İçini Isıtan Bir Hafta Sonu

Bu hafta sonu için sana içini ısıtan kombinler yaptık. Biliyoruz ki Mart ayının ilk haftalarına kadar havalar bizi üşütmeye devam edecek. Önce üzerine alabileceğin alternatif kabanları ayırdık sonra onları uyumlu aksesuarlar, ayakkabılar ve jean’ler ile tamamladık. Sokak modasına, hafta sonu gecelerine, davetlere ya da bir kahve içmeye gitmek için gardırobunun karşısına geçip saatlerce “Ne Giysem?” diye düşünmekten sıkıldıysan yazının devamını okumalısın!


1. Kombin

Kürkler biz kadınlar için adeta asaletin bir parçasıdır. Gösterişli yapısıyla, yumuşacık görüntüsüyle her zaman ilk bakışta içimizi ısıtırlar. Tabii ki gerçekten uzak, imitasyon kürklerden bahsediyoruz. Monx Brand’ın Hanna Faux kürkü, yumuşacık görünümüyle ve gri-lila rengiyle fazlasıyla şık! Kürklerin altına giyilen stilettolardan sen de vazgeçme. MeCreanın bej süet stilettosuyla kombinin şimdiden dikkatleri üzerine çekti bile! Kim demiş kışın güneş gözlüğü takılmaz diye? Le Specs’in güneş gözlüğü tam da bu kombinin aksesuarı diyebiliriz. Son olarak Pieces’in Gri Comet süet eldiveniyle fazlasıyla şık ve asil bir hafta sonuna hazırsın!


ÜRÜNLER
MONX BRAND
 Kürk | 
MeCrea Ayakkabı | LE SPECS  Ayakkabı | PIECES Eldiven


2. Kombin

“Bu soğuk kış günlerinde nasıl tarz olurum?” diye düşünüyorsan paltolar imdadına yetişiyor. Tarzına istersen şık istersen spor bir hava katabileceğin uzun paltolar, elbiseyle, pantolonla, spor ayakkabıyla kısacası her şeyle uyum sağlıyor. Outkast People’ın Inferno Coat gri uzun paltosu tam senlik! Cahnel’in Authentic Seconds omuz çantası paltoyla harika bi uyum sağlıyor. Dikkatleri paltodan çekmek istemiyorsan çizme veya botlarla onu boğmadan Lesille’nin Siyah Deri burnu taşlı ayakkabısını tercih edebilirsin.  “Hem soğuktan korunup hem de biraz şıklık katmak istiyorum” dersen Lidyana’nın Siyah Kürk boyunluğunu takmadan çıkma!


ÜRÜNLER
OUTKAST PEOPLE
 Palto | 
LESİLLE Ayakkabı | AUTHENTIC SECONDS  Çanta| LİDYANA Boyunluk


3. Kombin

Yakası kürklü yeşil parkalar bu sezon da trendler arasında. Rahat bir hafta sonu geçirmek istiyorsan kombinine Lidyana’nın Stella Fuşya Kürklü Montuyla başlayabilirsin. Çok fazla aksesuar kullandırmayan bu montlar için Lidyana’nın Fionna Ponponlu beresini tercih edebilirsin. Rahat bir hafta sonu spor ayakkabısız olmaz tabii! Beyaz Superga Snearker’ları Mavi’nin Alissa Overnight Tibece jean’i ile kombinlediğinde rahatlığına diyecek söz yok! Tebrikler artık bu hafta sonu açamayacağın kapı yok.


ÜRÜNLER
LİDYANA  Elbise | 
SUPERGA Ayakkabı | MAVİ Pantolon | LİDYANA Bere

Leave A Reply

Navigate