İkizler Burcuna Ne Hediye Alınır?

Her ne kadar Haziran’ın ortasına gelmiş olsak da ikizler burcuna ne hediye alınır? sorusunun cevabını vermekte kararlıyız! Değişken, her işe koşan, çalışkan, zeki ve sabırlı, iyimser, kendi düşüncesini empoze etmekte başarılı, kolay adapte olan ve asla şikayetlenmeyen ikizler burcu için en ideal hediye alternatiflerine hep birlikte göz atalım.


İKİZLER KADINI

Sürekli çift karakterli olmakla suçlanan ikizler kadınına da artık bu klişeden gına geldiğine eminiz. Kendini seven, eğlenmeyi bilen, sevdiklerine karşı sıcakkanlı ve anlayışlı olan İkizler kadınının belki de tek kusuru kendi düşüncesini ferman kabul etmesidir. Her zaman başarılı olmaya odaklı, kendisine verilen işleri asla aksatmayan hatta bir işi yaparken diğer eliyle de temizlik yapan bu deli dolu çılgın kadınlara ne alabilirsiniz? işte cevabı.


1. Le Specs, Gözlük

Biraz ordan biraz burdan ama her zaman için her dönemin modasından etkilenen bir tarza sahip olan ikizler kadını retro görünümlü parçalara bayılır. Le Specs’in 90’lardan fırlamış gibi görünen bu güneş gözlüğü ikizler kadını için çok uygun bir hediye üstelik 90’lar gözlükleri şu sıralar çok moda hatırlatalım.

 

 


2- Your Bag, Pembe Çanta

Kişisel stili kendine has parçalardan oluşsa da İkizler kadını güncel modayı takip etmekten kendini alamaz ve her yeni trendi kendine has tavrıyla gardırobuna adapte etmeyi her seferinde başarır. Your Bag’in bu yazın en hit çantalarından hasır çantasının mutlu edemeyeceği İkizler kadını yok diyebiliriz.

 

 


3. Moses, Terlik

Terlik modasının çoğalar büyüdüğünü siz de fark etmişsinizdir. Bu yaz ayakları rengarenk göreceğiz. Şık ikizler kadınının bu trendi atlayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gezmeyi çok seven İkizler kadını için rahat bir çift terlikten daha güzel bir hediye olabilir mi?

 

 

 


4. Noble Flow, Mayo

Yaz ayları geldi İkizler kadını artık bağlasanız durmaz. Maceracı ruhuyla ön plana çıkan İkizler kadını rahat edebileceği şeyler giymeyi sever. Tek parça oluşuyla oldukça konforlu olan bu mayo, bu yaz İkizler kadınının en sevdiği plaj ürünü olacak buna eminiz.

 

 

 


5. Agent Provocateur, Parfüm

Bu kadar göz önünde olan bir kadının parfümü de en az onun kadar çekici ve iddialı olmalı! Çiçekli misk esansının mükemmel dokusuyla konumlanan şişe içindeki esansların, kalitesi koklayanı büyülüyor! Şekerli olmadan tatlı kokan bu parfümü İkizler kadını kesin beğenecektir.

 

 

 


6. Komono, Saat

İşin içine biraz renklilik ve eğlence katarsanız, İkizler kadını hemen o olaya dahil olur! Rengarenk tasarımıyla dikkat çeken Komono saat sanki eğlencenin bir saniyesini bile kaçırmamakta kararlı olan İkizler kadını için özel olarak üretilmiş.

 

 

 


7. Knock Knock, Fotoğraf Albümü

Sizin etrafınızdaki İkizler kadınları da hayvanlara bu kadar düşkün mü bilmiyoruz ama İkizler kadınları hayvanlar konusunda inanılmaz duyarlı insanlardır. Etrafınızda evcil hayvanı olan bir İkizler kadını varsa günün büyük bir bölümünü onun resimlerini çekmeye harcadığına eminiz. Artık bu resimleri sonsuza dek saklayabileceği 3 boyutlu bir kitabı var hem de kapakta saçlarını (veya tüylerini) kontrol edebileceği gerçek aynasıyla!

 

 


8- Juliette, Madalyon Kolye

İşte yine retro ve vintage kokan bir tasarım işte yine İkizler kadını buna bayıldı! Juliette’in annelerimizin boynundan ödünç almış kadar şık görünen bu madalyon kolyesi hem tasarımıyla çok şık hem de anılarına çok düşkün olan İkizler burcu kadını için işlevsel bir hediye. İçerisinde fotoğrafınızı ömür boyu saklayacaktır, buna emin olun!

