İstanbul Fashion Week 2017-18 Başladı!

Yabancı blogger’lar, influencer’lar New York Fashion Week için koşturadursun, Mercedez Benz sponsorluğundaki İstanbul Fashion Week 2017 dün akşam gerçekleşen açılış partisi ile başlamış bulunmakta!  İlkbahar/Yaz 2018 sezonu 12-15 Eylül tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek olan moda haftasında bu yıl karşımıza çıkacak olan tasarımcılar; Aga, Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Bashaques, Çiğdem Akın, DB Berdan, Dice Kayek, Emre Erdemoğlu, Giovane Gentile, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Mert Erkan, Miin by Kadir Kılıç, Murat Aytulum, Naz by Rufat Ismayıl, New Gen, Özgür Masur, Özlem Süer, Rashid by Raşit Bağzıbağlı, Şiyar Akboğa, Sudietuz, Ümit Kutluk ve Zeynep Tosun.

Ülkemizin hem önde gelen moda tasarımcılarına hem de yeni yeteneklere kucak açan Fashion Week bu yıl bizleri genç yetenek  Başak Cankeş ile tanıştırıyor. Bashaques markası ile  14 Eylül Perşembe günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yer alacak olan Başak Cankeş defilesi merakla beklenen defilelerden.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul dünya çapındaki moda haftası etkinliklerine nazaran daha yeni. Geçtiğimiz akşam 10. yılını kutlayan İstanbul Moda Haftası’nın, Hande Çokrak, Özlem Kaya, Gülçin Çengel gibi daha önce de desteklediği tasarımcılar, 10. yıla özel Mercedes’in yıldızını kendi tasarım dilleriyle yorumladılar.

Mehtap Elaidi, DB Berdan, Özgür Masur gibi tecrübeli tasarımcıların yeni sezon tasarımları da modayla dolu geçecek bu harika 4 günde keşfedebilirsiniz.

Moda Haftası’nın etkinlik takvimi ise şöyle;

 

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un daha önceki yıllarından aklımızda kalan bazı tasarımlarla sizlere veda ediyor, moda dolu bir hafta diliyoruz!

Cihan Nacar
Mehtap Elaidi
Niyazi Erdoğan
DB Berdan
Özlem Süer

Daha fazla bilgi için;

[email protected]

twitter.com/MBFWIstanbul

www.youtube.com/mbfashionweek

instagram.com/mbfwistanbul/

facebook.com/fashionweek/

snapchat.com/mbfwistanbul

 

Paris Haute Couture 2017’nin Öne Çıkanları

Lidyana İle London Fashion Week Erkekleri Tarzı

 

1 Comment

  1. Bu kadar büyük moda organizasyonlarının ülkemizde yapılması çok gurur verici, Türk tekstili için oldukça faydalı buluyorum

Leave A Reply

Navigate