Instagram Kızları Neler Giyiyor?

Instagram Kızları Neler Giyiyor?

Yıllarca ne giyeceğimize modacılar, tasarımcılar, moda haftaları ve it girl’ler karar verdi ta ki Instagram ve Pinterest gelene kadar. Artık şık ve trend bir tarz yaratmak için öyle moda haftası kovalamana, tasarımcı adı ezberlemene, dergi okumana gerek yok. Canımız ciğerimiz, teknoloji ve sosyal medya çağımız sağolsun, artık herkes moda ikonu birer blogger, vlogger, youtuber ya da Instagram ünlüsü. Yine de bizden bir tavsiye, ilham almasına al, “esin” moda dünyasının en temel taşlarından biri zaten. Nev-i şahsına münhasır bir insansan zaten eşsiz bir tarzın vardır. Taklit etme, ilham al diyoruz ve günümüzde modaya yön veren Instagram kızlarının stillerinden ilham alarak birkaç öneride bulunuyoruz. Bakalım bu kızlar ne giyiyor? Ya da biz nerede yanlış yapıyoruz?

Renkli Peluş Kürk: Kış Artık O Kadar Da Renksiz Değil

Neden herkes merinos koyunu gibi geziyor? diye düşünüyorsan renkli yapay kürk modasından hala haberin yok demektir. Geçen yılın upuzun kabanları nasıl modaysa bu yıl da tüylü, kabarık peluş kürkler moda. Sen de bu trende ortak olmak istersen bizden sana bir stil tavsiyesi: Yapay kürk formu itibari ile fazla dikkat çeken, hacimli bir parça. Bu yüzden içine giydiklerini daha az renkli ve minimal tutarsan, uyum içinde bir görünüm elde edersin.
item_12

ÜRÜNLER: 1.Yapay Kürk FINEAPPLE 2.Yapay Kürk FINEAPPLE 3.Yapay Kürk MONX BRAND 4. Yapay Kürk SCOTCH & SODA

Mesajlı Sweatshirt: Bizim Hala Söyleyeceklerimiz Var

Önünde yazı yazan mesajlı tişörtler moda olduğundan beri hız kesmeden karşımıza çıkmaya devam ediyor. Artık verilecek ne mesaj kaldı, söylenecek ne sözümüz var bilmiyoruz ama bu trend uzun süre aramızdan ve dolaplarımızdan ayrılmayacak gibi görülüyor. Geçtiğimiz sezonlarda daha büyük font ve karakterlerle karşılaştığımız mesajlı üstler, bu sezon en azından daha minimal ve küçük. Dolabına böyle bir parçayı katmadan önce mutlaka ne yazdığına dikkat et. Yanlış insanlara yanlış mesajlar verebilirsin. Bu parçayı kombinlemek çok kolay. Aklına ilk gelen alt giyim ürününü giy üzerine de mesajlı üstünü. Sokağa çıkmaya hazırsın bile! Daha farklı bir tarzı denemek istersen de mini etek üstüne giyilen oversize sweatshirt ve diz üstü çizme kombini bu aralar çok moda!
item_12

ÜRÜNLER: 1. Tshirt FINEAPPLE 2. Sweatshirt Elbise DB BERDAN 3.Tshirt GRUFF 4. Sweatshirt BASSIGUE

 Kısa Paça: Daha Da Kısa Olacak

Mevsim ister yaz olsun ister kış, paçalar kısamaya devam ediyor. Birkaç sezondur paçalarımızı kıvırarak kısaltıyorduk ama bu sezon daha çok önü kesik arkası uzun, püsküllü, saçaklı paçalar moda oldu. Flare paça pantolonlar bile artık bir karış daha kısa. Paçalar istediği kadar kısalsın, beller hala yükselmeye devam ediyor. Sen de kısa paça pantolon trendini dolabına uyarlayacaksan bizden bir uyarı: Instagram’da gördüğün kızlar bu pantolonları çorapsız, stiletto’larla kombinliyor olabilir ama sen yine de soğuk günlerde çorabını giymeyi unutma. Zaten büyük ihtimalle onlar da fotoğraflarını çektirdikten sonra ayakkabılarını çıkartıyorlardır. Hem açık ayakkabının içine çorap giymek eskisi kadar korkunç bir düşünce değil, hatırlatırız.
item_12

ÜRÜNLER: 1. Jean FINEAPPLE 2. Jean AKELS BY EBRU AKEL 3.Jean AKELS BY EBRU AKEL 4. Pantolon NAZLI CEYLAN

 Bootie: Bu Kalp Seni Unutur Mu?

Ayakkabı ve bot modası istediği gibi değişsin, topuklar küçülsün, şekil değiştirsin, materyaller farklılaşsın ya da bambaşka formlarda karşımıza çıksın yine de dünyanın sonu gelene kadar bootie giymekten vazgeçmeyeceğiz. Bu yıl topuklu bot modası bambaşka renk ve şekillerde karşımıza çıktı. Kare ve kalın topuklu daha kaba sayabileceğimiz modelleri ayaklarda sıkça görür olduk. Peki bootie’leri ne ile giyebiliriz? Her şeyle. İster bir elbise, ister etek ya da denim pantolon giymiş ol, ayağında mutlaka bootie’in olsun.

item_12

ÜRÜNLER: 1. Bot MECREA 2. Bot CASAVIE 3. Bot CABANİ 4. Bot ILVI

Kendi Küçük Etkisi Büyük Siyah Çanta

Küçük siyah elbise kuralını duymayan kalmamıştır. Bu kez aynı kural küçük siyah çanta için geçerli. Her kadının dolabında bulunması gereken bu kilit parçanın eski versiyonlarından farkı, yaratıcı tasarımlarla birleşmiş olması. Yani küçük siyah bir çanta edin dediysek dümdüz ve sade bir çantayı kast etmedik. Baskı desenli olanlara ya da son zamanların en hit trendi olan kova çantalara bir şans verebilirsin.
item_12

ÜRÜNLER: 1. Çanta CHARVILLA 2. Çanta ROUGE 3.Çanta TUBA ERGİN 4.Çanta BG&CO

 

1 Comment

  1. Pingback: Trend Alarmı: Rengarenk Peluş Kürk Modası- Number L

Leave A Reply

Navigate