Kendimize ve Sevdiklerimize Yılbaşı Hediye Önerileri

2021’e girmenin heyecanı ve mutluluğuyla hem sevdiklerimizi hem de kendimizi Lidyana.com’da  bekleyen yılbaşı hediyeleriyle şımartmanın tam zamanı! En seçkin markalara en iyi fiyatlarla kavuşmak için doğru yerdesiniz. 7’den 70’e herkesin sevebileceği, her bütçeye uygun yılbaşı hediye önerileriyle, işinizi biraz daha kolaylaştırmak için buradayız. En fazla tercih edilen, yorumlardan keyifle kullanıldığını bildiğimiz ve hediye olmaya layık seçimlerimize göz atmak için yazının devamını okumayı unutmayın:)

 

  1. Yapay Bitkiler/ Kaktüsler: Kendi evimize de, sevdiklerimizin evlerini de hem dekoratif hem de sıcacık yapmanın en iyi yolu: Bitkiler! Ne zaman dekorasyon ilhamı ararsanız, sizin de gözünüze kaktüsler ve bitkiler çarpıyorsa, The Mia’nın beton saksısı ile satışa sunduğu sukulentlere göz gezdirmenin tam sırası!
  2. Takı: Birini, aldığımız bir hediyeyle özel hissettirmek istersek, aklımıza ilk gelen seçenek çoğu zaman takı olur. Sevdiğiniz kişiye veya kendinize, uzun süre elinden, boynundan düşmeyecek bir takı almanın ve hediyenizi bolca görmenin keyfine varabilirsiniz. Lidyana.com sizlere en iyi fiyatlara, en sıra dışı takıları sunuyor. Özellikle Swarovski’nin küpelerine bir bakmadan, bir takı hediyesi almayın deriz!
  3. Saat: En özel kişiler, en iyi hediyeleri hakederler ama en çok da kendimiz. Karşınızdaki kişiyi hediyenizle büyüleyip, ayaklarını yerden kesmek isterseniz; en güzel saatler Lidyana.com ‘da sizi bekliyor. Michael Kors’tan Rosefield’a, Daniel Wellington’dan Burberry’ye her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle hem erkekler hem kadınlar için mutluluk veren bir hediye seçeneği!
  4. Parfüm: Hadi, sevdiğimiz kişiyi biraz şımartalım! Yıllardır bildiğiniz, sevdiğiniz o kokuyu yılbaşı indirimiyle kendinize veya yakıştırdığınız kişiye almanın tam zamanı. Parfüm hediyesi sadece kadınları değil, erkekleri de çok etkileyecek. Eğer siz de kimsenin aklından çıkmak istemiyorsanız, bitmek üzere olan imza parfümünüzü hemen şu an yedekleyin. Kışa uygun 3 erkek 3 kadın parfüm önerimizi okumak için tıklayın!
  5. Doğal Kozmetik: 2020 yılında artık içeriğini incelemeden hiçbir şey almıyoruz, peki ya kozmetik? Lidyana.com içeriği tertemiz bakım ürünleri bakımından bir sürü farklı seçeneğe sahip. Bade Natural ve Abtira Garden mutlaka bakılması gereken iki marka! Maskeler ve peelinglerle hediye aldığınız kişinin kendisini şımartmasına yardımcı olun! Eğer hediye almak istediğiniz kişi, evinde otantik bir kokudan hoşlanıyorsa, doğal yağları ısıtarak muhteşem kokuları tüm eve yayabilir.
  6. Karantinadan Önce Son Çıkış: Eşofman ve Tayt: 2020’nin son aylarında, korona virüs önlemlerinin artmasıyla yavaş yavaş evlerimize dönüyoruz. Bu demektir ki, bol bol tayt, eşofman ve sweatshirt giyeceğiz. Biz kendimize Fineapple ve DissMiss eşofmanlarımızı, Anais Margaux taytlarımızı indirimli fiyatlarla aldık bile. Peki ya siz? Karantinada yoga veya ekmek yaparken, pijama yerine yılbaşı hediyelerinizi giymek daha iyi hissettirir, değil mi?

Leave A Reply

Navigate