 

 

 


İKİZLER ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak, roller coaster’a binmek gibidir. Çok eğlendiğiniz anların yanında, lanet olsun neden buradayım dediğiniz zamanlar da olur. Keyfi yerinde olduğunda sizi bulutlara çıkarabilir, dikkat edin yere çakılma ihtimaliniz de çok yüksek. Zeki ve naziktir, hitabet sanatı ondan sorulur. Bazen öyle güzel konuşur ki saatlerce kendini dinletir. Burcun kadını gibi o da çok yaratıcıdır, aklında sürekli yeni fikirler vardır. Sağı solu belli olmayan İkizler erkeğinin hediyeleri neler haydi bir göz atalım.


1. Projects Watches, Saat

İkizler burcu erkeği için moda gurusu diyemesek de kıyafetlerini kendisi seçecek kadar bu konuda bilgi sahibidir. Rafine zevklerin insanı olan İkizler erkeğinin güzel olana zaafı vardır. Seçimlerini az ama öz mantığıyla yapar. Projects Watches’ın bir grup mimar tarafından tasarlanan bu saati, İkizler erkeğini etkilemek için yeter de artar bile!

 

 


2. Versace, Parfüm

İkizler erkeği bir kokuyu beğendiğinde ona sadık kalır. Sık sık parfüm değiştiren tiplerden değildir, bu konuda risk almayı çok sevmez. Versace’nin Blue Jeans’ini duymayanınız yoktur. Yıllardır çoğu erkek tarafından sevilerek kullanılan bu ikonik parfüm güzel bir İkizler burcu erkeği kokusu olabilir.

 

 

 


3. Knock Knock, Kitap

Bir mekana girdiğiniz, baktınız bir masanın başı çok kalabalık ve herkes çok gülüyor. Bu işin arkasındaki isim kimdir? Tabii ki İkizler erkeği! Gülmeyi ve güldürmeyi kendine görev edinen İkizler erkeği için Knock Knock’ın Erkekler için Hamilelik Kitabı’nı tavsiye ediyoruz. Bebek bekleyen ve bu konuda vasıfsız olduğundan habersiz babalar için bir doğum öncesi kitabı olan bu kitabı espiri anlayışı olan her erkek okumalı!

 


4. Super, Güneş Gözlüğü

Yere bakan yürek çalan İkizler erkeği karizmasına karizma katmaktan geri durmaz. Gelmiş geçmiş en cool ve havalı aksesuar olan güneş gözlüğü onun olmazsa olmazlardandır. Super markasının renkli camlarıyla dikkat çeken bu modelini hayatınızdaki İkizler erkeğini mutlaka etkileyecektir bizden söylemesi.

 

 


5. Hurley, Tshirt

Tshirt bir İkizler erkeği gardırobunun bel kemiğidir. Ne kadar tshirt’ü olursa olsun asla yeterli bulmayan İkizler erkeği öyle her tshirt’ü de beğenmez. Aldığınız hediyede mutlaka kendinden bir parça bulması gerekir. Hurley’in bu espiritüel tshirt’ü ile İkizler burcu erkeğinde hoş bir izlenim bırakabilirsiniz.

 

 


5. Manebi, Espadril

Kaliteden ödün vermeyen İkizler erkeğinin seçimlerini yaparken göz önünde bulundurduğu bir diğer şey aldığı ürünün konforlu olup olmadığıdır. Rahatına fazlasıyla düşkün İkizler erkeği için konforu ile tam puan alan Manebi espadril hoş bir yaz ayakkabısı seçeneği olabilir.

 

 

 


7. Goorin Bros, Şapka

İkizler erkeği aksesuar seçimlerinde de tarzında olduğu gibi az ama etkili parçalar kullanmayı sever ve seçimlerinin her zaman renkli, eğlenceli bir tarafı vardır. Fazla bütçeniz yok ama etkileyici bir hediye almak istiyorsanız Goorin Bros’un geyikli şapkası doğru bir seçim olacaktır.

 

 

 


8. Reflect, Çorap

Hayal kurmayı seven İkizler erkeğine masallardan fırlamış gibi görünen bir çift çorap almak onu beklemediğiniz kadar etkileyebilir. Reflect’in sürdürülebilir malzemelerle üretilen kaktüs çorabı çevresine karşı duyarlı olan İkizler burcu erkeği için nokta atışı bir hediye seçimi olabilir.

 

 

 


 

1 Comment

  1. Pingback: Yengeç Burcuna Uygun Hediye Önerileri - Number L

Leave A Reply

Navigate