 2.İlvi | 3.Rue | 4.Rue

Beyaz botlar da bu sezonun vazgeçilmez parçalarından oldu.Beyaz botunuzu beyaz bol bir pantolon üstüne siyah bir kazak, siyah bir çanta ve siyah sade bir kol saatiyla tamamlayabilirsiniz.

Şık bir davete giderken tercih edeceğiniz beyaz bir takım ve kırmızı bir rujla davetin en cool ismi olabilirsiniz.

Büyük uzun ve kalın bir beyaz kaban tercih edip içinizdeki kıyafetleri saklayabilirsiniz.Bu sayede sokağa pijamayla çıkıp aynı zamanda da şık olabilirsiniz! 🙂

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  1. Oturduğumuz yerin temiz olmasına dikkat etmeliyiz.Yanımızda daima bir peçete bulundursak iyi olur gibi…
  2. Pantolonumuzdan görünmemesi için iç çamaşır tercihlerimizi dikişsiz ve ten rengi seçmeliyiz.
  3. Rengin bozulmasını istemiyorsak kullandığımız deterjanlara da özellikle dikkat etmeliyiz.

Leave A Reply

Navigate